Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2008 o 19:47, Sebat1 napisał:


> cos ci sie pomylilo chyba, pojdzie mu moze nawet ma maks...

Chyba cię fantazja za bardzo poniosła. ;) Z taką kartą graficzną na maksa ? Chyba śnisz.
;] Sam też mam tą kartę i trochę lepszy procek i będę się cieszył jak gra mi na średnich
nie będzie zacinać. xD


Nie wiem, czy zauważyłeś, ale w ZALECANYCH napisali - "Geforce 8600gt", a on jest słabszy od 8600gts. Poza tym grafa z gta 4 nie jest tak wypaśna jak AC, albo crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:16, Zauri napisał:

no wlasnie nie jest tak wypasna a wymaga conajmniej gf7900 :( na moim 7600gt crysis i
ac ladnie chodzily


Wymagania GTA 4 (szczególnie zalecane) są mocno zawyżone. Nawet głupi nie uwierzy, że potrzeba Quada - 4 rdzeniowego procka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale z drugiej strony liberty city male nie jest, na ulicach ciagle jest ruch (na chodnikach z reszta tez) w tym miescie pelno jest detali itp i to moze one tak obciarzaja procka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:21, Zauri napisał:

no ale z drugiej strony liberty city male nie jest, na ulicach ciagle jest ruch (na chodnikach
z reszta tez) w tym miescie pelno jest detali itp i to moze one tak obciarzaja procka?


Tak, fizyka w grze jest naprawdę świetna, ale od razu Quad?! Ja się modlę, żeby poszło mi na (co najmniej) średnich detalach bez większych ścin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2008 o 19:59, Zauri napisał:

napisalem moze

kuleje umiejetnosc czytania ze zrozumieniem...


Tak chętnie wytykasz innym rzekome nie czytanie ze zrozumieniem , a sam co ? Nawet nie wyczytałeś , że w wymaganiach zalecanych jest napisane jak wół , że gra potrzebuje karty graficznej z 512 MB a nie takiego GF8600GTS z 256 MB , więc po choinkę piszesz to ''''moze'''' ? Sam zacznij w końcu czytać ze zrozumieniem a nie innym coś wytykasz... >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Ten QUAD bierze się tu z tego iż cała mapa w GTA IV zostaje wczytana od razu cała( no niektóre pojedyńcze tekstury lubią się wczytywać później ), a nie jak to miało miejsce w GTA VC że były czasem Loadingi.

Lecz i tak uważam że Wysokie wymagania są przesadzone, myśle że na procku dual core 3.0GHz, 2GB Ramu, dużego pliku stronnicowego, oraz dobrej karty graficznej z 512MB pamięci gra powinna ruszyć na fullu np. z wyłączonymi pojedyńczymi opcjami, jak np. wysokie cienie itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sądze by Quad był wynikiem wielkości mapy:/ Już prędzej z tego powodu wymagano by 4GB ramu żeby gdzieś tą mapę przechowywać ale nie procek. Jak dla mnie jedyne co uzasadnia takie wymagania odnośnie procka to fakt że na ulicach będzie więcej osób i pojazdów których AI procesor będzia miał obliczać.

Z wymaganiami jest różnie, gdy wychodziło TDU wszyscy nażekali że ma trochę za duże wymagania minimalne, ale co się okazało? Jeśli z NIEDUŻĄ rezerwą mocy owe minimalne się spełniało to już gra chodziła prawie na Full. Albo CoD4 który chodzi zadowalająca na sprzętach słabszych niż podawane minimalne wymagania. Nie ma co panikować moim zdaniem, po premierze zobaczymy jak to jest z GTA4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:17, Sebat1 napisał:


> napisalem moze
>
> kuleje umiejetnosc czytania ze zrozumieniem...

Tak chętnie wytykasz innym rzekome nie czytanie ze zrozumieniem , a sam co ? Nawet nie
wyczytałeś , że w wymaganiach zalecanych jest napisane jak wół , że gra potrzebuje karty
graficznej z 512 MB a nie takiego GF8600GTS z 256 MB , więc po choinkę piszesz to ''''moze''''
? Sam zacznij w końcu czytać ze zrozumieniem a nie innym coś wytykasz... >.<



Teraz żeś zabłysnął znawco hahaha xD Wyraźnie napisali, że w ZALECANYCH wystarczy 8600GT 512mb DDR2, to teraz zobacz sobie na stronce z kartami - 8600GTS 256mb DDR3 jest szybszy od 8600gt ddr2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 08:02, 0HoMicide0 napisał:


Teraz żeś zabłysnął znawco hahaha xD Wyraźnie napisali, że w ZALECANYCH wystarczy 8600GT
512mb DDR2,


Gdzie napisali o DDR2? bo ja takiego info nie widzę :) mógłbyś przytoczyć jeszcze raz wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 08:18, 88Bonzo napisał:

>
> Teraz żeś zabłysnął znawco hahaha xD Wyraźnie napisali, że w ZALECANYCH wystarczy
8600GT
> 512mb DDR2,

1. System operacyjny: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
2. Procesor: Intel Core 2 Quad 2,4Ghz, AMD Phenom X3 2,1Ghz
3. Pamięć RAM: 2 GB (Windows XP) 2,5 GB (Windows Vista)
4. HDD: 18 GB wolnego miejsca na dysku
5. Karta wideo: 512 MB NVIDIA 8600 / 512 MB ATI 3870

Geforce 8600 występuje tylko w Serii GT, która ma 512mb DDR2


http://www.benchmark.pl/zestawienie_gpu.html --- wybierz sobie 8600GT i GTS, porównaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 08:36, 0HoMicide0 napisał:


Uwierz, że w wymaganiach nie chodzi o tą kartę. Pamięć DDR2 to standart. Gdyby chodziło
o DDR3, to by napisali.


Powiedzmy, że wierzę :) Jeżeli jest tak jak mówisz to lepiej dla mnie, no i mojego GF9600GT 512Mb DDR2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 08:39, 88Bonzo napisał:

>
> Uwierz, że w wymaganiach nie chodzi o tą kartę. Pamięć DDR2 to standart. Gdyby chodziło

> o DDR3, to by napisali.

Powiedzmy, że wierzę :) Jeżeli jest tak jak mówisz to lepiej dla mnie, no i mojego GF9600GT
512Mb DDR2 :)


9600GT? na gramsajcie, co innego pisałeś ;;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 07:58, player000 napisał:



Nie tylko przez AI. Potrzeba taki mocny procek, ponieważ fizyka w tej grze jest naprawde bardzo zaawansowana. A przecież fizyką w grach zajmuje sie procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 09:07, Ecko09 napisał:

>

Nie tylko przez AI. Potrzeba taki mocny procek, ponieważ fizyka w tej grze jest naprawde
bardzo zaawansowana. A przecież fizyką w grach zajmuje sie procesor.


Rzeczywiście, fizyka jest świetna - oglądałem filmiki na youtube i jestem zachwycony. Ale zaczynam wątpić, czy C2D E4600 2.4GHz sobie z tym poradzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 09:13, 0HoMicide0 napisał:

Rzeczywiście, fizyka jest świetna - oglądałem filmiki na youtube i jestem zachwycony.
Ale zaczynam wątpić, czy C2D E4600 2.4GHz sobie z tym poradzi ;/


Powinnien ja sie boje że na moim C2D T2330 1.6GHz mi pójdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować