Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2008 o 18:54, Pol666 napisał:

Moim zdaniem Gta 4 na PC,to tylko kwestia czasu ;)


Zgadzam się...
Ja tam czekam na najnowsze Prince of Persja albo DMC4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL Jak jak czytam te posty to rozmawiacie tylko o jednym. -"Czy tak gra wyjdze"-"Tak tak napewno to wielka gra", może na tych targa XXX coś podadzą a może następnych XXX" i tak w kółkoO_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modok, jeśli raz jeszcze napiszesz coś o słowniku, to zatłukę klawiaturą. Rozumiem, że dbasz o nasz piękny język, ale nie bądź aż tak pedantyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie okładki zdaje się potwierdza to co wielu z was chciałoby usłyszeć (mi to wisi, bo GTA dawno na x360 przeszedłem).


MASTURBACJĘ W TYM WĄTKU UWAŻAM ZA ROZPOCZĘTĄ!!!

20080724194107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 19:41, nievil napisał:

Zdjęcie okładki zdaje się potwierdza to co wielu z was chciałoby usłyszeć (mi to wisi,
bo GTA dawno na x360 przeszedłem).


MASTURBACJĘ W TYM WĄTKU UWAŻAM ZA ROZPOCZĘTĄ!!!


Ja także GTA IV ukończyłem na X360 (97,5%, gołębie zostawiłem na potem), i myślę że to dobrze żeby wszyscy gracze zapoznali się z tą grą.

lukase --> skoro tak pisze w PC Gamer to znaczy że to pewne info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 19:43, lukase napisał:

ta a rockrast to potwierdził czy to kolejna plotka

PC Gamer nie robiłby graczy w konia, informacje z tego magazynu są pewne :)
EDIT : Cóż, dopiero teraz spojrzałem że z Malezji... hmm. Trzeba czekać na odpowiedź Rockstara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nawet to prawdziwe info.
Bo i tak zawsze się dowiemy z opóźnieniem bo to Amerykańska gazeta a jeśli chodzi o GTA IV to tam wiadomo wszystko najwcześniej.

Mi to też wisi bo gram w GTA IV na PS3

rob300i
To dobry jesteś bo ja nawet 50 ptaków chyba nie znajdę.

Edit: Ech, dopiero też teraz zauważyłem że z Malezji sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 19:48, KrzychoCJ napisał:

Malezyjski PC Gamer. Tak, tak. Bardzo wiarygodne źródło informacji...


A co wy macie do Malezyjskiego PC GAMER. To jest ten sam właściciel tylko inny wydawca. Co Malezja jest jakimś krajem 3 świata? Gospodarczo jest na poziomie polski(dochód PKB na 1 osobe). Informacje w polsce i malezji są z tych samych źródłem. Co jakaś specjalne kategorie w internecie są dla Polaków i Malezyjczyków? Wszystkie przecieki z neta z tych samych źródeł. To więc kraj nie ma nic do znaczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie citydisc.ch pojawiła się oferta GTA 4 PC. Jeśli wierzyć serwisowi wersja GTA 4 na PC pojawi się pod koniec listopada. Termin wydania gry podany na stronie citydisc.ch to 30 listopad. Jak pisze interia.pl:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 20:16, marcinshinoda napisał:

A co wy macie do Malezyjskiego PC GAMER. To jest ten sam właściciel tylko inny wydawca. Co Malezja jest jakimś krajem 3 świata? Gospodarczo jest na poziomie polski(dochód PKB na 1 osobe). Informacje w polsce i malezji są z tych samych źródłem. Co jakaś specjalne kategorie w internecie są dla Polaków i Malezyjczyków? Wszystkie przecieki z neta z tych samych źródeł. To więc kraj nie ma nic do znaczenia:P


PC Gamera malezyjskiego z brytyjskim, niemieckim czy dowolnym innym łączy tylko tytuł i szefowie ''na górze''. Reszta jest zupełnie inna. Jak powszechnie wiadomo, pożądana wiadomość, to dobra wiadomość, więc takie informacje to dobry sposób na zwiększoną sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>MASTURBACJĘ W TYM WĄTKU UWAŻAM ZA ROZPOCZĘTĄ!!!

Jezu, nareszcie xD

Jeżeli mam być szczery nie jest to dostateczny powód by (patrz wyżej). Przecież to tylko napis na okładce, gdyby walnęli coś w stylu "GTA IV- premiera PC w listopadzie" moglibyśmy zacząć coś podejrzewać a tak, troszkę lipna informacja.

Btw. skąd ta fota? z jakiej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy Gta IV będzie na Pc , a to z prostego względu : PIRACTWO . Na komputery piractwo się szerzy , inaczej to się miewa z konsolami , tam tak wielkiego stopnia nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:36, heaton 1992 bdg napisał:

Nie jestem pewien czy Gta IV będzie na Pc , a to z prostego względu : PIRACTWO . Na komputery
piractwo się szerzy , inaczej to się miewa z konsolami , tam tak wielkiego stopnia nie
ma .


Piractwo było by problemem gdyby GTA wyszło na PC w tym samym czasie co na konsole. No bo wtedy dużo osób zamiast kupić na konsole ściągnęło na PC. Ale jeśli już dawna wyszła gierka na konsole to wydanie gry na PC to już czyste zyski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować