Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Avro-polecam poczytać wszystkich słowników jakie tylko istnieją bo pisanie nie jest twoją mocną stroną...

1. "Wymagania mozna zmniejszyć zmniejszając roździelczość choć na AutoAim gra się Hu**** nudy" yyy, eee co ma auto-aim do tak oczywistej kwestii jak to, że gra chodzi płynnie po zmniejszeniu rozdziałki czy poziomu detali?

2."wyobraź se ze 8/24h spędzasz na brzuchu a o wymaganiach" Nie jestem w stanie rozszyfrować tego bełkotu, możesz objaśnić?

3."Poczekaj do 30.11 ok?" Zabronisz mi gdybać? Nie podoba się to wypad na pudelek.pl czy inne "fajne" forum

4."GTA IV z Bluescreenem co 5 min. i zamuleniem jak SA na kompie 0.75 ghz" Widzę znasz się na MOIM komputerze jak mało kto, no cóż nie moja wina, że kupię produkt lepszy niż ty, nie ma się co wyżywać...a jak tak bardzo musisz to idź na forum <patrz wyżej>

5. Przecież to z fizyką to żart...gratuluje wyczucia.

6. Przestań pisać takie pierdoły i lepiej poczytaj trochę o tym i owym, na przykład o opcji edytuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wydadzą GTA IV na PC to będzie ciężko to przeboleć :E a jak wyjdzie to trzeba będzie dużo zabulić za nowego kompa, lub jego ulepszenie. Chyba, że zrobią jakiś cud z optymalizacją :) Nie jestem poinformowany co do tego GTA, ale wydaje mi się, że na PC będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 17:52, Modok napisał:

Chyba przespałeś ostatni miesiąc lub jest głupi bo w twoim wieku to całkiem możliwe.


No cóż to drugie raczej odpada a z tym pierwszym to całkiem możliwe bo wiesz... kładę się spać o 22 a wstaje o 12, dopiero niedawno zacząłem korzystać z neta wcześniej grałem w całą serie Gothic, albo byłem na Parkour. Więc z tym spaniem się zgodzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 17:52, Modok napisał:

Chyba przespałeś ostatni miesiąc lub jest głupi bo w twoim wieku to całkiem możliwe.

to podpada pod obrażanie innego użytkownika, ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 17:49, 19Ramses95 napisał:

Jak nie wydadzą GTA IV na PC to będzie ciężko to przeboleć :E a jak wyjdzie to trzeba
będzie dużo zabulić za nowego kompa, lub jego ulepszenie. Chyba, że zrobią jakiś cud
z optymalizacją :) Nie jestem poinformowany co do tego GTA, ale wydaje mi się, że na
PC będzie


GTA IV zostało oficjalnie zapowiedziane na PC. Premiera w Listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 19:12, Ecko09 napisał:

> Jak nie wydadzą GTA IV na PC to będzie ciężko to przeboleć :E a jak wyjdzie to trzeba

> będzie dużo zabulić za nowego kompa, lub jego ulepszenie. Chyba, że zrobią jakiś
cud
> z optymalizacją :) Nie jestem poinformowany co do tego GTA, ale wydaje mi się, że
na
> PC będzie

GTA IV zostało oficjalnie zapowiedziane na PC. Premiera w Listopada.


Ach dzięki :) A jakieś oficjalne wymagania są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 19:40, 19Ramses95 napisał:

> > Jak nie wydadzą GTA IV na PC to będzie ciężko to przeboleć :E a jak wyjdzie
to trzeba
>
> > będzie dużo zabulić za nowego kompa, lub jego ulepszenie. Chyba, że zrobią
jakiś
> cud
> > z optymalizacją :) Nie jestem poinformowany co do tego GTA, ale wydaje mi się,
że
> na
> > PC będzie
>
> GTA IV zostało oficjalnie zapowiedziane na PC. Premiera w Listopada.

Ach dzięki :) A jakieś oficjalne wymagania są?


Wymagań jeszcze nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 20:04, Ecko09 napisał:

> > > Jak nie wydadzą GTA IV na PC to będzie ciężko to przeboleć :E a jak wyjdzie

> to trzeba
> >
> > > będzie dużo zabulić za nowego kompa, lub jego ulepszenie. Chyba, że zrobią

> jakiś
> > cud
> > > z optymalizacją :) Nie jestem poinformowany co do tego GTA, ale wydaje
mi się,
> że
> > na
> > > PC będzie
> >
> > GTA IV zostało oficjalnie zapowiedziane na PC. Premiera w Listopada.
>
> Ach dzięki :) A jakieś oficjalne wymagania są?

Wymagań jeszcze nie znamy.


Dobra, następnym razem jak napisze coś odnośnie gry poczytam jakieś recenzje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to gra będzie miała spory wymagania i całkiem wysoką cenę dlatego gdy się dowiedziałem że wyjdzie na pc dokupiłem sobię 1 GB ram i kartę graficzną GF8800 co mnie kosztowało więc mam nadzieję że warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 21:26, fil dud napisał:

Z tego co mi się wydaje to gra będzie miała spory wymagania i całkiem wysoką cenę dlatego
gdy się dowiedziałem że wyjdzie na pc dokupiłem sobię 1 GB ram i kartę graficzną GF8800
co mnie kosztowało więc mam nadzieję że warto było.


Cena preordera oscylować będzie pewnie 110 (razem z przesyłką) więc to nie jest jakaś wysoka cena, tradycyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 18:07, DarthGhost napisał:

> Z tego co mi się wydaje to gra będzie miała spory wymagania i całkiem wysoką cenę
dlatego
> gdy się dowiedziałem że wyjdzie na pc dokupiłem sobię 1 GB ram i kartę graficzną
GF8800
> co mnie kosztowało więc mam nadzieję że warto było.

Cena preordera oscylować będzie pewnie 110 (razem z przesyłką) więc to nie jest jakaś
wysoka cena, tradycyjna ;)


stawiałbym raczej na 140zł z przesyłką. Co do wymagań to nie będzie raczej przesadnie dużych ( jak np. w Crysis''ie)
ale nic nie wiadomo bo po sieci chodzą już różne opinie, od minimum karty z 64 do 512, więc trzeba będzie czekać na oficjalny komunikat R*...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tu mówimy o wersji premierowej a nie z allegro, 3 miechy po premierze ;)

Cieszy mnie fakt, że jeszcze nie dawno R* na GC miało pokazać tylko jakieś materiały z CW a teraz dostaniemy pokaz z IV. Fakt, że wszystko TOP SECRET ale dziennikarz to dziennikarz i jak dostaną chociaż strzępki informacji to nie będą się z tym długo kryli, w końcu to ich powołanie- informować innych xD Może dostaniemy jakieś konkretniejsze info.

Do premiery zostało już tylko 96 dni ;) To nadal dużo ale jeszcze nie tak dawno mieliśmy ich ponad 100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 19:00, WorldWar3PL napisał:

140 zł? No no, patrzę, że wychodzi tyle samo, ile wersja na X360 ;-)

Wersja z Xboxa 360 na początku premiery wcale nie kosztowała 140zł. Obniżka była później.
Poza tym to na razie "gdybanie". Ale faktem jest że sam się spodziewam ceny w okolicach 129 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się przypomina, że gdzieś widziałem wymagania, ale nie bardzo pamietam, wydaje mi się, że MINIMALNE nie bedą przekraczały:

CPU: Intel Core 2 Duo 2.2GHz lub zgodny
HDD: chyba coś koło 10-15GB
Grafika: ATI Radeon X1900 (chyba) lub GeForce 7900 GT (256MB)
RAM: 512MB dla Windows XP, 768MB dla Visty (DX10)

Silnik GTA4 jest bardzo wydajny - wydajniejszy niż w Crysysie, więc na takim sprzęcie pójdzie na 800x600, grafika na low, 0 antyaliasingu i najlepiej 16bitowa paleta kolorów - ~25fps powinno się trzymać ;)

Mi grafika z GTA4, gdyby była na średnich/średnio-wysokich detalach przypominałaby ustawioną na full grafikę w Flatout: Apokalipsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 19:38, janek2012 napisał:

Coś mi się przypomina, że gdzieś widziałem wymagania, ale nie bardzo pamietam, wydaje
mi się, że MINIMALNE nie bedą przekraczały:

CPU: Intel Core 2 Duo 2.2GHz lub zgodny
HDD: chyba coś koło 10-15GB
Grafika: ATI Radeon X1900 (chyba) lub GeForce 7900 GT (256MB)
RAM: 512MB dla Windows XP, 768MB dla Visty (DX10)

Silnik GTA4 jest bardzo wydajny - wydajniejszy niż w Crysysie, więc na takim sprzęcie
pójdzie na 800x600, grafika na low, 0 antyaliasingu i najlepiej 16bitowa paleta kolorów
- ~25fps powinno się trzymać ;)

Mi grafika z GTA4, gdyby była na średnich/średnio-wysokich detalach przypominałaby ustawioną
na full grafikę w Flatout: Apokalipsa


Hahaha xD śmieszny jesteś - HDD 15gb, ram 512... większej bzdury nie mogłeś palnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować