Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 18:38, Mati1990 napisał:

Czy to prawda że nowe GTA zajmuje na twardym koło 7GB? bo czytałem na paru stronach i
na jednej pisze że 7GB na innej 4GB a na jeszcze innej że gdzieś koło 12GB??


Chyba, że u ciebie jest rok 2005 i wychodzi GTA: SA które zajmuje 4GB ;] Będzie zajmować prawdopodobnie coś koło 18 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele wskazuje właśnie na to, że to będzie coś koło właśnie 18Gb, chociaż możliwe, że jednak do premiery Rocksar coś jeszcze zdziała i postara się zejść trochę niżej, bo co by nie mówić niemalże 20Gb to nawet w dzisiejszych czasach mało nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA napisane jest, że Cenega planuje wydanie edycji kolekcjonerskiej. Co z tego wyjdzie- nie wiem, ale już zacieram ręce, bo może dostanę takową w swoje łapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska wyjdzie na pewno. Wszystkich zapewne intrygowała cena gry. Nie prawdaż? No to nareżcie wiadomo ile będzie kosztować gta IV. Chyba najdroższa gra wydana przez cenegę polamd (nie licząc edycji kolekcjonerskich itp). Cena tego cudeńka to 149zł. No cóż... ja spodziewałem się ceny 129zł gdyż taki przedział ma cenega: 99zł/129zł... a tu 149zł? Nie ma co się dziwić... za taki hit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie Edycja Kolekcjonerska tylko nie wiadomo jeszcze kiedy zostanie wydana, czy będzie sprzedawana równocześnie z normalną wersją od dnia premiery, czy wejdzie na sklepowe półki dopiero po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie trochę niecodziene pytanko, otóż planuję sobie kupić laptopa, najprawdopodobniej takiego:

http://www.ceneo.pl/1765531

i nie wiem czy jest jakaś szansa że pójdzie GTA IV na minimalnych mi pójdzie? (nawet w mało komfortowych warunkach)

PS: Oczywiście wiem, że to tylko spekulacje, ale chciałbym jednak znać opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 20:26, zbysheck napisał:

Ja mam takie trochę niecodziene pytanko, otóż planuję sobie kupić laptopa, najprawdopodobniej
takiego:

http://www.ceneo.pl/1765531

i nie wiem czy jest jakaś szansa że pójdzie GTA IV na minimalnych mi pójdzie? (nawet
w mało komfortowych warunkach)

PS: Oczywiście wiem, że to tylko spekulacje, ale chciałbym jednak znać opinie


Z takim sprzętem myślę, że da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 20:09, crash807 napisał:

Edycja kolekcjonerska wyjdzie na pewno. Wszystkich zapewne intrygowała cena gry. Nie
prawdaż? No to nareżcie wiadomo ile będzie kosztować gta IV. Chyba najdroższa gra wydana
przez cenegę polamd (nie licząc edycji kolekcjonerskich itp). Cena tego cudeńka to 149zł.
No cóż... ja spodziewałem się ceny 129zł gdyż taki przedział ma cenega: 99zł/129zł...
a tu 149zł? Nie ma co się dziwić... za taki hit?


Jakimiś linkami dysponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest pre-order w Ultima.pl ale nie wydaje mi się żeby ta cena była ustalona przez cenegę, bardziej mi się wydaje że Ultima sprowadza na własną rękę z zagranicy i dlatego taka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 20:46, MTSMAFIOSO napisał:

Żebyś kupił laptopa za 20000 zł i tak nie wiadomo czy Ci pójdzie, bo gry nie obsługują
zintegrowanych układów graficznych.
To jest takie 50/50%


Z tego co wiem GeForce 9200M GS nie jest zintegrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:42, trombocylek napisał:

W CDA napisane jest, że Cenega planuje wydanie edycji kolekcjonerskiej. Co z tego wyjdzie-
nie wiem, ale już zacieram ręce, bo może dostanę takową w swoje łapki.


Dziękuje bardzo za informacje :) Już dość długo nie kupuje CDA a widzę że jednak warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 11.10.2008 o 21:07, Avar Neus napisał:


Jakimiś linkami dysponujesz?



Tak jak wspomniał player000 jest to ultima.pl. Jednak, że pre-order jest te z dostępny na allegro za ok 129zł więc sądze, że właśnie cena 149zł jest ustalona przez cenegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby to była cena Cenegi to wystartowały by wszędzie pre-ordery, cena 149zł to w przeliczeniu kwota minimalna jaką widziałem w pre-orderach na zachodzie Europy więc hurtowo może być taniej i przez to Ultima.pl/ludzie z allegro mogą pozwolić sobie na taką cene. Do puki nie będzie pre-ordera w sklepie Cenegi to nie ma jeszcze żadnej pewnej ceny. (ja bym chciał za GTA4 i FC2 zmieścić się w 200zł...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 22:38, crash807 napisał:

Tak jak wspomniał player000 jest to ultima.pl. Jednak, że pre-order jest te z dostępny
na allegro za ok 129zł więc sądze, że właśnie cena 149zł jest ustalona przez cenegę.


To co powiesz, że pre-order Far Cry 2 kosztuje na allegro 129zł a na gram.pl 79zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 08:14, Avar Neus napisał:

Ja wciąż liczę na max 129 zł. Jeśli będzie więcej to chyba będę zmuszony poczekać jeszcze
z miesiąc.


Myślisz, że gra stanieje po miesiącu? Najprędzej za jakieś pół roku dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować