Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2008 o 16:15, Petrick napisał:

No i ja także czekam z niecierpliwością na premierę GTA IV w Polsce...trochę się podłamałem
tym że przenieśli listopadową zapowiedź na grudzień ale z drugiej strony będzie to wyśmienity
prezent pod choineczkę ;p

Właśnie tak , nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) , dla niektórych tak jak dla Ciebie będzie to idealny prezent pod choinkę , a jeszcze inni będą mieli więcej czasu na uzbieranie kasy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 17:54, Sebat1 napisał:


> No i ja także czekam z niecierpliwością na premierę GTA IV w Polsce...trochę się
podłamałem
> tym że przenieśli listopadową zapowiedź na grudzień ale z drugiej strony będzie
to wyśmienity
> prezent pod choineczkę ;p
Właśnie tak , nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) , dla niektórych tak jak
dla Ciebie będzie to idealny prezent pod choinkę , a jeszcze inni będą mieli więcej czasu
na uzbieranie kasy. ;P



Tylko jak musza sie wkuzac ci ktorzy juz uzbierali kase na listopad a tu...
Musza czekac dodatkowe 2 tygodznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:39, master matrox napisał:

> Ale ta rozwałka w GTA IV raczej nie będzie najlepsza. W grze nie ma ani miniguna
ani
> M60. Czołgu też nie ma. Z M4 chcecie robić tą rozwałkę?

Rozwałka czołgiem, demolka miasta jakimiś wymyślonymi rzeczami sprawia frajdę głupim
dzieciom i cziterom - tyle mojego komentarza w tej sprawie.

Miałem okazję zagrać w poprzednie odsłony GTA, jak i "czwórkę", którą oczywiście przeszedłem.
Moim zdaniem brak czołgu czy miniguna zupełnie nie przeszkadza w tym, by zrobić niezłą
rozwałkę. W GTA IV postawiono zdecydowanie bardziej na realizm, aniżeli w poprzednich
odsłonach i czołg w tej grze zwyczajnie byłby niepasujący. Dobrze, że go nie wstawili,
bo przecież i w ''realu'' nie ma tak, że ktoś weźmie sobie czołg i rozwali miasto ;)


Karambol jest bardzo prosto spowodować - wystarczy zjazd z autostrady, stoi kilka aut
- z dużą prędkością uderzasz, zabijasz kierowców w kilku autach na wskutek siły uderzenia,
potem wychodzisz, bierzesz RPG, strzelasz i bach - katastrofa gotowa. Samochody palą
się, potem eksplodują... oj, niezła draka jest :) Często też się zdarza, że jak uderzysz
mocno w kogoś, kto stoi autem na światłach, to zacznie się palić i także wybuchnie. Fizyka
jest na znacznie wyższym poziomie niż w poprzednich odsłonach i za to plus.


No i przez Ciebie muszę wymienić klawę XD Cała zalana od śliny....Mam nadzieję, że jeszcze to będzie jakoś wyglądać na moim PC ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2008 o 18:06, Kur0 napisał:

Tylko jak musza sie wkuzac ci ktorzy juz uzbierali kase na listopad a tu...
Musza czekac dodatkowe 2 tygodznie :/


Eee tam... Szukasz dziury w całym , trzeba było przygotować się na ewentualne opóźnienie , a nie teraz marudzić. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego karambola dodać muszę, że nawet po super ustawieniu aut obok siebie, bardzo ciężko jest spowodować wybuch wszystkich. Ot, jedne wybuchną i odlecą, inne się zapalą, a reszta... będzie stała nietknięta ;/ Koniec z sytuacjami jak w poprzednich GTA, luźne ustawienie na drodze, strzelasz raz i 15 autek znika z powierzchni ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy tym tytule najbardziej obawiam się o płynność.. nie ukrywajmy gra zrobiona pod konsole, później zaadaptowana na PC..

Patrząc na podobne sytuacje, optymalizacja na PC była porażką.. zwykłe lenistwo ze strony producenta.. Po co wkładać więcej środków w gre która i tak jest już hitem na konsolach i przynosi $ ..

Wymagania też moim zdaniem kosmiczne, ale zapewne to wina ww. optymalizacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 09:25, IRASS71 napisał:

Czy dobrze sie doczytałem ze GTA IV nie będzie miała żadnej polonizacji tylko angielski???


Będzie polonizacja, ale dopiero po nowym roku. 2 grudnia będzie miała premiera wersji angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 09:47, Ecko09 napisał:

> Czy dobrze sie doczytałem ze GTA IV nie będzie miała żadnej polonizacji tylko angielski???


Będzie polonizacja, ale dopiero po nowym roku. 2 grudnia będzie miała premiera wersji
angielskiej.


No to teraz jestem zaskoczony.. ehh.. ale rozumiem że będzie to nakładka w formie patcha do angielskiej wersji gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 21:28, Damianuss1 napisał:

> Noo coz pozostaje cierpliwie czekac :)
To jest właśnie najgorsze w tym wszystkim ; P.



Ale na pocieszenie mozna "czekajac" pogierczyc w CoD World al War.
Albo nawet w stare GTA SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 10:33, Bllu-Man napisał:

> > Czy dobrze sie doczytałem ze GTA IV nie będzie miała żadnej polonizacji tylko
angielski???
>
>
> Będzie polonizacja, ale dopiero po nowym roku. 2 grudnia będzie miała premiera wersji

> angielskiej.

No to teraz jestem zaskoczony.. ehh.. ale rozumiem że będzie to nakładka w formie patcha
do angielskiej wersji gry ?


Pewnie będzie wydany patch polonizujący. Ale w sklepach będzie też GTA IV PL dla tych co nie kupili angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar jest mistrzem optymalizacji. GTA III było bardzo dobrze zrobione, a o Vice City już nie wspomnę. Mimo tego, że miała ok. 2 razy większe wymagania, to potrafiła płynnie chodzić na kompie, na którym cięła się GTA III. Sprawdzone empirycznie. Najlepiej, żeby gra była przynajmniej tak dobrze zoptymalizowana jak Unreal Tournament 3 (lepszej optymalizacji nie widziałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrzami optymalizacji oni nie są. Sęk w tym, że engine trójki jest dość elastyczny i ... brzydki. Przecież ani grafiki GTA 3 ani VC nie można nazwać ładną, i nie można było tego zrobić przy premierze - wiem, bo sam pamiętam. I tak samo jest teraz z resztą z GTA IV :)
Polygony postaci można policzyć na palcach dłoni.. no, bo będzie, że przesadzam - całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA: VC ma niskie wymagania, bo jest ohydnie brzydkie. Biegające kwadraty na najwyższym poziomie detali to po prostu masakra.
Co do UT3... No na moim 2,4 Ghz i Radku 9550 już nie chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^

Ale jak na 2003 rok to nie była taka ohyda. Chociaż żadna z gier serii GTA nie wyznaczała nowego kierunku w grafice (jak np. Crysis). A była jakaś gra w 2003, która wybijała się ponad inne pod względem grafy? Bo ja zaspany i nie pamiętam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Każda inna ;-) Pamiętam premierę GTA 3 i w sumie klimat grafiki mi się podobał, ale ona sama już nie.
Imo już lepszą grafikę wydany rok wcześniej Morrowind...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować