Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2008 o 08:14, Avar Neus napisał:

Wymagania sprzetowe oraz data premiery GTA IV PC:

Minimalne:

* Windows XP - Service Pack 3/Windows Vista - Service Pack 1
* Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2,4 GHz
* 1,5 GB RAM
* 16 GB miejsca na dysku twardym
* nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)

Zalecane:

* Windows XP - Service Pack 3/Windows Vista - Service Pack 1
* Intel Core 2 Quad 2,4 GHz lub AMD Phenom X3 2,1 GHz
* 2 GB RAM (XP)/2,5 GB (Vista)
* 18 GB miejsca na dysku twardym
* nVidia GeForce 8600 lub ATI Radeon HD3700 (512 MB)

Premiera:
USA - 2.12.08
Europa - 3.12.08


No w końcu właściwy post znalazł się we właściwym miejscu , bo już myślałem , że w życiu się tego nie doczekamy. Mam nadzieję , że choć trochę zmniejszy to ilość bezsensownych postów typu ''''czy gra mi pójdzie''''...
A co do dnia premiery to zostało do niego już tylko 16 dni. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie jestesmy cywilizowani i nie wyzywamy się od downów czy debili . Ja się ciesze bo GTA niedługo wychodzi i sobie pogram . Grałem na PS3 i gra poprostu mnie zachwiciła zrobiona jest pieknie i z tego trzeba sie cieszyć że wychodzą takie gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jesteśmy cywilizowani, mów za siebie xD


A tak btw. to też już cholera nie wiem co pisać o tej grze bo tak chcę w nią zagrać, gorzej, jak za bardzo na nią liczę i się zawiodę. Stad czy owąd tesco ma już okładkę z tyłu pudełka:

http://www.gtathegame.net/gfx/upl/1226934913_gtaivboxartpctylbig.jpg

Źródło: gtathegame.net

Sorry, za błędy stylistyczne itd. ale strasznie się dzisiaj czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 17:01, ballom napisał:

ej ludzie jestesmy cywilizowani i nie wyzywamy się od downów czy debili . Ja się ciesze
bo GTA niedługo wychodzi i sobie pogram . Grałem na PS3 i gra poprostu mnie zachwiciła
zrobiona jest pieknie i z tego trzeba sie cieszyć że wychodzą takie gry ;]


też grałem na xbox 360 i jedyne co mnie w tej serji troche denerwuje to to że jak zwykle polscy produceńci się nie postarali i niebedzię wersji pl (chyba że jak na san andreas po dwóch latach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zajechali z HDD 16 GB omg ... ale gierka jednak fajnie wygląda ale dla mnie to kit że wracamy do tego zadupnego Liberty City. Jedyna rzecz która mi się kojarzy z miastem Liberty to ... GTA San Andreas , a dokładniej rozgrywka przez SAMP. Tak czy inaczej mi nie wejdzie więc nie wypowiadam się dużo o grze.No ale z komentarzy od moich kolegów wynika że to symulator bycia gangsterem połączony z FPSem na zasadach survival, więc dużo się nie spodziewam od tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:55, simonemaster22 napisał:

ale zajechali z HDD 16 GB omg ... ale gierka jednak fajnie wygląda ale dla mnie to kit
że wracamy do tego zadupnego Liberty City. Jedyna rzecz która mi się kojarzy z miastem
Liberty to ... GTA San Andreas , a dokładniej rozgrywka przez SAMP. Tak czy inaczej mi
nie wejdzie więc nie wypowiadam się dużo o grze.No ale z komentarzy od moich kolegów
wynika że to symulator bycia gangsterem połączony z FPSem na zasadach survival, więc
dużo się nie spodziewam od tej gry.


LOL! FPS z zasadami survival?! Symulator bycia gangsterem?! WTF!? Nie pomyliłeś wątków koleś? XD
GTA powraca do korzeni (LC). Kolejna część gry, z dobrą fabułą, grafiką etc. Najpierw może dowiedz się coś w necie albo pooglądaj chociaż filmy na utubie a potem dysktuj o grze, o której wogóle nie masz pojęcia xD

EDIT: 16gb hDD? To dużo? Medieval II - 21GB, ostatnio pojawiło się multum tytułów żrące dysk swoją pojemnością, rozbudowaniem and ETC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:55, simonemaster22 napisał:

ale zajechali z HDD 16 GB omg ... ale gierka jednak fajnie wygląda ale dla mnie to kit
że wracamy do tego zadupnego Liberty City. Jedyna rzecz która mi się kojarzy z miastem
Liberty to ... GTA San Andreas , a dokładniej rozgrywka przez SAMP. Tak czy inaczej mi
nie wejdzie więc nie wypowiadam się dużo o grze.No ale z komentarzy od moich kolegów
wynika że to symulator bycia gangsterem połączony z FPSem na zasadach survival, więc
dużo się nie spodziewam od tej gry.


jeśli myślisz że nowa odsłona rockstargame, bedzię taka sama jak san andreas to chyba niegrałeś na konsoli w gta 4 ;) teraz fabuła jest bardzo dopracowana wciąga na wiele godzin przed monitor to już nie bedzie san andreas gdzie tylko chodzisz zabijasz chodzisz i znowu zabijasz ;)

i jak powiedział mój poprzednik niki94 16gb hDD to nie jest dużo. medieval 2 zajmuje 21 gb Gears of war (gra roczna albo i dwuletnia jak liczyć z premierą na konsole) ma 18gb a age of conan 28gb więc myśle że 16gb to nie tak dużo jak na dzisiejsze standardy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 16 gb to sporo , bo ja już nie w temacie, nowe gry to idą teraz po maśle, niedługo trzeba będzie żeby pograć mieć co najmniej z 2000 GB ogólnie hehe.

A i sorry za obrazę graczy GTA 4 , bo się za bardzo nie orientuje teraz w GTA.

Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:54, lukas2491 napisał:

Ja mam takie pytanko... orientuje się ktoś czy zamówienia pre-orderowe wysyłają kilka
dni przed premierą, czy też może w dniu premiery?


2-3 dni przed premiera dostaniesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedno w tych wymaganiach - do minimalnych ustawień potrzebna jest karta rzędu GeForce''a 7900, ale już do wyższych GF 8600, który jest mimo wszystko sporo wolniejszy od 7900. Ktoś wie o co tu chodzi? Może o DX10? RAM na karcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:00, St0ck napisał:

> Ja mam takie pytanko... orientuje się ktoś czy zamówienia pre-orderowe wysyłają
kilka
> dni przed premierą, czy też może w dniu premiery?

2-3 dni przed premiera dostaniesz..


Masz jakieś oficjalne info na ten temat? ;]

Przy składaniu zamówienia widnieje napis: "INFORMACJA DLA CIEBIE: Produkty znajdujące się w Twoim koszyku nie są jeszcze dostępne w sprzedaży. Twoje zamówienie zostanie wysłane, kiedy wszystkie wybrane produkty będą dostępne w naszym sklepie - nie wcześniej niż 2.12.2008."

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2008 o 18:54, lukas2491 napisał:

Ja mam takie pytanko... orientuje się ktoś czy zamówienia pre-orderowe wysyłają kilka
dni przed premierą, czy też może w dniu premiery?


Tego jeszcze naprawdę nie wiadomo i nie będzie wiadomo aż do kilku dni poprzedzających premierę. Raczej nie ma co na to liczyć , ale w sumie kto wie , jakaś tam mała szansa jest... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować