Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2008 o 20:27, Avar Neus napisał:

> Ja na jednej stronce przeczytałemże przemira gta 4 na pc była 25.09.08 a w polsce
to
> 11.10.08

Nawet jeśli, to do 25.09 jeszcze kilka dni ^^

jak to kilka dni?? dziś jest 19.10.08 jak byś chciał wiedzziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:28, PonuryŻniwiarz napisał:

jak to kilka dni?? dziś jest 19.10.08 jak byś chciał wiedzziec :)



Aaa sory :P napisałem 25.09, a myślałem o październiku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to już jutro będzie dokładnie miesiąc jaki dzieli nas od światowej premiery Grand Theft Auto IV na PC. To już chyba najwyższa pora , aby zamówić sobie ten tytuł w pre-orderze. Cena może nie jest zbyt zachwycająca , ale gra na pewno warta będzie każdej złotówki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 15:28, Piotr13PL napisał:

Dokładnie 31 dni... Mam nadzieję że Dwurdzeniowy procesor nie jest potrzebny aby w miarę
płynnie pograć... :''(


Zależy na jakich detalach. Na minimum powinien starczyć jeden rdzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 15:30, Ecko09 napisał:

> Dokładnie 31 dni... Mam nadzieję że Dwurdzeniowy procesor nie jest potrzebny aby
w miarę
> płynnie pograć... :''(

Zależy na jakich detalach. Na minimum powinien starczyć jeden rdzeń.


W sumie za przetwarzanie grafiki i tekstur bardziej odpowiedzialna jest pamiec ram, oraz karta graficzna, procesor głownie dla zachowania fizyki, otoczenia, przechodniów itp. więc raczej detale tutaj nic nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 16:17, Clear napisał:

Najbardziej boje sie o Karte Graficzną - minimum GF 8800, a ja mam 8600 GT. Niewiem jak
będzie działało...

Hmm, te wymagania które ostatnio podali to były chyba zalecane. Ja mamm 8600 GTS, więc na pewno spokojnie pójdzie. Crysis działał na moim sprzęcie na High, więc GTA IV powinna pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 16:19, Kirabax napisał:

> Najbardziej boje sie o Karte Graficzną - minimum GF 8800, a ja mam 8600 GT. Niewiem
jak
> będzie działało...
Hmm, te wymagania które ostatnio podali to były chyba zalecane. Ja mamm 8600 GTS, więc
na pewno spokojnie pójdzie. Crysis działał na moim sprzęcie na High, więc GTA IV powinna
pójść.


Ja mam Radeona HD2600XT i widać że Crysis na High też by poszedł (bo odpalałem z ciekawości) no ale procesor nie nadążal, bo sama grafika płynnie sie generowała ale nagle jakis wybuch i 10fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie ludzie ? dlaczego miesiac przed premiera nie ma jeszcze oficjalnych wymagan, he ??
DLATEGO, BO ROCKSTAR CIAGLE PRACUE NAD ICH OBNIZENIEM!!! wiec nie psioczcie czy wam pojdzie czy nie. GTA4 to nie jest jakis graficzny przelom czy cos. Jezeli Crysis wam poszedl to i gta spokojnie odpalicie bez pokazu sllajdow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:51, PonuryŻniwiarz napisał:

Oti kilka gameplay gta IV na pc:



Fajnie, że w czerwcu gościu już katował w tak zoptymalizowaną wersje PC (patrzy na datę dodania filmiku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 17:49, Gawełek napisał:

> Oti kilka gameplay gta IV na pc:


Fajnie, że w czerwcu gościu już katował w tak zoptymalizowaną wersje PC (patrzy na datę
dodania filmiku).

Widzę.ale w tych dwóch ostatnich filmikach już napewno jest na pc.
Rzeczywiście nie działają Ecko09.Próbowałem w tym poście je od nowa dac,ale dalen nie działały i dlatego wziąłem ''edytuj'' i napisałem to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, jak w maju mógł grać już w gta iv na pececie? To niemożliwe, więc nie kłóć się i nie wałkuj tak tych linków. W jakiekolwiek gameplaye pecetowej wersji gta uwierzę po 18.11.08 albo gdy będą one potwierdzonymi przez rockstar gameplayami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 17:56, PonuryŻniwiarz napisał:

Widzę.ale w tych dwóch ostatnich filmikach już napewno jest na pc.


Co za idiota nagrywa gameplay z gry PC za pomocą kamery cyfrowej? (mowa o trzecim filmiku) No chyba, że gra na konsoli i nie ma odpowiedniego kupionego sprzętu do nagrywania filmiku z gry.

Poza tym filmiki zostały wstawione w czerwcu, a gra na PC została zapowiedziana w sierpniu i na obecną chwilę pracują jeszcze nad optymalizacją, więc jakim cudem gość grał w wersje na komputery z taką płynnością? Skoro na pokazie w Lipsku były problemy z płynną grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować