Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2008 o 18:14, Crew 900 napisał:

Się zastrzelę !
Pierwszy raz widzę w zalecanych wymaganiach procesor Core 2 Quad 2.4 Ghz :| !!!!!!
Chyba im jaja przewiało ! Co to za wymagania !!? , nawet Crysis takich nie miał !

Technika idzie to przodu. Nie tylko nie spełniasz wymagań sprzętowych, ale i wiekowych również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:51, elu15 napisał:

> Się zastrzelę !
> Pierwszy raz widzę w zalecanych wymaganiach procesor Core 2 Quad 2.4 Ghz :| !!!!!!

> Chyba im jaja przewiało ! Co to za wymagania !!? , nawet Crysis takich nie miał
!
Technika idzie to przodu. Nie tylko nie spełniasz wymagań sprzętowych, ale i wiekowych
również.

podobno się urodził 11.11.89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kase już zaczynam odkładać, w końcu do 2 Grudnia nie dużo zostało :) Pewnie sprawie sobie prezent na mikołajki xP Będe się cieszył jak GTA IV pójdzie mi choć na średnich detalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:18, S3B0 napisał:

Ja tam kase już zaczynam odkładać, w końcu do 2 Grudnia nie dużo zostało :) Pewnie sprawie
sobie prezent na mikołajki xP Będe się cieszył jak GTA IV pójdzie mi choć na średnich
detalach :)


Dobra, odkładasz kase, fajnie.
A co z takimi ludźmi jak ja co już mają kasę od szmatu czasu i nadal czekają XD?
Kurde flote na tę grę trzymam jeszcze sprzed wakacji, tyle gier teraz wychodzi, no ale nie odmówię preordera gry o moim imienniku :P Jestem głęboko przekonany, że ta gra jest genialna...Już po prostu to wiem XD Ołtarzyk stojący półkę wyżej od innych genialnych tytułów już przygotowany, ale narazie na tronie zasiada tylko kurz xD
Król gatunku gier akcji...a my jesteśmy jego żołnierzami ^^
Mam nadzieję, że będziemy organizować gramowe meczyki w weekendy i kiedy moi kumple będą zajęci czymś innym xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem posta, że trzeba Intel Quad''a przeraziłem się, ale gdy przeczytałem wymagania minimalne to się ucieszyłem, bo specjalnie dla GTA IV kupiłem sobie nowy komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2008 o 20:27, niki94 napisał:

Mam nadzieję, że będziemy organizować gramowe meczyki w weekendy i kiedy moi kumple będą
zajęci czymś innym xD?


Bardzo fajny pomysł , jakby co to ja z chęcią biorę w tym udział. ;] Jestem ciekaw czy jest jakaś szansa na wprowadzenie tego pomysłu w życie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:50, Sebat1 napisał:


> Mam nadzieję, że będziemy organizować gramowe meczyki w weekendy i kiedy moi kumple
będą
> zajęci czymś innym xD?

Bardzo fajny pomysł , jakby co to ja z chęcią biorę w tym udział. ;] Jestem ciekaw
czy jest jakaś szansa na wprowadzenie tego pomysłu w życie. ;P


A na mnie nie liczcie, Multi w GTA jest nudne. wiem, bo próbowałem tego multi darmowego do SA. Nuda i pustka. Co prawda ludzi baaardzo dużo jest na serwerach, ale i tak wieje nuda i pustką. W IV niewiele sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:51, elu15 napisał:

Technika idzie to przodu


technika techniką, ale przeciez gta4 nie jest najwieksza, najladniejsza gra na swecie. Crysis przerasta gta pod wzgledem grafiki a i pod wzgledem wielkosci obszaru jest podobny (znaczy sie tak mysle, nie jestem specjalista)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:27, niki94 napisał:

Mam nadzieję, że będziemy organizować gramowe meczyki w weekendy i kiedy moi kumple będą
zajęci czymś innym xD?


Ja też jestem jak najbardziej za! Kasa już dawno się kisi w portfelu, teraz tylko czekam na 3... O ile będzie mi znośnie działać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 21:06, Ecko09 napisał:

>
> > Mam nadzieję, że będziemy organizować gramowe meczyki w weekendy i kiedy moi
kumple
> będą
> > zajęci czymś innym xD?
>
> Bardzo fajny pomysł , jakby co to ja z chęcią biorę w tym udział. ;] Jestem ciekaw

> czy jest jakaś szansa na wprowadzenie tego pomysłu w życie. ;P
>

A na mnie nie liczcie, Multi w GTA jest nudne. wiem, bo próbowałem tego multi darmowego
do SA. Nuda i pustka. Co prawda ludzi baaardzo dużo jest na serwerach, ale i tak wieje
nuda i pustką. W IV niewiele sie zmieni.


Oj Ecko, zwykłe darmowe amatorskie mody już dawały dużo, a co jeżeli wziął się za to Rock*?
Ecko zakupujesz swoją kopię? Jeżeli tak to jestem na 99% pewny, że zmienisz swoje zdanie po premierze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 21:16, Zauri napisał:

> Technika idzie to przodu

technika techniką, ale przeciez gta4 nie jest najwieksza, najladniejsza gra na swecie.
Crysis przerasta gta pod wzgledem grafiki a i pod wzgledem wielkosci obszaru jest podobny
(znaczy sie tak mysle, nie jestem specjalista)

Na korzyść GTA IV przemawia fakt, że każdy fragment miasta jest dopracowany. Wszędzie poruszają się ludzie (animacja + fizyka) i dolicz do tego zmienne warunki pogodowe. Crysis jest nieco "pusty" - poza głównym terenem działania mapy są puste, a woda w odległych miejscach pozbawiona dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2008 o 21:06, Ecko09 napisał:

A na mnie nie liczcie, Multi w GTA jest nudne. wiem, bo próbowałem tego multi darmowego
do SA. Nuda i pustka. Co prawda ludzi baaardzo dużo jest na serwerach, ale i tak wieje
nuda i pustką. W IV niewiele sie zmieni.


Jak grałem w San Andreas na multi to normalnie byłem w szoku , gra bardzo szybko się nudzi i nie ma w niej nic interesującego , a i tak gra w to mnóstwo ludzi. Ale z GTA IV to zupełnie inna bajka , widziałeś w ogóle te filmiki na necie ? To będzie gra z naprawdę porządnym multi , a nie to co w SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem. Mnie multi w GTA IV przestało bawić... po tygodniu. Ot, trochę wyścigów, trochę free roam i co-opa i... koniec. Odstawiłem grę na półeczkę. Tak super strasznie od wszelakich modów do poprzednich GTA to się nie różni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie wrecz przeciwnie bedzie. ja ostatnio nie ruszam gier bez muti. (ot f3 jest wyjatkiem) po prostu strasznie polubillem rywalizacje z innymi ludzmi :D nie z kompem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2008 o 21:55, WorldWar3PL napisał:

Bo ja wiem. Mnie multi w GTA IV przestało bawić... po tygodniu.

Może miałeś/masz zbyt wygórowane oczekiwania co do tej gry ? Skoro multi w ''''czwóreczce'''' które jest zdecydowanie najlepsze w całej serii GTA znudziło Ci się zaledwie po tygodniu , to wolę nawet nie wiedzieć jak ''''długo'''' zagrywał byś się w VC na multi. xD

Dnia 13.11.2008 o 21:55, WorldWar3PL napisał:

Ot, trochę wyścigów, trochę free roam i co-opa i... koniec. Odstawiłem grę na półeczkę. Tak super strasznie
od wszelakich modów do poprzednich GTA to się nie różni :)

Czy mi się wydaje czy trybów jest znacznie więcej niż wymieniłeś. ;P

BTW. Mogę zapytać jak sprawuje się TDM w tej grze ? Bo właśnie ten tryb jest dla mnie najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 22:45, Sebat1 napisał:


> Bo ja wiem. Mnie multi w GTA IV przestało bawić... po tygodniu.
Może miałeś/masz zbyt wygórowane oczekiwania co do tej gry ? Skoro multi w ''''czwóreczce''''
które jest zdecydowanie najlepsze w całej serii GTA znudziło Ci się zaledwie po tygodniu
, to wolę nawet nie wiedzieć jak ''''długo'''' zagrywał byś się w VC na multi. xD


>


Jak może być najlepsze z całej serii, skoro multi w grze jest p oraz pierwszy? Do innych części to są nieoficjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować