Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 20:13, Darkstar181 napisał:

> Nie jestem wieśniakiem żeby chodzić na pole z czapką z napisem z gry.
>
Hmm...
Mówisz o wychodzeniu na pole, a jednocześnie twierdzisz że nie jesteś wieśniakiem.
To gdzie ty mieszkasz, w szklarni ?

P.S A samego wieśniaka z kapeluszem to oczywiście w Avatarze jak najbardziej masz.
Dobra rada : najpierw zastanów się co napiszesz, zanim wyjdziesz na totalnego idiotę
:P



Ty też czasem się zastanow zanim coś napiszesz bo z tego co widzę to w ogóle nie znasz się na dialektach obowiązujących w Polsce.
Otóż on mówiąc ,,wyjśc na pole" miał na myśli to samo co pewnie ty tak samo jak i ja określam mianem ,,idę na dwór". Także w tej chwili to ty wyszedłes na idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:20, Modok napisał:

Nie jestem wieśniakiem żeby chodzić na pole z czapką z napisem z gry.


Znów się kręcisz x]
Koszulek z logiem popularnych gier prędzej będą Ci zazdrościć, niż śmiać się z nich. Jak byś wyszedł na dwór z koszulką SIMS''ów, czy z napisem "Tibia moje życie" (hmm) wtedy mógł byś być obiektem hihów i śmiechów :P

Dnia 22.09.2008 o 16:20, Modok napisał:

Ja nigdy nie kupiłem żadnej kolekcjonerki. Czy to oznacza, że nie mam się w co ubrać i chodzę nago? xDD
Nie powiesz mi chyba, że ty swoje ubrania bierzesz z pudełek z grami? ;P


Nie zrozumiałeś, bądź ja źle to zinterpretowałem - Po prostu nie można mówić że w EK nie ma nic użytku "codziennego". Zwłaszcza w takiej, jak wymienił Player xP
W takim wypadku podstawowej edycji gry także nie opłacało by się kupić, bo co tam jest do użytku codziennego? Jeszcze jak by to był FPS, które teraz zazwyczaj przechodzi się z 8-16 godzin MAX, to gdzie tutaj pożytek?

Nie patrzy się na to pod takim kątem.

Po za tym jak już ktoś napisał - samo posiadanie wzbogaconego wydania gry cieszy (bynajmniej mnie).

Dnia 22.09.2008 o 16:20, Modok napisał:

CZy będzie tam dużo żeczy naprzykład eeeeeeeeeeeeeeee miłości 2 płci?


Polecam obejrzeć X-Mode odcinek 5 z HSTV - dostępny w materiałach Video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:36, portwelik napisał:

Otóż on mówiąc ,,wyjśc na pole" miał na myśli to samo co pewnie ty tak samo jak i ja
określam mianem ,,idę na dwór".

Przez chwilę wpadło mi to nawet na myśl... no, ale jak już przy tym jesteśmy, to tego wyrażania z polem paradoksalnie używa się najczęściej właśnie na wsi, na wschodzie Polski, ewentualnie na Mazowszu :P
>Także w tej chwili to ty wyszedłes na idiotę.
Ja nie piszę o wieśniackim sposobie noszenia czapki na dworze/polu, mając jednocześnie w avatarze mniej więcej właśnie taką postać, i to w dodatku podpisaną własnym nickiem.
A tak w ogóle to jesteś adwokatem, że wypowiadasz się za niego ? Jestem pewien że sam mi odpowie jak już zajrzy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:43, Darkstar181 napisał:

>>>.............



Akurat racji nie masz. Mieszkam na wschodzie Polski (Lublin) i tu mówi się ,,isc na dwór" a wyrazenie ,,isc na pole" głównie ,,egzystuje" na śląsku.

dobra, koniec tego tematu.

Lepiej sobie pofantazjowac o edycji kolekcjonerskiej.
Ja mam takie marzenie (wcale nie takie nierealne)

Skład ek:

Gra GTA IV
Plytka z muzyką wystepującą w radiach w grze
Płytka ze ścieżką dźwiękową inspirowaną grą
Płytka z materiałami o grze typu jak powstawała, rózne ,,ciekawe" artykuły z gazet, zdjecia itp
Mapa terenu gry
Jakaś oldschoolowa koszulka w klimacie GTA (nie taki kicz w postaci zwykłej czarnej koszulki i tandetnym nadruku GTA IV, lecz coś bardziej ambitnego)
Naturalnie poradnik do gry w formie książki (twarda okładka, papier kredowy i te sprawy)
Może jakiś fajny brelok do kluczy

To wszystko w serii limitowanej do powiedzmy 1000 sztuk
Każdy egzemplarz numeroway naturalnie

I cena za to wszystko max jakieś 139zł.

Wiem wiem, o takiej cenie mogę sobie pomarzyc no ale wiecej za grę nie dam bo już wkraczają kwoty za które można coś z hardwaru do kompa dokupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sądze by 1000 sztuk było odpowiednią ilością (Mass Effect takim hitem nie był a jego EK sprzedała się w 2000 sztuk chyba) ja bym liczył jakieś 3000. A co do ceny to tak jak mówiłeś.... ale za 160PLN myślę że taki zestaw jest w granicy realności (przy założeniu że cena sugerowana gry to 100zł czego pewnym być nie można)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO nie ma co liczyć na to że EK będziesz kosztowała na poziomie 140 złotych. Przypomnijcie sobie ile kosztowało podstawowe wydanie GTA SA w dniu premiery, to było coś koło 250 złotych z tego co pamiętam. EK GTA IV na pewno będzie cholernie droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 08:53, OriginalGangsta napisał:

IMO nie ma co liczyć na to że EK będziesz kosztowała na poziomie 140 złotych. Przypomnijcie
sobie ile kosztowało podstawowe wydanie GTA SA w dniu premiery, to było coś koło 250
złotych z tego co pamiętam. EK GTA IV na pewno będzie cholernie droga.

Ja myślę, że GTA już zawsze przy premierze będzie miała cenę konsolową. Wszędzie gdy PC stoją na tej samej cenie co konsolowe tylko jakoś w Polsce się tak złożyło, że gry PC są tańsze. Mi chodzi tylko aby mieć wielką mapę miasta, a to jest w podstawce, więc EK nie muszę mieć dla jakiejś torby. Sound track też bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 08:53, OriginalGangsta napisał:

Przypomnijcie
sobie ile kosztowało podstawowe wydanie GTA SA w dniu premiery, to było coś koło 250
złotych z tego co pamiętam. EK GTA IV na pewno będzie cholernie droga.


Bo nie miało Polskiego wydawcy, i gra była w cenie wydań z innych krajów :P

Dnia 23.09.2008 o 08:53, OriginalGangsta napisał:

Ja myślę, że GTA już zawsze przy premierze będzie miała cenę konsolową.


Więc się mylisz :P
Jest już wiadome że Cenega będzie wydawcą nowego GTA, więc cena MAX to 129 zł za podstawową wersję gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzije że miasto będzie duże i w końcu będzie można strzelac przez przednią szybę. Bo walenie w prawo i lewo bez widoku ulicy z przodu trochę wkuża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 13:39, łidżet napisał:

Mam nadzije że miasto będzie duże i w końcu będzie można strzelac przez przednią szybę.
Bo walenie w prawo i lewo bez widoku ulicy z przodu trochę wkuża.


Przez przednią szybę się nie da, Niko wystawia rękę za szybę i strzela w dowolnym kierunku (także w przód i w tył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:37, Machoni92 napisał:

> Mam nadzije że miasto będzie duże i w końcu będzie można strzelac przez przednią
szybę.
> Bo walenie w prawo i lewo bez widoku ulicy z przodu trochę wkuża.

Przez przednią szybę się nie da, Niko wystawia rękę za szybę i strzela w dowolnym kierunku
(także w przód i w tył).


Czyli pojawia sie normalny celownik i sie celuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymagania go GTA IV PC oficjalne zamieszczone w magazynie CLICK!
-Windows XP/Vista
-RAM 2GB
-Procesor 2.8GHz
-Dysk Twardy 18GB!
-Karta graficzna 256MB(zalecane 512MB)

(morze już to wiecie ale tylko tak mówię żeby wszyscy wiedzieli co jeszcze nie widzieli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 18:41, jkui napisał:

wymagania go GTA IV PC oficjalne zamieszczone w magazynie CLICK!
-Windows XP/Vista
-RAM 2GB
-Procesor 2.8GHz
-Dysk Twardy 18GB!
-Karta graficzna 256MB(zalecane 512MB)

(morze już to wiecie ale tylko tak mówię żeby wszyscy wiedzieli co jeszcze nie widzieli)


RAM 2GB?! O nie :/ Mam nadzieje, że to zalecane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh sluchaj sie wywrotowca :P

jakby byly podane minimalne wymagania gta4 to na wszelkich serwisach growych byly by na pierwszych stronach !! na gramie takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej się martwię o datę premiery. Mam nadzieję, że ludzie z R* się wyrobią do listopada (już teraz to czekanie mnie dobija :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:14, Avar Neus napisał:

Ja najbardziej się martwię o datę premiery. Mam nadzieję, że ludzie z R* się wyrobią
do listopada (już teraz to czekanie mnie dobija :P)



Hmm to dziwne bo ja czekam już na jedną grę parę lat i jakoś nie umarłem, a czekasz już blisko kilka miesięcy i twa cierpliwość jest na ukończeniu, potrenuj ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować