Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2008 o 12:33, xD ominik napisał:

Czytałem że będzie potrzebny do uruchomienia czytnik dwu warstwowych płyt DVD. Ja się
tam nie znam. Mam czytnik LD zakupiony w okolicach 2004 roku. Czy to odtworzy GTA 4?

A model ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 14:47, Chester001 napisał:

na jakies stronie chyba cdaction ?! pisali ze premiera jest 20 grudnia :/


Nie, nie pisali. Nigdzie nie widziałem tego, a czytam CDA od dechy do dechy :] Może coś ty źle spojrzałeś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://grrr.pl/2008/11/18/gta-iv-pc-nie-dla-piratow/


Dzisiejszy poranek przyniósł złą wiadomość dla graczy spod czarnej bandery. Rockstar, chcąc ukrócić nielegalną dystrybucję (czytaj: rozprowadzanie w sieci), zmusił każdego kupującego nową odsłonę serii do jej rejestracji online. W przeciwnym wypadku uruchomienie gry nie będzie możliwe.

Informacja wyciekła dzięki sieci sklepów Tesco. W sklepie internetowym sygnowanym tą marką można było obejrzeć okładkę gry z wyraźnie widocznym napisem “aktywacja tytułu wymaga połączenia sieciowego”. Podobne rozwiązanie mogliśmy spotkać w wydanym we wrześniu Spore. Z jedną różnicą- GTA IV będzie można zainstalować nieograniczoną liczbę razy.

Każdy krok wymierzony przeciwko złodziejstwu to krok w dobrą stronę. Niestety, znając życie, zabezpieczenia zostaną dość szybko złamane…


PREMIERA GRY PRZESUNIETA NA 3 GRUDNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie?

piraci i tak znajdą sposób na ominięcie rejestracji a wmaganie połączenia z internetem odczują Ci gracze którzy takiego połączenia nie mają:/ ja wiem że to stosunkowo niewiele (zwłaszcza na zachodzi czy w USA) ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, myślę, że kolejny raz trzeba poprosić o pomoc modków. Jeśli można zaktualizujcie przypiętego posta:

Gra będzie wymagać aktywacji przez internet. Będzie można ją zainstalować dowolną ilość razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wymaganiach minimalnych jest podany SP3 dla WinXP. Logicznie to oznacza to, co oznacza ;] Ale to znaczy (powtarzam się ;P), że nie ma żadnych, ale to żadnych (nawet najmniejszych) szans na uruchomienie gry na SP2? Jak tak to po grze, nie zamierzam instalować SP3, a tym bardziej Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:42, Lukasz924 napisał:

Dzisiejszy poranek przyniósł złą wiadomość dla graczy spod czarnej bandery. Rockstar,
chcąc ukrócić nielegalną dystrybucję (czytaj: rozprowadzanie w sieci), zmusił każdego
kupującego nową odsłonę serii do jej rejestracji online. W przeciwnym wypadku uruchomienie
gry nie będzie możliwe.
4


Widać, że Rockstar od początku liczy się z plagą piractwa.

Sposób na jego uniknięcie, który zostanie zastosowany w GTA IV w wersji na PC jest moim zdaniem w miarę przyzwoity. Lepsze to, niż jakieś secuROMy, bądź podobne rzeczy - tak przynajmniej wystarczy aktywacja przez internet. Ciekaw jestem tylko jednego - co z graczami, którzy nie mają internetu? Wiem, że teraz internet ma prawie każdy w swoim domu, ale mimo wszystko zdarzają się wyjątki. Trochę taka mała dyskryminacja. Niestety, pewnie i ten sposób piraci w szybki sposób złamią, jak to bywa z reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest ktos kto zrobi zabezpieczenie to znajdzie sie tez osoba, ktora je zlamie. Ale wazne, aby robili takie zabezpieczenia. Dobrze, ze nie bedzie limitu instalowania gry, bo to bylaby miazga. To czekamy do premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden powód dla, którego cieszę się, że R* nie trafiło pod skrzydła EA- W Rockstar ludzie jednak myślą! (vide genialne zabezpieczenia spore''a od EA). Poza tym, no trudno, wszystkim się nie dogodzi, a jeżeli kogoś stać na IV (;>) i komputer, który tą grę odpali to w 98% przypadków posiada on internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała ta wymagana rejestracja przez internet nie wydaje się aż tak straszna , byle żeby nie sprawiała jakiś niepotrzebnych problemów. Najważniejsze , że nie ma limitu instalacji i będzie można bawić się bez ograniczeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz mnie inna rzecz z wymaganiami zastanawia, nie wydaje mi się żeby Intel Core 2 Quad 2,4 GHz i AMD Phenom X3 2,1 GHz mialy podobną wydajność. Z jednej strony niższe wymgania odnośnie procesora dla użytkowników AMD a z drugiej wymagana jest mocniejsza karta graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 16:37, Zauri napisał:

W wymaganiach minimalnych jest podany SP3 dla WinXP. Logicznie to oznacza to, co oznacza ;] Ale to znaczy > (powtarzam się ;P), że nie ma żadnych, ale to żadnych (nawet najmniejszych) szans na uruchomienie gry na > SP2? Jak tak to po grze, nie zamierzam instalować SP3, a tym bardziej Visty.

eee sp3 nie taki zly jest, brat niechcacy (serio! :D) to to instalnal i dziala dobrze
:)


Kolega też, ale wolę zostać przy starym, dobrym, sprawdzonym SP2 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:24, player000 napisał:

teraz mnie inna rzecz z wymaganiami zastanawia, nie wydaje mi się żeby Intel Core 2
Quad 2,4 GHz i AMD Phenom X3 2,1 GHz mialy podobną wydajność. Z jednej strony niższe
wymgania odnośnie procesora dla użytkowników AMD a z drugiej wymagana jest mocniejsza
karta graficzna.

A ja myślę, że po prostu chodzi o brak trzyrdzeniowego procesora Intela (bo np. C2D na zalecanych już nie wyrobi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku rejestracji programu przez Internet, Microsoft wymyślił dobrą drogę dla tych nie posiadających internetu. Kiedy w nowym Officie pojawia się okienko o aktywacji przez Internet, możemy wybrać opcję "Aktywuj przez telefon". Dzwonimy na podany numer i wklepujemy wygenerowany przez instalator kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko że mimo wszystko ten X3 2.1GHz siłaczem nie jest i na pewno taki C2D z taktowaniem 3GHz daje mu rade, tak jak mówiłem wcześniej, spora różnica dzieli zalecany procesor Intela i AMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować