Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2008 o 21:46, heaton 1992 bdg napisał:

jak dla mnie Gta IV wyjdzie na Pc , przecież to kolejne zyski dla Rockstar :D:)))


Kolejne, ale o wiele mniejsze.
Pierwsza sprawa - piractwo. Tutaj GTA IV od razu będzie na pierwszych listach w serwisach z linkami do ściągnięcia, typu Torrent. Rockstar na pewno na wersji PC zarobi mniej niż na konsolach - tam piractwo jest o wiele mniej popularne (w przypadku PS3 w ogóle nie występuje), a egzemplarzy sprzedało się bardzo dużo (nie pamiętam już niestety ile to było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają już bardzo duże zyski z GTA IV na PS3 i Xbox 360, więc myśle, że pokuszą się jeszcze o GTA IV na PC. Wprawdzie zyski będą o wiele mniejsze, można powiedzieć, że nawet minimalne, ale myśle, że wydadzą wersje na PC xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 22:01, master matrox napisał:

> jak dla mnie Gta IV wyjdzie na Pc , przecież to kolejne zyski dla Rockstar :D:)))


Kolejne, ale o wiele mniejsze.
Pierwsza sprawa - piractwo. Tutaj GTA IV od razu będzie na pierwszych listach w serwisach
z linkami do ściągnięcia, typu Torrent. Rockstar na pewno na wersji PC zarobi mniej niż
na konsolach - tam piractwo jest o wiele mniej popularne (w przypadku PS3 w ogóle nie
występuje), a egzemplarzy sprzedało się bardzo dużo (nie pamiętam już niestety ile to
było).

A to nawet nie wiedziałem że Ps3 w ogóle piractwo się nie szerzy , wiadomo Pc to rzecz jasna , jeszcze przed premierą będzie ta gra na torrentach pewnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 00:29, Robot napisał:

Gta IV na pc to kwestia czasu pc to ciągle wielki rynek i na pewno zarobią na tym krocie


Obyś miał racje,ale niepokojące jest to że jeszcze nie ma zapowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, co niby mają zapowiadać? 2-3 miesiące przed premierą (październik, listopad) czyli na GC 2008 spokojnie wystarczy. Przecież nie dostaniemy edycji platynowej, wzbogaconej o edytor i nowe tryby multiplayer, tylko "zwykłą" konwersję. Przypuszczam, ze R* nie ma się czym pochwalić, fakt, konwersja GTA IV to ważna sprawa ale bądź co bądź, nie będzie to nic nowego tylko ta sama gra, w którą konsolowcy grają od kilku miesięcy.


Dared00- Czemu mają to powtarzać? No wiesz, kiedy dziennikarz zadał pytanie, a było to w kwietniu tego roku, nie odpowiedzieli "nie wydamy wersji PC" tylko "bez komentarza", a ewidentnie te dwa zwroty mają odmienne znaczenie.

Ludzie, niech to będzie nawet milion sprzedanych kopii, albo i mniej. Przecież i tak koszty się zwrócą a i sama firma coś zarobi, a możecie mi wierzyć lub nie, R to wyzyskiwacze i na pewno nie odpuszczą sobie zarobienia tych kilku milionów martwych prezydentów więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 10:00, Farmerus napisał:

Dared00- Czemu mają to powtarzać? No wiesz, kiedy dziennikarz zadał pytanie, a było to
w kwietniu tego roku, nie odpowiedzieli "nie wydamy wersji PC" tylko "bez komentarza",
a ewidentnie te dwa zwroty mają odmienne znaczenie.

Owszem, mają odmienne znaczenie. "Bez komentarza" nie oznacza jednak, że coś się zmieniło. Nie powiedzieli, że GTA IV wychodzi, a to oznacza, że jak na razie NIE WYCHODZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2008 o 14:20, Dared00 napisał:

Owszem, mają odmienne znaczenie. "Bez komentarza" nie oznacza jednak, że coś się zmieniło.
Nie powiedzieli, że GTA IV wychodzi, a to oznacza, że jak na razie NIE WYCHODZI.


Czy jeżeli ktoś spytany przez Ciebie na pytanie, czy istnieje powietrze odpowie "Bez komentarza", to oznacza że go nie ma? Czy jeżeli powie, że go nie widzi, to oznacza, że dla niego ono nie istnieje? ;>

Mylisz trochę pojęcia :P Zwrot "bez komentarza" jest ewidentnym chwytem marketingowym. Podsyca ciekawość i apetyty potencjalnych klientów, a i istnieje szansa, że zaciekawią się ci, którzy do tej pory się nie interesowali. Jakby od razu powiedzieli, że GTA IV wyjdzie na pecety to nie byłoby tylu dyskusji na ten temat, to oczywiste xP
Ja mam nadzieję, że najnowsze dzieło R* wyjdzie na blaszaki i będzie dawało nam co najmniej tyle frajdy, co konsolowcom ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 10:00, Farmerus napisał:

Przecież i tak koszty się zwrócą a i sama firma coś zarobi


Gwoli dopełnienia - gry na konsole powstają na komputerach i dopiero konwersja tego materiału na dajmy na to XBoksa 360 jest wyzwaniem. Wrzucenie tego jako działający produkt na pc to kwestia dobrej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że jednak GTA IV nie wyjdzie na PC . Patrząc na San Andreas to po premierze na PS 2 już po kilku dniach było wiadomo że wyjdzie na PC a tutaj nic , nawet zupełnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:13, Modok napisał:

Pomyśl logiczne tak wielka gra na pewno wyjdzie na PC.


Call of Duty 3 też było wielką grą. I co, wyszło na PC? Oczywiście, następna część wyszła, jeszcze następna wyjdzie na PC, ale jednak.
Co do GTA IV, może to co napisałem wyżej świadczyłoby o tym że jestem pesymistą, ale tak nie jest. Tego, że GTAIV może nie wyjść na PC, absolutnie nie biorę pod uwagę. Po prostu musi wyjść i już:)! Co najwyżej, może mieć duże opóźnienie... Jak dla mnie, może wyjść nawet za rok. Byle by tylko wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:28, Meykan napisał:

CoD3 robiła firma Treyarch które teraz wydaje CoD5 na PC i inne platformy.

Więc to co mówisz jest nieprawdą.


Sam sobie odpowiedziałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:28, Meykan napisał:

CoD3 robiła firma Treyarch które teraz wydaje CoD5 na PC i inne platformy.

Więc to co mówisz jest nieprawdą.


Przecież on mówi prawdę, bo w czasie wydania COD 3, nie mieli na koncie żadnej gry na PC, o ile mnie pamięć nie myli.

"Pomyśl logiczne tak wielka gra na pewno wyjdzie na PC." Ja w tym zdaniu logiki nie widzę....xD


Crew900- zważ na to, że do GTA IV wyjdą dwa obszerne dodatki, a SA było grą bez takowych, nic więc dziwnego, że wszystko ma poślizg w czasie względem poprzedniej części. Nie mniej jednak wielu z ans oczekuje, że R* w końcu ustosunkuje się do tej całej sytuacji na GC 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:25, Ecko09 napisał:

Bo Call of duty 3 robiła firma, która nigdy nie robiła żadnej gry na PC.


To fakt, ale CoD5 robi ta sama firma co 3, więc prędzej czy później musieli wydać swoją pierwszą grą na PC. A gdyby CoD5 miał nie wyjść na PC? Wtedy też można by to usprawiedliwić "oni jeszcze nigdy nie zrobili gry na PC". A jednak CoD5 na PeCety będzie. I, wygląda na to, będzie to ich pierwsza gra na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 15:05, wisnia8922 napisał:

Czy wogóle ukarze sie GTA IV na pc


Najpierw polecam kupić słownik ortograficzny :/
A co do GTA IV - wystarczy przeczytać trochę poprzednich postów, żeby dowiedzieć się, że nic nie wiadomo o premierze GTA IV na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować