Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2008 o 15:47, NyGgA MiLy napisał:

Hmm,Live?Czyli co,będziemy musieli bulić za grę na necie,jak było w The Club(myślałem,że
multi będzie tam darmowy,gówno prawda).Mam nadzieję,że Microsoft zdjął już ''''podatek''''
od usługi Gold...


Gold już od jakiegoś miesiąca jest darmowy, więc za nic nie będziemy płacić. Pomijając kupno gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2008 o 15:50, Ecko09 napisał:


Gold już od jakiegoś miesiąca jest darmowy, więc za nic nie będziemy płacić. Pomijając
kupno gry.



Całe szczęście,bo z Clubem dali dupy na całej długości.Jeszcze tylko czekam na walki z Xboxowcam i będzie git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 15:54, NyGgA MiLy napisał:

.Jeszcze tylko czekam na walki
z Xboxowcam i będzie git :P


Lepiej nie, na konsolach mają noobskie automatyczne celowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 15:58, Ecko09 napisał:

> .Jeszcze tylko czekam na walki
> z Xboxowcam i będzie git :P

Lepiej nie, na konsolach mają noobskie automatyczne celowanie :/



Może,grałem u kumpla na PS3 i na necie szło mi za łatwo :D Ale odpowiednio wprawiony gracz może sobie poradzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jaka sadysfakcja była by z pokonania takiego przeciwnika!!

Jako że wymagań się nie boję (jedyna kwestia to czy w SP będę mógł się cieszyć wyokimi detalami bo do MP dam niskie dla większej ilości FPS). Co mnie trapi to jaka będzie cena i jak wyglądać będzie EK ( gdybym chciał EK kupić to muszę się ostro gimnastykować żeby kasy stykło...) i żeby przekładania premiery nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 16:02, player000 napisał:

|ciach|



No,EK takiej gry mieć wypada.Ale kuźwa,ponad 200 zł pewnie będzie trzeba wybulić.Ciekawe,co Cenega wykombinuje.Pora sprzedać kilka gier.Co do wymagań też się nie przejmuję,max będzie na pewno.


|Delegat,lool już 2 mój xD|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 16:02, player000 napisał:

ale jaka sadysfakcja była by z pokonania takiego przeciwnika!!

Jako że wymagań się nie boję (jedyna kwestia to czy w SP będę mógł się cieszyć wyokimi
detalami bo do MP dam niskie dla większej ilości FPS). Co mnie trapi to jaka będzie cena
i jak wyglądać będzie EK ( gdybym chciał EK kupić to muszę się ostro gimnastykować żeby
kasy stykło...) i żeby przekładania premiery nie było...


No w starciu czołowym nie rpzewiduje dużych szans, ale rozwalić można kogoś takiego, jak ten ktoś nie zauważy. Tak czy siak to zły pomysł byłby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 18:05, Farmerus napisał:

http://www.youtube.com/user/marcinasss Tu masz GP, koleś ma bardzo fajne filmiki w dobrej
jakości, do tego Polak ;)

Do premiery pozostały 74 dni. Szybko leci, w dniu podania infa. było 105 ;) Kurde, przeszła
mi chęć na GTA IV ;( Chyba za długo czekania, ale myślę, że w dniu premiery cała fascynacja
wróci :D



noo ciekawe ma filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko zastanawiam czy mój nowy laptop dzwignie grę, dla której chciałem kupić XBOX-a360 :)
I ciekaw jestem jak będe\ę odbierał Liberty City po tym jak świeżo wróciłem z Nowego Jorku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 01:18, Marcin08 napisał:

Ja sie tylko zastanawiam czy mój nowy laptop dzwignie grę, dla której chciałem kupić
XBOX-a360 :)
I ciekaw jestem jak będe\ę odbierał Liberty City po tym jak świeżo wróciłem z Nowego
Jorku... :D



Zazdroszczę Ci pobytu w NY. Moje miasto marzeń.
Przynajmniej póki co w GTA IV będę sobie mógł poeksplorowac i poczuc namiastke prawdziwego NY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, już to widzę, ledwo odpalisz grę i NY zamieni się w kupę gruzu xD Żart ofc. ;)

No fakt, pasuje mi w Polsce ale pojechać na powiedzmy tydzień do New York to by było przeżycie :D Te wieżowce, ludzie, korki, statua..wszystko! a później wrócić i porównać wspomnienia z wycieczki z tymi z Liberty City ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 22:17, bartheez napisał:

Mam pytanie do osób, które już grały na konsoli :) Jaki samochód najbardziej wam przypadł
do gustu? :)


Ze sportowych Banshee i rzecz jasna Infernus, z terenowych... kurka siwa, zapomniałem nazwy, ale w poprzednich częściach była to częsta terenówka, może kojarzysz? Z eleganckich, to Presidente albo PMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować