Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 11:11, Zauri napisał:

jak to maja byc minimalne wymagania, to ja sie chyba zastrzele...
z shotguna..


Na 100% nie sa to minimalne wymagania-raczej zalecane-tak samo było z AC ktos tam mówił o 4gb ramu kartach 8800gtx''ach a wymagania były przystępne-ludzie[nie zwracam sie do osoby na której odpowiadam post] myślcie-jesli R* da takie wymagani minimalne to będzie ich koniec-bo nie bedzie komputera na którym gra by chodziła poprawnie-wiec zaczekajmy na oficjalne i potwierdzoe wymagania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja gdzieś napisałem, że chcę miec wersję z dubbingiem?? Sam takiej nie chce. Chcę po prostu tylko te cholerne napisy, ale wkurza mnie takie idiotyczne i nielogiczne rozumowanie typów pokroju jackass''a (czyżby nick nie przypadkowy? ^^). Ale więcej nie będę pisał na ten temat, bo braki w mojej wypowiedzi wypełnili Darkstar181 oraz Machoni92. Polski język jest wielki, więc można kombinowac ile się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 11:11, Zauri napisał:

jak to maja byc minimalne wymagania, to ja sie chyba zastrzele...
z shotguna..


No nie, ręce opadają...już od miesiąca chyba wiadomo ,że to są zalecane. Więc minimum będą niższe na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 07:11, player000 napisał:

- Procesor: wystarczy Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2 (5000+), ale najlepiej wyposażyć
się w Intel Core Quad lub Phenom X4 9550.
- Grafika: Co najmniej 512MB, NVIDIA GeForce 8800GT lub ATI HD 3870, jednak nawet po
obniżeniu detali GTA IV jest bardzo grywalne.
- RAM: 1GB pod XP i 2GB markowych pamięci pod Vistę, chociaż lepiej mieć dwa razy więcej
ze wzgledu na procesy działające w tle. Gra nie będzie obsługiwała zintegrowanych kart
graficznych.

źródło; gtasite.pl

nie wiem czy to już było tutaj


Kolejna bzdura. NIE ZNAMY WYMAGAŃ, DOPÓKI ROCKSTAR NIE PODA... Widziałem już dziesiątki stron, które podają różne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę że sekundnik jest najlepszy ponieważ za każdym razem gdy wchodzisz na stronkę widzisz że premiera jest coraz bliżej a na dniowym czy nawet godzinnym takiego efektu już nie ma:p

Odnośnie wersji językowych; nie mam nic do napisów (wręcz gdy czegoś nie usłysze są bardzo pomocne) ale jeśli chodzi o lektorów to w wypadku kiedy sam język buduje klimat nie powinni być zmieniani, więc moim zdaniem; GTA4 po polsku NIE! (nie wyobrażam sobie Nico wpadającego do jakiegoś klubu witanego okrzykiem "mój ziomalu!!!") tak jak i nie wyobrażam sobie Wiedźmina po angielsku (tu między innymi gra słów). Poza tym zlokalizowane gry są tańsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:22, player000 napisał:

tak sobie myślę że sekundnik jest najlepszy ponieważ za każdym razem gdy wchodzisz na
stronkę widzisz że premiera jest coraz bliżej a na dniowym czy nawet godzinnym takiego
efektu już nie ma:p


Tak, tylko ktoś pomyśli, że premiera już za np: 10 dni, a okazało się, że jeszcze 50 dni :D. (przykład to jest), ale komu by chciało się liczyc sekundy :D Od tego są teraz kalkulatory.
P.S sam już nie wiem co ja piep**e xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:32, SoriusH napisał:

Ciekawi mnie dlaczego znaczek "Games For Windows LIVE" zniknął z oficjalnej witryny GTA
IV. WTF?


Miejmy nadzieje, że ostatecznie w PCtowej wersji nie znajdzie sie Games for Windows Live. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:43, Ecko09 napisał:

Miejmy nadzieje, że ostatecznie w PCtowej wersji nie znajdzie sie Games for Windows Live.
Oby.


Znajdzie się i to na 100% pewne. Też mnie to nie cieszy, no ale cóż. Trzeba będzie odkurzyć stare konto Live z GoW-a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie przesadzajcie.
Jak w końcu popracują nad Windows Live i wypucują je do tego stopnia, co Xbox Live, gwarantuję, będziecie pokłony dawać za te konta ;-)

.... a do tego czasu możemy bawić się laleczkami VooDoo. Kto pierwszy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo jak będzie. Trzeba czekać na komentarz Rockstara.

WorldWar3PL -> Najpierw niech Xbox LIVE będzie w Polsce. Granie pod adresem polskiej ambasady w Londynie na XBL lub GfW LIVE jest dosyć irytujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:55, WorldWar3PL napisał:

Oj, nie przesadzajcie.
Jak w końcu popracują nad Windows Live i wypucują je do tego stopnia, co Xbox Live, gwarantuję,
będziecie pokłony dawać za te konta ;-)


Ja do LIVE nic nie mam, bo to ogólnie świetny system, ale nie ma go w Polsce i to mnie najbardziej denerwuje. Jeżeli Microsoft kiedykolwiek wprowadzi tą usługę do Polski będę bardzo zadowolony.

Dnia 05.10.2008 o 19:55, WorldWar3PL napisał:

.... a do tego czasu możemy bawić się laleczkami VooDoo. Kto pierwszy ?!


Ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, po co płakać nad rzekomo wysokimi wymaganiami kolejnej gry (w tym przypadku GTA4)? ;)
Przecież o nich jeszcze nic nie wiadomo. Z drugiej strony (mając łeb na karku :P ), kto spodziewa się wysokich wymagań patrząc na screeny - tekstury, refleksy, postaci, auta - wszystko jest naprawdę co najwyżej średnie. Nie dajmy się zwariować - jeśli ktoś dziś nadal myśli o grach, to przecież nie czeka na cud, że nagle GTA4 pójdzie mu na Celeronie. Jak grasz w popularne gry choćby na średnich detalach, to nie ma niczego teraz, ani w najbliższej przyszłości, co by rozłożyło na łopatki twój sprzęt. Assasin''s Creed też miał wymagać GTXa i 4GB RAM, gdy tymczasem (oczywiście od początku starałem się uspokajać brać, jednak dałem za wygraną ;) ) śmiga jak szalony na tanim jak barszcz 8800GT/9800GT i 2 GB RAM bez żadnego chrupnięcia na maksa w 1280x1024.
Spokojnie, gry nagle nie poszybują technologicznie w ciągu kilku miesięcy, a tym bardziej ułomne graficznie już w dniu premiery GTA4 ;) Chyba, że sztucznie zawyżą wymagania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 20:03, Kraju92 napisał:

> Oj, nie przesadzajcie.
> Jak w końcu popracują nad Windows Live i wypucują je do tego stopnia, co Xbox Live,
gwarantuję,
> będziecie pokłony dawać za te konta ;-)

Ja do LIVE nic nie mam, bo to ogólnie świetny system, ale nie ma go w Polsce i to mnie
najbardziej denerwuje. Jeżeli Microsoft kiedykolwiek wprowadzi tą usługę do Polski będę
bardzo zadowolony.

> .... a do tego czasu możemy bawić się laleczkami VooDoo. Kto pierwszy ?!

Ja xD


aha, to taka wielka roznica zeby podczas zakladania konta wybrac narodowosc inna niz Polska?Dla mnie kolor flagi przy zakladaniu konto róznicy nie robi. Ważne ze wsio działa jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować