Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2008 o 20:26, Bratek196 napisał:

Hmm to dziwne bo ja czekam już na jedną grę parę lat i jakoś nie umarłem, a czekasz już
blisko kilka miesięcy i twa cierpliwość jest na ukończeniu, potrenuj ją...


Chodziło mi bardziej o wyrażenie mojej wielkiej chęci zagrania w tą grę oraz chęci zagrania w nią jak najszybciej.

A no i to jest druga po Mass Effect produkcja, na którą czekam i prawdopodobnie kupię w dniu premiery. Wcześniej gry kupowałem bardziej okazjonalnie - jak byłem w sklepie i miałem kasę to kupowałem (nawet jak za bardzo nie wiedziałem o czym ta gra jest :P)

No ale przynajmniej mam co ćwiczyć do listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 19:40, Zauri napisał:

ehh sluchaj sie wywrotowca :P

jakby byly podane minimalne wymagania gta4 to na wszelkich serwisach growych byly
by na pierwszych stronach !! na gramie takze.

do mnie to?? jak tak to se kup CLICK! i zobacz!! przy okazji to zalecane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

· Procesor: wystarczy Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2 (5000+), ale najlepiej wyposażyć się w Intel Core Quad lub Phenom X4 9550.
· Grafika: Co najmniej 512MB, NVIDIA GeForce 8800GT lub ATI HD 3870, jednak nawet po obniżeniu detali GTA IV jest bardzo grywalne.
· RAM: 1GB pod XP i 2GB pod Vistę, chociaż lepiej mieć dwa razy więcej ze wzgledu na procesy działające w tle.


Na takim sprzęcie komfortowo grali redaktorzy gamestar.


Do tego z ostatnich newsów warto dodać, że:

1. Gra wygląda lepiej i działa płynniej nawet w najwyższej rozdziałce.
2. W wersji PC uświadczymy większego ruchu na ulicach i większej ilości przechodniów.
3. Ulepszony zostanie GPS w grze
4. Sterowanie podobno jest wygodniejsze ale na początku może sprawiać lekkie problemy
5. Amazon.de przyjmuje pre-ordery na GTA IV w wersji na PC. Cena gry wynosi 150zl.


ŹRÓDŁO: gtathegame.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 15:16, MLODY2K6 napisał:

A jaka to jest najwyzsza rozdzielczosc bo nie jest to sprecyzowana. Gra na X360 dzialala
w 720P wiec rozumiem ze ma to byc 1080p (czyli 1920x1080) :P



Ponoć GTA 4 PC ma mieć najwyższą rozdzielczość równa 2560x1920...ale pewnie to plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:24, simonemaster22 napisał:

mi gra się nie podoba , znowu powrót do Libety City ?? To już żenada , jak się nagrałem
w GTA 3 to już mi wystarczy dawka tego "ponurego" miasta

Porównaj mapę z GTA 3 i z 4. Te miasta tylko nazwę mają wspólną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:24, simonemaster22 napisał:

mi gra się nie podoba , znowu powrót do Libety City ?? To już żenada , jak się nagrałem
w GTA 3 to już mi wystarczy dawka tego "ponurego" miasta

Ponure to ono jest, weselej było w VC :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 17:02, Zagul napisał:

> mi gra się nie podoba , znowu powrót do Libety City ?? To już żenada , jak się nagrałem

> w GTA 3 to już mi wystarczy dawka tego "ponurego" miasta
Ponure to ono jest, weselej było w VC :]

Ponure oraz, jak to ujął ww3 kiedyś, wielkie ale "puste". Naprawdę razi to że prawie do żadnego budynku albo sklepu nie można wejść. Ale i tak gierka jest świetna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ty pamiętasz moje opinie lepiej ode mnie ;-) Bo ja szczerze mówiąc już kompletnie o tym zapomniałem :)

Co do sklepów - jest trochę sklepików, do których można wejść, ale są one rozmieszczone mniejwięcej tak sporadycznie, jak w Vice City.
A jeżeli komuś nie podoba się powrót do Liberty City, mam dobrą wiadomość...
... tym razem nie jest to fikcyjne miasto, tylko niemal perfekcyjnie (brakuje jednej wysepki) odwzorowany Nowy Jork. A jak ktoś nie wierzy, niech po ukończeniu gry obejrzy sobie zdjęcia, choćby na Google Maps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 17:42, WorldWar3PL napisał:

Kurczę, ty pamiętasz moje opinie lepiej ode mnie ;-) Bo ja szczerze mówiąc już kompletnie
o tym zapomniałem :)

A mi wpadło w pamięć to stwierdzenie. Co do miasta i klimatu - właśnie czwórka jest najbliższa duchem GTA 3, więc jeśli komuś się tamta część bardzo podobała, powinien się odnaleźć w nowej odsłonie. I na odwrót. Ja bardzo lubiłem to wejście w pełne 3D oraz klimat miasta, miażdżyło w 2001 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że myślimy podobnie ;-)
Klimat miasta jest rzeczywiście bardzo zbliżony do tego, co mogliśmy ujrzeć w GTA 3 - bardzo dzisiejszy i wiarygodny, w przeciwieństwie do VC czy SA.

No i kurczę, wprowadzono świetnie wyreżyserowane cut-scenki i konkretną fabułę! Filmowość, to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i, jak możemy wyczytać w najnowszym CDA, wersja GTA IV ma PC nieźle doleje tym z X360 i PS3 :) Zaróno pod względem grafiki, jak i trybu multi, nagrywania ostatnich 30sek. gry (wciąż trwają prace nad tym, aby jak najbardziej wydłużyć ten zakres...) Nie pozostaje nic innego, tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:08, bartheez napisał:

No i, jak możemy wyczytać w najnowszym CDA, wersja GTA IV ma PC nieźle doleje tym z X360
i PS3 :) Zaróno pod względem grafiki, jak i trybu multi, nagrywania ostatnich 30sek.
gry (wciąż trwają prace nad tym, aby jak najbardziej wydłużyć ten zakres...) Nie pozostaje
nic innego, tylko czekać :)


No cóż, jakoś musieli Wam wynagrodzić te miesiące czekania:) A grafika na konsoli i tak mi się podobała, a komp już nie uciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jeśli te wymagania które ktoś dał wyżej, są prawdziwe, tzn. że raczej sobie pogram na full. ^^ A niedawno się z deczka bałem jak to będzie, w końcu nowy engne itp. ;] Dobra wiadomość, tym bardziej że po tekście w najnowszym CDA jeszcze bardziej zajarałem się GTAIV. Byle do premiery... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:13, destro177 napisał:

No cóż, jakoś musieli Wam wynagrodzić te miesiące czekania:) A grafika na konsoli i tak
mi się podobała, a komp już nie uciągnie.


Oj uciągnie, a czasu na optymalizację mają dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2008 o 18:28, bartheez napisał:

Oj uciągnie, a czasu na optymalizację mają dużo ;)

Ale pewnie tylko w najniższych. Chciałbym w sumie to zobaczyć na PC, ale przecież nie kupię drugiej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:08, bartheez napisał:

No i, jak możemy wyczytać w najnowszym CDA, wersja GTA IV ma PC nieźle doleje tym z X360
i PS3 :) Zaróno pod względem grafiki, jak i trybu multi, nagrywania ostatnich 30sek.
gry (wciąż trwają prace nad tym, aby jak najbardziej wydłużyć ten zakres...) Nie pozostaje
nic innego, tylko czekać :)

Żeby powstrzymać wszelkie ''muaaa, PC > konsola'' przypomnę, że jest to związane z dopracowaniem gry, a dokładniej z czasem, jaki został poświęcony na optymalizację.
Podobnie było z Gears of War. Na X360 super, na PC jeszcze lepiej. A graficznie GoW 2 na X360 będzie dosłownie kopał po kroczu GoW 1 PC na najwyższej szczegółowości grafiki ;-) Więcej czasu, lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować