Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 22:57, samohud napisał:

GTA IV to najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra roku 2008 ale już w 2009 gta pójdzie
dla mnie w odstawke i prym bedzie wiodła Mafia 2. Btw, ciekawe kiedy preordery bedzie
mozna zamawiac.


Myślisz, że mafia 2 będzie miała ten sam klimat? I kim będzie główny bohater? Bo tommy przecież zginął...

A co do pre orderów, to zawsze są jakiś miesiąc przed premierą, ale myślę, że sklepy zaczną akcję wcześniej, żeby się przygotować na ilość egzemplarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 23:03, bartheez napisał:

> Myślisz, że mafia 2 będzie miała ten sam klimat? I kim będzie główny bohater? Bo tommy
przecież zginął...


to nie ma znaczenia, klimat i fabula zwala gra na kolana w co mocno wierze tak jak to bylo przy okazji premiery mafii 1 ktora bila gta III na glowe pod wzgledem fabuly.

Dnia 26.08.2008 o 23:03, bartheez napisał:

A co do pre orderów, to zawsze są jakiś miesiąc przed premierą, ale myślę, że sklepy
zaczną akcję wcześniej, żeby się przygotować na ilość egzemplarzy :)


pozostaje czekac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie, jakie tryby gry wieloosobowej można dodać jeszcze do GTA IV? :) W ogóle wyobrażacie sobie jak to przedłuży rozgrywkę? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 22:33, bartheez napisał:

Rozumiesz mnie? :D

sens łapię.

pomartw się, na zdrowie. tylko martw się sam, bo tutaj jest to... spam (sam nie czuję, jak rymuję ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wydłuży rozgrywkę? Wszystko zależy od graczy, oczywistym jest, fakt, że niektórzy zostaną przy starym deathmatch, a jeszcze inni będą używać multiplayera do zderzania się helikopterami, dobrze, hulaj dusza, byle by serwery nie były puste. Nie wiem czy to prawda ale na X360 multi do IV nie cieszy się wielką popularnością, może po prostu ludziom nie podszedł? Tak czy owak mam nadzieję, że będzie możliwość włączenia "życia miasta" i robienia rozróby w kilka osób z Bogu ducha winnymi przechodniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 11:02, Farmerus napisał:

Jak to wydłuży rozgrywkę? Wszystko zależy od graczy, oczywistym jest, fakt, że niektórzy
zostaną przy starym deathmatch, a jeszcze inni będą używać multiplayera do zderzania
się helikopterami, dobrze, hulaj dusza, byle by serwery nie były puste. Nie wiem czy
to prawda ale na X360 multi do IV nie cieszy się wielką popularnością, może po prostu
ludziom nie podszedł? Tak czy owak mam nadzieję, że będzie możliwość włączenia "życia
miasta" i robienia rozróby w kilka osób z Bogu ducha winnymi przechodniami ;)


Może X360 nie ma takich tradycji multiplayerowych, jak PC? ;> PC ma pełno gier sieciowych i to normalka, że w prawie każdej grze jest tryb multi. Więc puste serwery na moje nie wchodzą w grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W multi, jeśli nie mylę, można włączyć przechodniów, więc twój pomysł jest realny. Sprawić to może naprawdę dużą frajdę. Kiedyś robienie rozrób było jedną z najlepszych rozrywek, a teraz będzie można zrobić to z kumplami ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawca, który będzie wydawał grę powinien dać do wyboru GTA IV z dubbingiem i GTAIV bez dubbingu, ale z polskimi napisami. Ja w roli Nico widziałbym Mirosława Bakę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten, co podkładał głos pod Altaira (Assassin''s Creed) też ma fajny głos. Ale do Nica by nie pasował. Mirosław Baka ma chyba idealny głos do takich bohaterów. Bardzo fajnie byłoby usłyszeć, jak Nico mówi w naszym ojczystym języku, ale wątpię, czy Cenega zaryzykuje dubbing. Do GTA to zbytnio nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 14:40, Piwomaniak napisał:

Wiadome są wymagania gry (minimalne xD) ?

A popatrzeć parę stron do tyłu to trudno? Na razie nie ma ogłoszonych wymagań, jak będą to na pewno pojawi się news. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Wolałbym oryginalną ścieżkę dźwiękową, choćby dlatego, że twórcy włożyli w nią masę czasu ( i pieniędzy) - efekt jest widoczny w wersji konsolowej, czyli cud, miód i orzeszki. :) Poza tym w GTA IV są zaimplementowane polskie głosy, np. potrącisz przechodnia, a ten zbluzga Cię piękną polszczyzną. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, faktycznie. Szukałem na necie, były nawet filmiki, ale nie działały. No ale Rockstar fajnie zrobiło - w końcu dużo Polaków mieszka w NY. Podobno jest też polska dzielnica.

EDIT: Coś tam się znalazło.

Polskie głosy w Grand Theft Auto IV - http://pl.youtube.com/watch?v=yC6zVx5EXJ0&feature=related

A także: http://pl.youtube.com/watch?v=-6hq_Fp1tMo&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 15:51, Gumiś2 napisał:

Heh, faktycznie. Szukałem na necie, były nawet filmiki, ale nie działały. No ale Rockstar
fajnie zrobiło - w końcu dużo Polaków mieszka w NY. Podobno jest też polska dzielnica.

Każdy nowy dostaje od rodaków jednego Franklina na start ;]. Mam tam kuzyna, nieźle sobie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 15:51, Gumiś2 napisał:

Heh, faktycznie. Szukałem na necie, były nawet filmiki, ale nie działały. No ale Rockstar
fajnie zrobiło - w końcu dużo Polaków mieszka w NY. Podobno jest też polska dzielnica.

Polska dzielnica - Jackowo - to chyba w Chicago jest.

Swoją drogą w VC była Little Haiti i Little Havana. Fajnie jakby było w czwórce Little Warsaw albo Little Poland ^^

No i na dubbing w GTA IV nie liczyłbym. Chyba żadna wersja językowa inna od angielskiej go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=a_WLvPCfj78&feature=related xDD Na własną odpowiedzialność.

Jedyną grą, w której dubing Polski był lepszy od wersji oryginalnej był Max Payne. Tam Pazura podkładał głos perfekcyjnie, niestety wyjątek potwierdza regułę. Niko ma bardzo dobrą barwę głosu i akcent, jak dla mnie to jeszcze bardziej podkreśla jego charakter więc jest dobrze i niech tak zostanie. ;P

Co się tyczy Polskiej dzielnicy, nie wymagam tak dużo, ale jakiś bohater drugoplanowy z polskimi korzeniami? Widział bym twardego polaka- dobrego przyjaciela Nikosia niestroniącego od alkoholu ale postrzegającego życie w różowych okularach i o zabawnych tekstach nawiązujących do zimnej wojny, alkoholu czy co tam jeszcze w Polsce mamy. Ogólnie chciałbym taką postać Polaka, która zostanie zapamiętana jako jedna z najlepszych drugoplanowych ról w GTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie zaskoczyliście teraz :O Nie miałem pojęcia, że jest coś takiego, jak polskie głosy i polskie akcenty ;>

Co do dubbingu - fakt, Baka spisałby się wyśmienicie, ale... Po co psuć cały klimat gry? A w dodatku zbyt dużo rzeczy wymagałoby wstawienia polskich głosów, a GTA to nie żadne RPG, gdzie ktoś, nie znający języka miałby problemy z grą... W moim mniemaniu w zupełności wystarczyłyby napisy, których przygotowanie nie powinno zająć tak dużo czasu (najważniejsze, żeby posłużono się slangiem, wolnym tłumaczeniem itp)...

A co do samej rozgrywki - jak sprawa wygląda z wolnym czasem? W SA można było wybrać się w góry, pojeździć na quadach, traktorach, etc... Czy w czwórce, pomimo tego, że gramy tylko w mieście, nie czujemy się ściśnięci i czy nie ma jako takiej monotonii? ;>

I do pojazdów - czy są jakieś dziwaczne, typu quady, pojazdy golfowe, traktory? I czy nie przeszkadza to, że nie ma samolotów? O właśnie i jeszcze małe pytanko - ile jest rodzajów helikopterów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować