Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 17:59, Damianuss1 napisał:

Można widzieć co to za klucz? O.o


Do Liberty City, który dostały pierwsze 100 osób, które ukończyły grę na 100%. Czytać poprzednie posty wypada xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 18:12, Avar Neus napisał:

> Można widzieć co to za klucz? O.o

Do Liberty City, który dostały pierwsze 100 osób, które ukończyły grę na 100%. Czytać
poprzednie posty wypada xd

Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście w jest ta informacja w paru postach wyżej, ale niesprecyzowana tak jak Twoja. No i nie dopatrzyłem się : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 17:28, bartek_kawa napisał:

> http://img148.imageshack.us/my.php?image=e15da254c67865d2if0.jpg
>
>
> Nie ma za co ;P
A tu napisy na kluczu i pudełeczko ;)
http://i84.photobucket.com/albums/k7/justinrobison_2006/key1.jpg
http://i84.pho tobucket.com/albums/k7/justinrobison_2006/key2.jpg


Jakość klucza jest naprawdę niezła. Ale Rockstar zdążył nas przyzwyczaić do wysokiej jakości produktów.
Mimo to, gra na czas - to nie dla mnie XD Wolę iść, rozwalić coś, poganiać się z policją czy po prostu pojeździć po mieście i coś porozkminiać. Wg. mnie to cały urok GTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:19, Sebat1 napisał:

Po prostu piękny. ;) Ale i tak nie chciało by mi się ścigać z tysiącami graczy na świcie
żeby go zdobyć.


Nie tyle co się ścigać, ale cała przyjemność z gry przeciekałaby między palcami. Wolę godzinami tego zażywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2008 o 20:33, SoriusH napisał:

Nie tyle co się ścigać, ale cała przyjemność z gry przeciekałaby między palcami. Wolę
godzinami tego zażywać.

Skoro podobno tylko 100 pierwszych osób mogło dostać ten klucz to z pewnością był to wyścig na ''''złamanie karku''''. ;) Tym bardziej , że są gracze którzy bardzo szybko przechodząc gry czerpią z tego przyjemność. Ale jak dal mnie nie ma w tym nic fajnego , najlepiej przechodzić grę powoli i się nią delektować. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze może mi ktoś powiedzieć kiedy jest dokładna premiera gry ale w Polsce. Bo ja zamówiłem już swój egzemplarz a tam pisze że wysyłka planowana w listopadzie no ale dobrze wiemy że premiera na świecie jest dopiero 2 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:40, Slawmen napisał:

Sry Jestem Tu nowy :D Kiedy w końcu ta premiera 21 Listopada czy 2 Grudnia?????. I czy
gra będzie wydana po Polsku?????.



poczytaj sobie kilka postow to bedziesz wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:40, Slawmen napisał:

Sry Jestem Tu nowy :D Kiedy w końcu ta premiera 21 Listopada czy 2 Grudnia?????. I czy
gra będzie wydana po Polsku?????.


Premiera w USA - 2 grudnia
Premiera w Europie - 3 grudnia (wtedy ma być u nas)

O wersji PL nie wiemy nic oficjalnie, jednak mówi się, że wyjdzie na początku 2009 roku.

BTW. proponuje przypiąć posta z wymaganiami i datą premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu piszę, że nie grałem w GTA IV na X-boxa. Mnie interesuje jedno: Ciekawe jak Rockstar podszedł do sprawy głównego bohatera i ogólnie do słowiańskich klimatów? Po tym, co zaserwowali w San Andreas - Puławski:/ - zaczynam się poważnie zastanawiać, jak wykreowali Nico. Pośmiejcie się ludzie z Rosjan, z Murzynów, albo z samych siebie - AMERYKANÓW!!!!

PS. Rockstar jest firmą kontrowersyjną - Manhunt... - i uszczypliwych wątków o różnych narodowościach można się spodziewać, ale ciekawe jak się mylą za swoimi poglądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się zastrzelę !
Pierwszy raz widzę w zalecanych wymaganiach procesor Core 2 Quad 2.4 Ghz :| !!!!!!
Chyba im jaja przewiało ! Co to za wymagania !!? , nawet Crysis takich nie miał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować