Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2008 o 17:38, player000 napisał:

tylko że mimo wszystko ten X3 2.1GHz siłaczem nie jest i na pewno taki C2D z taktowaniem
3GHz daje mu rade, tak jak mówiłem wcześniej, spora różnica dzieli zalecany procesor
Intela i AMD.

Niekoniecznie. Taka sytuacja ma miejsce przy grach, które nie są projektowane pod więcej niż 2 rdzenie. Popatrz np. na wyniki w UT3: http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/pila/phenom/8750/wydajnosc/ut3-1024-suspense.png
Akurat mnie cieszy to, że w zalecanych jest C2Q/Phenom X3, bo to świadczy o tym, że RAGE to silnik wielowątkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:42, Lukasz924 napisał:

http://grrr.pl/2008/11/18/gta-iv-pc-nie-dla-piratow/


Dzisiejszy poranek przyniósł złą wiadomość dla graczy spod czarnej bandery. Rockstar,
chcąc ukrócić nielegalną dystrybucję (czytaj: rozprowadzanie w sieci), zmusił każdego
kupującego nową odsłonę serii do jej rejestracji online. W przeciwnym wypadku uruchomienie
gry nie będzie możliwe.


Rozumiem, że stwierdzenie "rejestracja online" odnosi się do aktywacji gry w systemie Steam (przez który gra będzie dystrybuowana, jak zdążyłem się dziś dowiedzieć)?
Jeśli tak, pozostaje mi tylko pogratulować firmie Rockstar trafnej, przyjaznej przyszłym użytkownikom ich produktu decyzji.
Steam jest rewelacyjną usługą, która w moim osobistym rankingu opinii awansowała z koszmarnego, bezużytecznego tworu (instalacja Half-life 2 w 2004) na absolutną rewelację tudzież generalnie najlepszą rzecz, jaka mogła przydarzyć się rynkowi gier na PC (odkrycie jej na nowo kilka miesięcy temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:45, Principes napisał:

Rozumiem, że stwierdzenie "rejestracja online" odnosi się do aktywacji gry w systemie
Steam (przez który gra będzie dystrybuowana, jak zdążyłem się dziś dowiedzieć)


jesli tak by bylo odrazu byly by wersje non steamowe tak jak w przypadku counter strike czy HL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Dnia 19.11.2008 o 17:42, KapiX napisał:

>
Steam jest rewelacyjną usługą, która w moim osobistym rankingu opinii awansowała z koszmarnego,
bezużytecznego tworu (instalacja Half-life 2 w 2004) na absolutną rewelację tudzież generalnie
najlepszą rzecz, jaka mogła przydarzyć się rynkowi gier na PC (odkrycie jej na nowo kilka
miesięcy temu).


Cóż, ja happy nie jestem. Jak zainstalowałem kiedyś steam to mi tak komp zaczął mulić, że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:08, Ecko09 napisał:

Eee...Rage? Jaki Rage?


Rockstar Advanced Game Engine

przed gta4 byl on wykorzystany w table tenis na x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 19:57, FPS FPP TPP napisał:

jak myślicie uruchomi te gre na

AMD Athlon 3000+ 2 16 GHz
1GB ram
7300gs


Ślepy jesteś ? A poza tym z 1GB ramu to teraz nie pociągniesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero luknąłem dokładnie w wymagania, wszystko si, tylko przeoczyłem te 4 rdzenie. Co o tym sądzicie? bo mam dwurdzeniowego 2.66 i trochę dziwi mnie ten 4 rdzeniowy proc w zalecanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jóż nie moge sie doczekac premiery na PC,czekam józ 2 miesiace nawet jóż ja zamówiłem tylko troche mnie martwi ta rejestracja przez STEAM cz to pewne???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 22:07, barrtek131 napisał:

Jóż nie moge sie doczekac premiery na PC,czekam józ 2 miesiace nawet jóż ja zamówiłem
tylko troche mnie martwi ta rejestracja przez STEAM cz to pewne???????????????


Najpierw niech kolega bartek sprawdzi w słowniku i wkuje na pamięć jak piszemy "już"... I zadam Ci pytanie... zamówiłeś coś i nie wiesz czym to się będzie jadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za debilizm?! żeby zagrać w GTA 4 będę musiał mieć dostęp do internetu? Neta mam podłączonego tylko do laptopa, a nie do kompa stacjonarnego... Przecież to jest chore - specjalnie intalowałem internet na laptopie, żeby normalny komp nie łapał wirusów i był tylko do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 15:26, 0HoMicide0 napisał:

Co to za debilizm?! żeby zagrać w GTA 4 będę musiał mieć dostęp do internetu? Neta mam
podłączonego tylko do laptopa, a nie do kompa stacjonarnego... Przecież to jest
chore - specjalnie intalowałem internet na laptopie, żeby normalny komp nie łapał wirusów
i był tylko do gier.


To chyba nie problem by podlaczyc neta tylko i wylacznie na aktywacje gry. Wirusa chyba nie wylapiesz przez tak krotki czas. Poza tym komp do gier bez neta? Dla mnie tragedia, bo w zaden MP nie mozna pograc, ale jak widac mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 15:44, BasteKSG napisał:

> Co to za debilizm?! żeby zagrać w GTA 4 będę musiał mieć dostęp do internetu? Neta
mam
> podłączonego tylko do laptopa, a nie do kompa stacjonarnego... Przecież to
jest
> chore - specjalnie intalowałem internet na laptopie, żeby normalny komp nie łapał
wirusów
> i był tylko do gier.

To chyba nie problem by podlaczyc neta tylko i wylacznie na aktywacje gry. Wirusa chyba
nie wylapiesz przez tak krotki czas. Poza tym komp do gier bez neta? Dla mnie tragedia,
bo w zaden MP nie mozna pograc, ale jak widac mozna :)


Nie gram w "multiplejery". Rockstar zrobiło świetną niespodziankę - zwyczajne kure**wo. I teraz będę musiał bawić się w te wszystkie bzdury - wgrywanie neostrady na stacjonarnego kompa, konfiguracja modemu, potwierdzenie tysiąca komunikatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2008 o 15:21, Zagul napisał:

O ek nic nie wiadomo nadal?


Oczywiście , że nadal nic na ten temat nie wiadomo , zdecydowanie za wcześnie na takie pytania. Jakichkolwiek informacji można wypatrywać najwcześniej zaraz po premierze , ale trzeba się liczyć z tym , że w tym roku żadne info może się nie pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować