Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2008 o 18:57, Avar Neus napisał:

A ja wciąż czekam na oficjalne wymagania sprzętowe.


Wymagania pewnie nie będą zbyt duże, patrząc na grafikę to raczej Crysis to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 18:57, Avar Neus napisał:

Tia, tylko że Spore to EA, a EA to wyciskanie kasy ze wszystkiego co się da :P

A ja wciąż czekam na oficjalne wymagania sprzętowe.


Dokładnie jak mówisz ;p

Mac Cry:
Ehhh... Ja zawsze muszę coś walnąć ;p Oczywiście, można grę kupić za 80 zł. Mi bardziej chodziło o cenę sugerowaną. Ceny tytułów wychodzących w najbliższym czasie kształtują się w granicach 100-120 zł (mówię o cenach sugerowanych, sprawdzanych w sklepie.gram.pl). Ta cena, a cena za jaką grę kupiliśmy mogą być różne. (Nie chcę tu nikogo denerwować i mówić czegoś niezgodnego z moją poprzednią wypowiedzią (chociaż tam nie sprecyzowałem jaka to jest cena, czy sugerowana czy za jaką grę kupimy), po prostu próbuję bronić swych wypowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:18, Kraju92 napisał:

Wymagania pewnie nie będą zbyt duże, patrząc na grafikę to raczej Crysis to nie jest.


No niby prawda, ale chyba będę spokojniejszy jak już się dowiem czego trzeba do odpalenia tego cuda :)

BTW. Dzisiaj dobiłem do 129zł. Mam nadzieję, że w MM będzie tyle kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:27, Avar Neus napisał:

> Wymagania pewnie nie będą zbyt duże, patrząc na grafikę to raczej Crysis to nie
jest.

No niby prawda, ale chba będę spokojniejszy jak już się doiem co trzeba do odpalenia
tego cuda :)

BTW. Dzisiaj dobiłem do 129zł. Mam nadzieję, że w MM będzie tyle kosztować.



na stronie cenegi oficjalna cena to 149zl i zrobili promocje na 129zl wiec watpie zeby w w MM byla za 129zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:28, Lukasz924 napisał:

na stronie cenegi oficjalna cena to 149zl i zrobili promocje na 129zl wiec watpie zeby
w w MM byla za 129zl


Mimo wszystko wierzę w MM :). Jeszcze mnie nie zawiedli co do ceny. A przynajmniej ja tego nie pamiętam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:27, Avar Neus napisał:

No niby prawda, ale chyba będę spokojniejszy jak już się dowiem czego trzeba do odpalenia
tego cuda :)


Powiem tak. Jeżeli działa Ci Crysis co najmniej na wysokich (nie maksymalnych) to możesz być spokojny że pójdzie Ci GTA IV na maxa.

Dnia 19.10.2008 o 19:27, Avar Neus napisał:

BTW. Dzisiaj dobiłem do 129zł. Mam nadzieję, że w MM będzie tyle kosztować.


Raczej spokojnie będzie tyle kosztować. Na gramie pewnie cena będzie oscylowała w wysokości 119 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tu widzę ze ludzie panikują ze nie będą mieć te 129 złociszy i sobie nie kupią... Ludzie ja nawet złamanej złotówki nie mam na GTA IV a uzbieram!!!! wystarczy poczekać chociażby na święto zmarłych na pewno rodzina do Was przyjedzie i będzie kaska na GTA!!! myślcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:32, Kraju92 napisał:

Powiem tak. Jeżeli działa Ci Crysis co najmniej na wysokich (nie maksymalnych) to możesz
być spokojny że pójdzie Ci GTA IV na maxa.


Na moim kompie zagościło tylko demo Crysisa, ale nie pamiętam ina jakich ustawieniach mi chodził. Po za tym, ja się nastawiam najwyżej na średnie :) W końcu moja karta była wydana już 2 latka temu i demon wydajności to nie jest. A zresztą. Nawet jak będzie chodziło na minimalnych to będę zadowolony - w końcu gta to nie pokazówka silnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:33, Lukasz924 napisał:

ja tu widzę ze ludzie panikują ze nie będą mieć te 129 złociszy i sobie nie kupią...
Ludzie ja nawet złamanej złotówki nie mam na GTA IV a uzbieram!!!! wystarczy poczekać
chociażby na święto zmarłych na pewno rodzina do Was przyjedzie i będzie kaska na GTA!!!
myślcie!!


U mnie rodzina na to święto się nie zjedzie, bo mam zbyt małą i kaski z tego nie będzie, ale i tak już prawie uzbierałem całą sumkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:33, Lukasz924 napisał:

ja tu widzę ze ludzie panikują ze nie będą mieć te 129 złociszy i sobie nie kupią...
Ludzie ja nawet złamanej złotówki nie mam na GTA IV a uzbieram!!!! wystarczy poczekać
chociażby na święto zmarłych na pewno rodzina do Was przyjedzie i będzie kaska na GTA!!!
myślcie!!


Rodzina dopomoże. Bo jak to powiedział mój kolega: "Dziadkowie są prawie jak El Dorado." ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:51, PonuryŻniwiarz napisał:

Oti kilka gameplay gta IV na pc:
http://pl.youtube.com/watch?v=F_vUefinQZw&feature=related
http://pl. youtube.com/watch?v=Fg1TC82dXzI&feature=related
http://pl.youtube.com/watch? v=l-pVQa-74L0&feature=related
Rewelacyjna gra ;)


To jest PC, tak? Po pierwszych sekundach da się odczuć sztywne, konsolowe sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:51, PonuryŻniwiarz napisał:

Oti kilka gameplay gta IV na pc:

Skąd wiesz, że to PC?

Dnia 19.10.2008 o 19:51, PonuryŻniwiarz napisał:

Rewelacyjna gra ;)

Zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:00, elu15 napisał:

To jest PC, tak? Po pierwszych sekundach da się odczuć sztywne, konsolowe sterowanie.


A na dodatek - skąd mógł wziąć wersję PC, jak (być może) nawet jej nie skończyli (przynajmniej ja nic nie wiem ;p ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:05, Avar Neus napisał:

Skąd wiesz, że to PC?

Jeden z tych kolesi mieszka w USA,a tam troche parę dni wczesniej a może tygodni była premiera niż u nas.A możew grał na konsoli.Nie wiem ;).Tam tak pisze że na pc ale zgadzam się z wypowiedzią użytkownika elu15:
''To jest PC, tak? Po pierwszych sekundach da się odczuć sztywne, konsolowe sterowanie.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:16, PonuryŻniwiarz napisał:

> Skąd wiesz, że to PC?
Jeden z tych kolesi mieszka w USA,a tam troche parę dni wczesniej a może tygodni była
premiera niż u nas.

Śmieszny jesteś. Akurat GTA IV wychodzi w tym samym czasie w Polsce i na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:18, ak.47 napisał:

Akurat GTA IV wychodzi w tym samym czasie w Polsce i na świecie.


Hehe, no właśnie mi też się tak wydawało :D

Tak mnie naszła myśl jedna. Czy wiadomo coś o jakichś zabezpieczeniach w GTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:18, ak.47 napisał:

> > Skąd wiesz, że to PC?
> Jeden z tych kolesi mieszka w USA,a tam troche parę dni wczesniej a może tygodni
była
> premiera niż u nas.
Śmieszny jesteś. Akurat GTA IV wychodzi w tym samym czasie w Polsce i na świecie.

Ja na jednej stronce przeczytałemże przemira gta 4 na pc była 25.09.08(w niektórych krajach europy i innych kontynentów) a w polsce to 11.10.08.Ale troche w to nie wierze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:25, PonuryŻniwiarz napisał:

Ja na jednej stronce przeczytałemże przemira gta 4 na pc była 25.09.08 a w polsce to
11.10.08


Nawet jeśli, to do 25.09 jeszcze kilka dni ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:18, ak.47 napisał:

> > Skąd wiesz, że to PC?
> Jeden z tych kolesi mieszka w USA,a tam troche parę dni wczesniej a może tygodni
była
> premiera niż u nas.
Śmieszny jesteś. Akurat GTA IV wychodzi w tym samym czasie w Polsce i na świecie.


Gwoli ścisłości. W tym samym czasie w Polsce i w Europie, a dokładniej 21.11 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować