Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2008 o 13:55, Sztywny-pl napisał:

Rockstar* oficjalnie poinformował, że premiera GTA IV PC w Europie będzie miała miejsce
3 grudnia, dzień po USA. Źródło - http://gtasite.net/ .
Ech, kolejny dzień czekania ;d

Jeden dzień w tą czy w tamtą to już naprawde nikogo nie zbawi. :)

SoriusH

Dnia 08.11.2008 o 13:55, Sztywny-pl napisał:

Na stronie "Can You RUN It?" pojawiły się wymagania GTA IV.

Jakaś badziewna ta strona , bo nawet nie moge na niej sprawdzić jak teoretycznie chodziła by mi ta gra... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 13:25, Sebat1 napisał:


> Dowód: www.swiat-gier.net.
> Na pudełku jest nawet napisane, Games for Windows. A multi jest ciekawe.

To dziwne , bo wiele źródeł mówi , że w Falloutcie 3 nie ma trybu multi , no ale dobra
nieważne.
Tu masz wszystko wyjaśnione , patrz ten szary tekst: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43783
.

uff.. no to mnie uspokoiłeś. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 13:55, Sztywny-pl napisał:

Rockstar* oficjalnie poinformował, że premiera GTA IV PC w Europie będzie miała miejsce
3 grudnia, dzień po USA. Źródło - http://gtasite.net/ .
Ech, kolejny dzień czekania ;d

Patrz stronę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 16:56, Tomek1120 napisał:

Ale ta rozwałka w GTA IV raczej nie będzie najlepsza. W grze nie ma ani miniguna ani
M60. Czołgu też nie ma. Z M4 chcecie robić tą rozwałkę?


Rozwałka czołgiem, demolka miasta jakimiś wymyślonymi rzeczami sprawia frajdę głupim dzieciom i cziterom - tyle mojego komentarza w tej sprawie.

Miałem okazję zagrać w poprzednie odsłony GTA, jak i "czwórkę", którą oczywiście przeszedłem. Moim zdaniem brak czołgu czy miniguna zupełnie nie przeszkadza w tym, by zrobić niezłą rozwałkę. W GTA IV postawiono zdecydowanie bardziej na realizm, aniżeli w poprzednich odsłonach i czołg w tej grze zwyczajnie byłby niepasujący. Dobrze, że go nie wstawili, bo przecież i w ''realu'' nie ma tak, że ktoś weźmie sobie czołg i rozwali miasto ;)

Karambol jest bardzo prosto spowodować - wystarczy zjazd z autostrady, stoi kilka aut - z dużą prędkością uderzasz, zabijasz kierowców w kilku autach na wskutek siły uderzenia, potem wychodzisz, bierzesz RPG, strzelasz i bach - katastrofa gotowa. Samochody palą się, potem eksplodują... oj, niezła draka jest :) Często też się zdarza, że jak uderzysz mocno w kogoś, kto stoi autem na światłach, to zacznie się palić i także wybuchnie. Fizyka jest na znacznie wyższym poziomie niż w poprzednich odsłonach i za to plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2008 o 15:39, master matrox napisał:

Dobrze, że go nie wstawili, bo przecież i w ''realu'' nie ma tak, że ktoś weźmie sobie czołg i rozwali miasto ;)


No jak nie ma jak jest. ;] Było już kilka takich przypadków (najczęściej oczywiście w USA :)) , że w ''realu'' jacyś wojskowi ''''porzyczali'''' sobie czołg i nielegalnie jeździli sobie nim po mieście. Ale oczywiście nie było w takiej ''skali'' jak jest to w GTA. ;P

Kirabax

Dnia 08.11.2008 o 15:39, master matrox napisał:

uff.. no to mnie uspokoiłeś. Dzięki.

Nie ma za co. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm....
ja zaczekam do marca i wtedy sobie kupie, może coś stanieje ale i tak sobie dobrze pogram
na święta już zamówiłem sobie CoD więc bez przesady z wydawaniem kasy na gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 14:08, SoriusH napisał:

Na stronie "Can You RUN It?" pojawiły się wymagania GTA IV. Jeśli komuś nie chcę się
porównywać ręcznie to może sprawdzić.
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

FAIL! ; ( ...

Dnia 08.11.2008 o 14:08, SoriusH napisał:

Nie wiem czemu ale skoro premiera jest w grudniu...
To czemu dzis wchodzac na allegro.pl zobaczylem GTA IV i nie byl to pre-order

Allegro to syf. Widocznie ktoś zapomniał umieścić stosowną informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:56, Kur0 napisał:

Nie wiem czemu ale skoro premiera jest w grudniu...
To czemu dzis wchodzac na allegro.pl zobaczylem GTA IV i nie byl to pre-order



Bo to allegro... jakiś prywaciaż wystawił pre-order ale tego nie napisał proste... To, że ktoś sobie wystawił grę i zapomniał dopisać, że to zamówienie przedpremierowe nie oznacza, że gra jest dostępna. Ka np. wystawię Gta V, i to będzie oznaczać, że ta gra wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:31, crash807 napisał:

> Nie wiem czemu ale skoro premiera jest w grudniu...
> To czemu dzis wchodzac na allegro.pl zobaczylem GTA IV i nie byl to pre-order


Bo to allegro... jakiś prywaciaż wystawił pre-order ale tego nie napisał proste... To,
że ktoś sobie wystawił grę i zapomniał dopisać, że to zamówienie przedpremierowe nie
oznacza, że gra jest dostępna. Ka np. wystawię Gta V, i to będzie oznaczać, że ta gra
wyszła?



Moze i nie ale to nie tylko jedna osoba wystawila mozna znalezc kilka "ofert"
I chyba iles tam osob nie napisze ze to pre0order :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:34, Kur0 napisał:

> > Nie wiem czemu ale skoro premiera jest w grudniu...
> > To czemu dzis wchodzac na allegro.pl zobaczylem GTA IV i nie byl to pre-order

>
>
> Bo to allegro... jakiś prywaciaż wystawił pre-order ale tego nie napisał proste...
To,
> że ktoś sobie wystawił grę i zapomniał dopisać, że to zamówienie przedpremierowe
nie
> oznacza, że gra jest dostępna. Ka np. wystawię Gta V, i to będzie oznaczać, że ta
gra
> wyszła?
>


Moze i nie ale to nie tylko jedna osoba wystawila mozna znalezc kilka "ofert"
I chyba iles tam osob nie napisze ze to pre0order :D



To wyślij kilka linków do GTA IV (Aleegro) nie będących pre - orderem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2008 o 15:39, master matrox napisał:


Rozwałka czołgiem, demolka miasta jakimiś wymyślonymi rzeczami sprawia frajdę głupim
dzieciom i cziterom - tyle mojego komentarza w tej sprawie.



No tu się master nie zgodzę :)
Wiesz ile radości daje mi po zrobieniu paru misji, zasejwowaniu gry, wpisanie paru kodów i rozwaleniu wszystkiego co się rusza? (ofc. nie zapisując gry z czitami, ani nie robiąc z nimi misji! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno ważne (przynajmniej dla mnie pytanie). Otóż czy edycja kolekcjonerska GTA ukaże się w Polsce na PC''ty? Jedni mówią, że tak, a inni, że nie. Tak więc czy jest ktoś, kto potrafi mi odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 10:56, Awruk8 napisał:

Mam jedno ważne (przynajmniej dla mnie pytanie). Otóż czy edycja kolekcjonerska GTA ukaże
się w Polsce na PC''ty? Jedni mówią, że tak, a inni, że nie. Tak więc czy jest ktoś,
kto potrafi mi odpowiedzieć?


Jak narazie to... NIE

PS. Jakby w GTA IV na PC nie było multi w polsce to bym po prostu jej nie kupował rotfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się, to, że system Live jest niedostępny w Polsce to jedno wielki kłamstwo, tak jest tylko formalnie, w teorii po prostu nie ma zakładki Poland... co to za problem wybrać np. Anglię? Ja gram w Gears of War po internecie mimo, że usługa ta jest ''niedostępna''..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ja także czekam z niecierpliwością na premierę GTA IV w Polsce...trochę się podłamałem tym że przenieśli listopadową zapowiedź na grudzień ale z drugiej strony będzie to wyśmienity prezent pod choineczkę ;p


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować