Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 21:36, rob300i napisał:

To czym jest twoje PS2? Ok, wiem że chodzi o Current-Gen''a ale jednak nie obrażajmy
czarnulki :-).


Oczywiście chciałem napisać, że nie mam konsoli, na której da się odpalić GTA IV :) Mam nadzieję, że moja mała czarna się na mnie nie obrazi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:05, player000 napisał:

NIEMA zabezpieczenia którego piraci nie potrafią złamać... steam miał być systemem który
pomoże w walce z piractwem a jednak są do pobrania wersje non-steam gier oferowanych
w tym systemie...


Ale jakościowo i społecznościowo ma to się nijak do tego co można uzyskać kupując oryginalne gry an steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 12:15, marlen230 napisał:

Jest może gdzieś demo GTA IV?


...przecież nawet niewiadomo czy wyjdzie na PC a co dopiero demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 12:15, marlen230 napisał:

Jest może gdzieś demo GTA IV?


Gry nie ma na PC ,a Ty chcesz demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 12:15, marlen230 napisał:

Jest może gdzieś demo GTA IV?


Może jest nielegalnie umieszczona alfa/beta na torrentach...
A dema ŻADNEJ części GTA nie ma i nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2008 o 12:27, mglu napisał:

A dema ŻADNEJ części GTA nie ma i nie będzie...

A nieprawda, bo demo części drugiej ukazało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo chcę, aby GTA IV wyszło na PieCety xD. Czemu niby taka dobra gra, nie miała by nie wyjśc na komputery jak więcej jest tak powiem "pececiarzy" i tylko Ci mówią co nie chcą na PC, bo mają konsole, albo piracą i im jest wszystko jedno. Grand Theft Auto IV powinno wyjśc na PC kto jest za xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 12:47, dambialko napisał:

Ja tam bardzo chcę, aby GTA IV wyszło na PieCety xD. Czemu niby taka dobra gra, nie miała
by nie wyjśc na komputery jak więcej jest tak powiem "pececiarzy" i tylko Ci mówią co
nie chcą na PC, bo mają konsole, albo piracą i im jest wszystko jedno. Grand Theft
Auto IV powinno wyjśc na PC
kto jest za xD ?

masz odpowiedz wszyscy co maja tylko pc powiedza ze chca a ci co maja konsole to raczej nie ;) i poco mamy spamowac poczytaj sobie to zobaczysz ile osob by chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:28, lukase napisał:

> Ja tam bardzo chcę, aby GTA IV wyszło na PieCety xD. Czemu niby taka dobra gra,
nie miała
> by nie wyjśc na komputery jak więcej jest tak powiem "pececiarzy" i tylko Ci mówią
co
> nie chcą na PC, bo mają konsole, albo piracą i im jest wszystko jedno. Grand
Theft
> Auto IV powinno wyjśc na PC
kto jest za xD ?
masz odpowiedz wszyscy co maja tylko pc powiedza ze chca a ci co maja konsole to raczej
nie ;) i poco mamy spamowac poczytaj sobie to zobaczysz ile osob by chcialo


Ja nie spamuje, tylko mówię o moim zdaniu. Jakoś widzisz, że większosc chce, ale jednak nie wszyscy. Jak ja bym mial konsole to i tak bym chciał na pieca, bo wyszło by duzo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 12:47, dambialko napisał:

Ja tam bardzo chcę, aby GTA IV wyszło na PieCety xD. Czemu niby taka dobra gra, nie miała
by nie wyjśc na komputery jak więcej jest tak powiem "pececiarzy" i tylko Ci mówią co
nie chcą na PC, bo mają konsole, albo piracą i im jest wszystko jedno. Grand Theft
Auto IV powinno wyjśc na PC
kto jest za xD ?


Jestem za a nawet przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:14, Meykan napisał:

Ale większość konsolowców jest rozsądną i wie że jak przerobi konsole to traci gwarancję
na nią.

Tak jest. Domyślam się, że jest to główne źródło malkontenctwa na temat awaryjności Xboxa360 w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 23:51, ak.47 napisał:

Znaczek PAL pod doklejonym paskiem Games of Windows, klepane już z 54972130 razy.


No dobra ale jednak to jest sklep i można to już chyba zamówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 08:50, Irc100 napisał:

> Znaczek PAL pod doklejonym paskiem Games of Windows, klepane już z 54972130 razy.


No dobra ale jednak to jest sklep i można to już chyba zamówić...

... i zrobić z siebie idiotę. Proszę bardzo, zamawiaj. Ciekawe, kiedy dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 08:50, Irc100 napisał:

> Znaczek PAL pod doklejonym paskiem Games of Windows, klepane już z 54972130 razy.


No dobra ale jednak to jest sklep i można to już chyba zamówić...


Podobnie było z sklepami internetowymi w 2002-2003 roku kiedy to można było zamówić przedpremierowo Duke Nukem Forever :D
to o niczym nie świadczy, osobiście chciał bym by GTA IV pojawiło się na piecach ale nie można tego kroku wymagać od korporacji dla której najważniejszy jest zysk.
poza tym, może mają ręce skrępowane umową z MS (czytaj: nie będzie gry na PC bo chcemy by nasza konsolka się lepiej sprzedawała, jest ona wszak droższa od windowsa)
Takie realia, gry już dawno przestały być tworzone z pasją, teraz liczy się dochód, przynajmniej w przypadku znanych marek (vide GTA czy Fifa)
Ta ostatnia od 2004 roku wcale się nie zmienia, updateują składy oraz poprawiają grafikę.
To niestety prawa marketingowej dżungli, zysk ponad wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować