Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 09:35, OriginalGangsta napisał:

> A jaki masz sprzęt? :)

Core 2 Quad 6600 2.4 GHz
2 GB RAM
GeForce 8800 GS


No to powinno być bez problemu ;P No bo bez przesady... GTA IV nie ma takiej grafiki, że ho ho, a do tego na 200% kod gry będzie perfekcyjnie zoptymalizowany :)

Dnia 29.08.2008 o 09:35, OriginalGangsta napisał:

BTW: Co Ty tak z tym Hummerem? ;p Ja myślę że to H2, jechałem kiedyś takim i wydaje mi
się właśnie że to H2.



Co do Hummera, to zamierzam sobie w przyszłości takiego kupić ;P Właśnie H3, bo na H2 nie wystarczy chyba prawko kat. B, i chciałem tylko wiedzieć, czy w grze będę mógł jeździć moim ukochanym autem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 10:03, Ufo2 napisał:

Wydaje mi się że w grze jest wersja H2, H3 jest o wiele mniejszy.
No i oczywiście znajdziesz go pod nazwą "Patriot" :>


Mówią tak na niego? ;> Nawet nie wiedziałem :P

Zrobię mały offtop - czy ktoś się orientuje, czy na H2 trzeba mieć prawko na samochody ciężarowe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 10:01, bartheez napisał:

No to powinno być bez problemu ;P No bo bez przesady... GTA IV nie ma takiej grafiki,
że ho ho, a do tego na 200% kod gry będzie perfekcyjnie zoptymalizowany :)

No właśnie ja myślę że pogram na full. Tylko czekam aż podadzą wymagania, żeby wiedzieć czy na pewno. ;p

Dnia 29.08.2008 o 10:01, bartheez napisał:

Co do Hummera, to zamierzam sobie w przyszłości takiego kupić ;P Właśnie H3, bo na H2
nie wystarczy chyba prawko kat. B, i chciałem tylko wiedzieć, czy w grze będę mógł jeździć
moim ukochanym autem :P

A wiesz ile taki Hummer H2 kosztuje? ;p Poza tym ta fura jest IMO za wielka, na ulicy zajmuje cały pas. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 10:11, OriginalGangsta napisał:

No właśnie ja myślę że pogram na full. Tylko czekam aż podadzą wymagania, żeby wiedzieć
czy na pewno. ;p


Według mnie podanymi wymaganiami i tak nie ma się co sugerować. Trzeba poczekać jak gra wyjdzie w praniu, czyli po premierze :P Ale już lepiej nie gadajmy o wymaganiach :)

Dnia 29.08.2008 o 10:11, OriginalGangsta napisał:

A wiesz ile taki Hummer H2 kosztuje? ;p Poza tym ta fura jest IMO za wielka, na ulicy
zajmuje cały pas. ;p


Wiem, dlatego zamierzam solidnie pracować i spełnić swoje marzenie :P Zresztą H3, kosztuje (używany) ok. 70 tys, więc to wcale nie jest tak dużo ;) I chyba jednak wybiorę H3, bo na niego wystarczy prawko B, więc właściwie już mógłbym wsiąść i jechać ;) A co do wielkości, to im większy, tym lepszy :) A H3 jest troszkę mniejszy, ale to nic - i tak to monstrum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tak czułem, że to nie trzyma poprawności językowej. Ale trzeba przyznać - rozwalanie czegokolwiek, czymkolwiek w GTA zawsze dawało frajdę :D (banan na twarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:18, SoriusH napisał:

Coś tak czułem, że to nie trzyma poprawności językowej. Ale trzeba przyznać - rozwalanie
czegokolwiek, czymkolwiek w GTA zawsze dawało frajdę :D (banan na twarzy)

No, teraz będzie się bardziej kozacko robiło rozróby. ;p Wiadomo, fizyka, rag doll, model zniszczeń pojazdów, będzie o wiele lepiej niż wcześniej. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy często się zdarzało, że np. ktoś po przejechaniu przesuwał się w dziwnej pozycji po dachu, albo zatrzymał się przy otwartych drzwiach samochodu i kiedy ruszyliśmy to po prostu ruszał nogami, a działo się to przy pędzącym samochodzie? Bo takie rzeczy też widziałem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 12:39, samohud napisał:

pewnie gdzies na październik podadza wymagania oficjalne i moze jakies preordery sie
zaczna. ja juz bym chcial zamowic ale sie nie da ;)

Co do wymagań słyszałem że mają byc gigantyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 13:15, PonuryŻniwiarz napisał:

> pewnie gdzies na październik podadza wymagania oficjalne i moze jakies preordery
sie
> zaczna. ja juz bym chcial zamowic ale sie nie da ;)
Co do wymagań słyszałem że mają byc gigantyczne.

"Słyszałem że jesteś pedałem ! Właśnie się dowiedziałem. "
Na pewno nie większe niż Crysis. A że coraz więcej komputerów jest go w stanie udźwignąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 13:15, PonuryŻniwiarz napisał:

> pewnie gdzies na październik podadza wymagania oficjalne i moze jakies preordery
sie
> zaczna. ja juz bym chcial zamowic ale sie nie da ;)
Co do wymagań słyszałem że mają byc gigantyczne.



słyszałes? o to bardzo ciekawe. gigantyczne? o jejku, juz sie boje.
mowiac ze pewnie pdoadza w pazdzierniku nie mialem na mysli zeby teraz zaczac wypisywac takie glupoty jakie to te wymagania bede wielkie i w ogole. podadza to sie zobaczy wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 13:15, PonuryŻniwiarz napisał:

> pewnie gdzies na październik podadza wymagania oficjalne i moze jakies preordery
sie
> zaczna. ja juz bym chcial zamowic ale sie nie da ;)
Co do wymagań słyszałem że mają byc gigantyczne.

Chyba gigantycznym rozmiarem czcionki zostaną te wymagania napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 13:18, Darkstar181 napisał:

> > pewnie gdzies na październik podadza wymagania oficjalne i moze jakies preordery

> sie
> > zaczna. ja juz bym chcial zamowic ale sie nie da ;)
> Co do wymagań słyszałem że mają byc gigantyczne.
"Słyszałem że jesteś pedałem ! Właśnie się dowiedziałem. "
Na pewno nie większe niż Crysis. A że coraz więcej komputerów jest go w stanie udźwignąć...


I tu możesz się mylić, ponieważ CRYSIS ma bardzo duże wymagania, ale był na tyle zoptymalizowany, że działał również na słabszych maszynkach. Natomiast w GTA4 może nie być już tak pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu możesz sie mylić ponieważ jedno wyklucza drugie; albo miał duże wymagania albo był zoptymalizowany i działał na słabszych maszynkach. Natomiast jetem przekonany że z GTA4 może być tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 17:46, player000 napisał:

I tu możesz sie mylić ponieważ jedno wyklucza drugie; albo miał duże wymagania albo był
zoptymalizowany i działał na słabszych maszynkach. Natomiast jetem przekonany że z GTA4
może być tylko lepiej


Jak na razie GTA nie należało do tych gier z kosmicznymi wymaganiami. Myślę, że teraz będzie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 17:55, Xyb3r napisał:

> I tu możesz sie mylić ponieważ jedno wyklucza drugie; albo miał duże wymagania albo
był
> zoptymalizowany i działał na słabszych maszynkach. Natomiast jetem przekonany że
z GTA4
> może być tylko lepiej

Jak na razie GTA nie należało do tych gier z kosmicznymi wymaganiami. Myślę, że teraz
będzie podobnie


Najpierw sam sieje panikę, że z GTA 4 może nie być tak pięknie, jak z crisisem, a po chwili odwraca kota ogonem pisząc - Oj tak.. będzie podobnie z gta, nigdy nie miało wysokich wymagań. Piszesz to, żeby sobie posta nabić? idiotyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować