Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

No i jeśli nie wyjdzie to co ci fani zrobią? Popełnią samobójstwo? Ile już jest takich gier że PeCetowcy zazdroszczą konsolowcom bo w nie zagrają a GTA IV to też tylko gra.

Ja nie chcę zaprzeczać tylko chcę żebyś ktoś mi wyjaśnił z VCS i LCS bo te 2 gry sś już od dawna ale ich nie ma na PC do dziś.

Ecko09 Te gry są też na PS2. Więc i tak powinny się pojawić a nie pojawiły. Bo tak było z wszystkimi dotychczas że najpierw były na PS2 a potem na PC ale widać już R* się zbrzydło albo coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:19, Meykan napisał:

No i jeśli nie wyjdzie to co ci fani zrobią? Popełnią samobójstwo? Ile już jest takich
gier że PeCetowcy zazdroszczą konsolowcom bo w nie zagrają a GTA IV to też tylko gra.

Ja nie chcę zaprzeczać tylko chcę żebyś ktoś mi wyjaśnił z VCS i LCS bo te 2 gry sś już
od dawna ale ich nie ma na PC do dziś.


Nie chodzi tutaj o samobójstwo.
Grałem w GTA IV na Xbox 360 i wiem co będzie czuł PeCetowiec jeśli GTA IV nie wyjdzie na PC. A jeśli chodzi o VCS i LCS to nie grałem w to wogóle... I jeśli twierdzisz, ze mam błędne argumentacje czy coś w tym stylu to przepraszam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:23, Modok napisał:

Po prostu masz konsole i boisz się że GTA 4 NA PC ci nie ruszy na kompie.

A po co skoro mam konsole i płynność animacji?
I po co miałbym kupować tą samą grę na dwóch platformach?

Dnia 17.07.2008 o 15:23, Modok napisał:

I ja nie widziałem jeszcze gry której zazdroszczę konsolowcą.

Może się boisz przyznać albo jesteś młodym graczem na PC.
A o grach na konsole też można poczytać w internecie a ty o większości nie wiesz.

Ja myślę że R* wyda dopiero wtedy jak już będzie "bardzo" mało osób kupowało. Ale teraz iż już mija 3 miesiąc od wydania na konsole ludzie jeszcze to kupują. Ale w następnym roku kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:14, Meykan napisał:

Ale nie widziałem VCS ani LCS na PC.



No i co z tego? Gry były robione z myślą o konsoli PSP, a nie o innych platformach do grania. Zresztą...dlaczego te dwie gry nie wyszły na Xboxa? Odpowiesz mi?

Aha...ciesze się, że VCS i LCS nie wyszły na inne platformy, bo jak dla mnie to jest odgrzany i na dodatek spleśniały kotlet. Wiem co mówię, bo mam VCS na Ps2 i gra nie dość, że jest 4 razy brzydsza od Vice City to nie oferuje w sumie nic ciekawego. Prowadzenie biznesu nie ciekawe, misje w ogóle nie porywają, fabuła nie wciąga i na dodatek niby 4 lata przed akcją w VC...to dlaczego niektóre uliczki nagle się zmniejszyły? Podobnie bez sensu było porozstawianie nowych budynków, które w ogóle nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:10, Ecko09 napisał:

Bo tak było z każdym GTA, 3, VC czy SA. Najpierw konsole, pół roku później gry te pojawiały
sie na PC.

Za każdym razem w momencie wyjścia wersji na PS2 zapowiadano wersję na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:16, Clear napisał:

Ale pomyślcie co się stanie jeśli GTA IV nie wyjdzie na PC. Rockstar zawiedzie miliony
fanów GTA na całym świecie. Dla mnie GTA IV wyjdzie...

Zawiedzie miliony "fanów", z których połowa i tak kupi pirata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:43, Dared00 napisał:

> Ale pomyślcie co się stanie jeśli GTA IV nie wyjdzie na PC. Rockstar zawiedzie miliony

> fanów GTA na całym świecie. Dla mnie GTA IV wyjdzie...
Zawiedzie miliony "fanów", z których połowa i tak kupi pirata...


Pewnie tak. Nie kupi, tylko ściagnie z neta. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:52, Modok napisał:

Głupoty piszesz i tyle GTA 4 wyjdzie pod koniec roku lub na początku 2009


Tego przecież nie wiadomo, równie dobrze gra może wogóle nie wyjść PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:56, Kraju92 napisał:

> Głupoty piszesz i tyle GTA 4 wyjdzie pod koniec roku lub na początku 2009

Tego przecież nie wiadomo, równie dobrze gra może wogóle nie wyjść PC.


Na temat GTA IV nie widadomo nic. Nawet niewiemy kiedy Rockstar potwierdzi czy wyjdzie na PC czy nie. Ale ja mam wielką nadzieję, że na targach GC 2008 Rockstar zapowie ową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdyby nie miasta GTA 3 prawie wcale nie różniło by się od VC, a i San Andreas nie było by żadnym krokiem na przód. Tak więc, wydaje mi się, że wydanie VCS i LCS na PC to byłby strzał w stopę. Po co wydawać grę, którą jest praktycznie modyfikacją do starej-już istniejącej, oczywistością jest, że ludzie będą woleli ją ściągnąć, bo po co płacić 170 zł za VC w nowej oprawie. A i misje w serii Stories nie był jakieś rewolucyjnie wciągające, jeżeli w ogóle można powiedzieć, że misje w GTA nie są wciągające ;) O ile VCS było odgrzanym kotletem o tyle LCS mogło wydać się czystą kpiną...ale nie będę się o tym rozwodził. Taka jest moja teoria na temat nie wydania serii Stories na PC.


Co się tyczy GTA IV, R* zarobiło już tyle, że tak czy siak nie będą stratni na wydaniu gry w wersji PC, choćby nie wiem ile osób jej nie kupiło. A kilka baniek więcej na koncie zawsze się przyda, nie? ;] Poza tym, co może nakłonić ludzi do kupna gry w stosunku do serii stories?

-multiplayer, niejednego gracza skusi możliwość niezabugowanej zabawy na multi
-silnik fizyczny i graficzny, zupełnie nowy w serii w GTA
-niepowtarzalna fabuła- wiadomo każde GTA ma niepowtarzalną fabułę ale IV to podobno kwintesencja ;p

Myślę, że Rockstar kombinuje podobnie, szczególnie jeśli chodzi o multi, podobno zabawa jest porównywalna do tej z COD 4, a jak wiemy, nadal w Modern Warfare zagrywają się setki ludzi...ludzi, którzy kupili oryginała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:05, Clear napisał:

Na temat GTA IV nie widadomo nic. Nawet niewiemy kiedy Rockstar potwierdzi czy wyjdzie
na PC czy nie. Ale ja mam wielką nadzieję, że na targach GC 2008 Rockstar zapowie ową
grę.


Ja też mam nadzieję że na GC 2008 usłyszę jak R* ogłasza GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Na temat GTA IV nie widadomo nic. Nawet niewiemy kiedy Rockstar potwierdzi czy wyjdzie
>
> > na PC czy nie. Ale ja mam wielką nadzieję, że na targach GC 2008 Rockstar zapowie
> ową
> > grę.
>
> Ja też mam nadzieję że na GC 2008 usłyszę jak R* ogłasza GTA IV.

A niby po co miałby to ogłaszać? Priorytetem dla nich jest ogłoszenie/pokazanie tego ekskluzywnego contentu na x360 i tego bym się spodziewał prędzej na GC. I pewno tak będzie - pomyśl, na czym bardziej zależy R*? Wyplucie GTA IV na pc, gdzie przynajmniej 80% graczy po prostu ukradnie grę (nie mów mi o multiplayerze z oryginalnym cd key''em, bo to da się obejść i nie jest to żadna gwarancja, że wszyscy nagle kupią oryginał dla multi) czy jak najszybsze ukończenie tego ekskluzywnego dodatku?
R* to nie jest organizacją charytatywną i wystarczy spojrzeć w jakiej ilości egzemplarzy sprzedało się GTA IV na X360 i PS3, by wasz argument, że "zarobią sobie na edycji pc kilka milionów" stał się śmieszny.

Na E3 microsoft ogłosił, że transakcje dokonywane na LIVE (płatne dodatki, gry i inne duperele) wyniosły miliard dolarów, zatem właścicieli xboxa można nazwać dość hojnymi. A ile jest wśród nich fanów GTA gotowych zabulić konkretną kasę by ściągnąć dodatki do swojej ulubionej gry? R* już wie i zaciera łapska...

Nie na rękę jest im teraz wydawanie GTA IV na pc. Mogę się założyć, że konwersja będzie przynajmniej pół roku po premierze dodatków na xboxa. W tym czasie R* wydoi rynek konsolowy maksymalnie (rynek i wszyscy zainteresowani będą nasyceni, być może wyjdzie do tego platynowa edycja gry, itp.) to wtedy zainteresują się w jaki sposób coś zarobić na rynku pc, gdzie jak wiadomo gry są za darmo (w sieci). Tym optymistycznym akcentem kończę i mam nadzieję, że wasz radosny onanizm w tym wątku przystopuje przynajmniej o pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co mówisz. Na pewno GTA IV na PC będzie cieszyć się większym powodzeniem w wakacje 2009 albo i później niż w okresie przedświątecznym roku 2008. Wtedy to R* nie będzie się w ogóle opłacało wydanie konwersji, zainteresowanie na pewno osłabnie. Dużo zdesperowanych graczy jednak zdecyduje się na edycję konsolową.

Skoro prawisz iż R* nie jest firmą dobroczynną, to dlaczego nie mieli by wydać wersji na PC? Jak wszyscy wiemy, jeszcze nie tak dawno firma byłą bliska rozpadu, mieli długi itd. Teraz na pewno chcą się obłowić by uzyskać ciągłość finansową.

Dziwi mnie też fakt, że skoro R* nie wyda IV na PC, podsycają tą dziwną atmosferę tajemniczości. Primo, ostatni oficjalny komunikat od Rockstar nt. NIE wydania wersji komputerowej był wraz z zapowiedzią samej gry więc jakoś tak ze dwa lata temu. Secundo, ostatnimi czasy nt. tej kwestii nie dostaliśmy wyraźnej, negatywnej odpowiedzi tylko oklepane "bez komentarza". Tertio, słynny komunikat pracownika R*, w którym twierdzi on, że gra jest jeszcze w fazie produkcji. No to ostatnie można traktować dwuznacznie ;P

Czemu firma, której zależy tylko na wersjach konsolowych nie powie jednoznacznie: nie będzie wersji PC, kupujta konsole! Założę się, ze nie jeden z nas poważnie zastanowił by się nad kupnem X''a czy PS3 a tak, trzymamy jeszcze kasę w portfelach w nadziei ujrzenia wersji na blaszaki.

Wniosek: Coś jest na rzeczy, nie wiadomo tylko kiedy rozwiążę sie całą sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:12, Farmerus napisał:

Primo, ostatni oficjalny komunikat od Rockstar nt. NIE wydania wersji komputerowej był
wraz z zapowiedzią samej gry więc jakoś tak ze dwa lata temu.

Primo, nie było ŻADNEGO komunikatu potwierdzającego wydanie wersji na PC. Więc, aktualnie GTA IV nadal na PC nie wychodzi, i nieważne, czy mówili to dwa lata temu, czy dwa dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 19:00, Dared00 napisał:

> Primo, ostatni oficjalny komunikat od Rockstar nt. NIE wydania wersji komputerowej
był
> wraz z zapowiedzią samej gry więc jakoś tak ze dwa lata temu.
Primo, nie było ŻADNEGO komunikatu potwierdzającego wydanie wersji na PC. Więc, aktualnie
GTA IV nadal na PC nie wychodzi, i nieważne, czy mówili to dwa lata temu, czy dwa dni
temu.



Specjalnie napisałem NIE oddzielnie żeby nie było niedomówień ale widzę, ze trzeba łopatologicznie. Przepiszę ci jeszcze raz ten argument w prostszych słowach: Ostatni raz R* powiedziało jasno i dobitnie, że nie wyda wersji PC dwa lata temu, widać coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 21:31, Farmerus napisał:

Specjalnie napisałem NIE oddzielnie żeby nie było niedomówień ale widzę, ze trzeba łopatologicznie.
Przepiszę ci jeszcze raz ten argument w prostszych słowach: Ostatni raz R* powiedziało
jasno i dobitnie, że nie wyda wersji PC dwa lata temu, widać coś się zmieniło.

Co? Kiedy się zmieniło? Czemu nikt o tym nic nie wie? Czemu na stronie R* nic o tym nie ma?

No właśnie: Ostatni raz R* powiedziało jasno i dobitnie, że nie wyda wersji PC dwa lata temu. Po co ma to gadać jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 10:23, Kraju92 napisał:

Ja też mam nadzieję że na GC 2008 usłyszę jak R* ogłasza GTA IV.


Czy ja wiem? Nawet żadnych plotek nie było, a Rockstar raczej wcześniej też ogłasza wiele rzeczy. Moim zdaniem na targach GC zostaną zaprezentowane screeny, ew. trailer z GTA: China Town Wars na Nintendo DS, albo dodatki na Xboxa 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować