Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 20:07, beziojen napisał:

j już tetris wole:)
P.Spozdrawiam


beziojen... prawie jak Jozin z bazin. Zanim skrytykujesz jakikolwiek tytuł, wypadałoby podać jakieś argumenty, bo tekst "Gta jest głupie" możesz sobie za przeproszeniem w d.pe wsadzić. Konkrety chłopie, konkrety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:55, beziojen napisał:

dobra chcesz to masz: tam jest same szczelanie gołe baby,głupioe zadania:(


Najpierw trzeba poprawnie pisać po polsku.
Po drugie - to, że Ci się nie podoba to twoja sprawa, ale jak mówią poprzednicy - uargumentuj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 18:31, MTSMAFIOSO napisał:

Jeszcze jakieś drobne szlify będą, w końcu gra jeszcze nie ma statusu GOLD i była pokazano
tylko dziennikarzom :)
Ale ja tam wierzę w Panów z *R mimo że oni nie wierzyli zbytnio w nas - Graczy PC (wiadomo
z jakiego względu).


jak nie ma jak jest juz na magazynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:55, beziojen napisał:

dobra chcesz to masz: tam jest same szczelanie gołe baby,głupioe zadania:(


Tetris jest głupi. Same układanie, klocki i takie same zadanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, a grałeś chociaż w to GTA, że wiesz, że jest erotyka ,,szczelanie" i wgl? Otóż zapewne nie, a jest to najlepsze GTA ever, i jedna z najlepszych gier (wg mnie ofc). I jeżeli nic nie wiesz na temat tej gry, to lepiej nie pisz, a nie spamujesz, i robisz masę błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 21:17, Zauri napisał:

nie karm trola bo cie sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem :)

Odezwał się, najmądrzejszy*...

Każda gra z serii GTA jest na pewno wyjątkowo świetna - to nie ulega wątpliwości. Ale nie możemy zabronić, nawet trollom, wypowiadać swojego zdania na temat gry. Nie oczekujmy, że gra, która podoba się nam, będzie się podobać innym i nie możemy ich za to karać, upokarzać, choćby nie wiadomo jak by to pisali. W końcu od tego między innymi jest forum, a że koleś nie umie odpowiednio zaargumentować swoich racji, to jego sprawa i nie ma co się kłócić - wystarczy zignorować, pamiętajmy, że to najlepszy sposób na pozbycie się ortograficzno-merytorycznych ignorantów, albo nauczy się pisać poprawnie i z sensem, albo to, co pisze, do nikogo nie trafi.

* - @Zauri: ten post był tak samo potrzebny, co spam beziojena, a więc także podpada pod spam (umownie - koniec końców definicja spamu wygląda nieco inaczej), poza tym sam robisz błędy ort., między innymi niepoprawne użycie zwrotu grzecznościowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przestałem śledzić wątek jak i informacje na temat GTA. Wchodzę sobie przed chwilą na: gtasite.pl, sklep.cenega.pl i wirtus.pl i wszędzie napisane, że premiera już za 4 dni?! ... Trochę się zdziwiłem, bo sądziłem, że premiera będzie później. Nie wiem dlaczego mój tok myślenia został tak przestawiony. Całe szczęście, że spojrzałem na datę premiery, bo już miałem wydać zieleninę na coś innego ufff. Chyba, że o czymś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 21:12, Avar Neus napisał:

Tetris jest głupi. Same układanie, klocki i takie same zadanie :(


No proszę cię... nie musisz od razu zniżać się do takiego poziomu. Ja rozumiem , że Tetrisa można nie lubić , ale jakiś tam szacunek dla takiej klasyki gier każdy szanujący się gracz powinien mieć. Przecież Tetris to jeden z największych przełomów w historii gier , pod tym względem to GTA może się tylko schować. Ale to nie dla tego , że GTA jest jakieś złe czy coś w tym stylu , tylko Tetris w porównaniu z GTA był dużo większą rewolucją dla przemysłu gier.
Może od razu napiszesz , że Pong* to było jedno wielkie gówno ?!

*Dla niekumatych: Jest to pierwsza gra jaka kiedykolwiek powstała. Gdyby nie ta gra dzisiejsze gry wyglądały by zupełnie inaczej , a być może GTA tak jak i tysiące innych gier nigdy by nie powstało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 08:00, Sebat1 napisał:

Może od razu napiszesz , że Pong* to było jedno wielkie gówno ?!

*Dla niekumatych: Jest to pierwsza gra jaka kiedykolwiek powstała. Gdyby nie ta gra dzisiejsze
gry wyglądały by zupełnie inaczej , a być może GTA tak jak i tysiące innych gier nigdy
by nie powstało.

No to nie udało Ci się wiedzą zabłysnąć. Pierwszą grą już prędzej był OXO, lub Tennis for Two. Albo ciutkę wcześniej - NIM. Tyle, eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2008 o 08:37, bartek_kawa napisał:

(...) Tyle, eot


Nie tak prędko , chce tą kwestie wyjaśnić do końca. Po prostu w zdaniu ''''Jest to pierwsza gra jaka kiedykolwiek powstała'''' zapomniałem dodać jednego wyrazu , a mianowicie ''''komercyjna'''' , zdanie miało wyglądać tak ''''Jest to pierwsza komercyjna gra jaka kiedykolwiek powstała''''. To rzeczywiście jest się czego czepiać , bo zapomniałem jednego jedynego wyrazu. Mam nadzieję , że wszystko jest teraz jasne. EoT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra jaka powstała i była na Arcade''ach to chyba Computer Space :P Ale tak, EOT, bo to i tak nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cokolwiek na temat ewentualnej edycji kolekcjonerskiej ? Nie śledziłem tematu na bieżąco, wiem tylko że za parę dni premiera, ale ofert kolekcjonerki nigdzie ni ma :( Ma w ogóle taka zostać wydana na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo denerwuję mnie (was pewnie też) działanie cenegi. Nie ma żadnego info czy będzie edycja kolekcjonerska, nie wiadomo też czy będzie wersja polska, choćby kinowa, ale niee cenega w D* ma sobie klientów. A premiera już bardzo niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 12:58, Awruk8 napisał:

Bardzo denerwuję mnie (was pewnie też) działanie cenegi. Nie ma żadnego info czy będzie
edycja kolekcjonerska, nie wiadomo też czy będzie wersja polska, choćby kinowa, ale niee
cenega w D* ma sobie klientów. A premiera już bardzo niedługo.

Pewnie będzie jak zwykle. Wydadzą teraz GTA ENG, po miesiącu PL i EK =.=''. Za tego typu tytuły powinni się zabierać bardziej profesjonalni wydawcy. Premiera za 4 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2008 o 12:17, Darkstar181 napisał:

Wiadomo cokolwiek na temat ewentualnej edycji kolekcjonerskiej ? Nie śledziłem tematu
na bieżąco, wiem tylko że za parę dni premiera, ale ofert kolekcjonerki nigdzie ni ma
:( Ma w ogóle taka zostać wydana na PC ?

Myślę , że mogę Ci z czystym sumieniem wskazać drugą część tego posta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35546&pid=2919 nic się od tamtej pory nie zmieniło i dodam jeszcze , że plotki mówią o styczniu albo lutym przyszłego roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 13:02, Damianuss1 napisał:

> Bardzo denerwuję mnie (was pewnie też) działanie cenegi. Nie ma żadnego info czy
będzie
> edycja kolekcjonerska, nie wiadomo też czy będzie wersja polska, choćby kinowa,
ale niee
> cenega w D* ma sobie klientów. A premiera już bardzo niedługo.
Pewnie będzie jak zwykle. Wydadzą teraz GTA ENG, po miesiącu PL i EK =.=''. Za tego typu
tytuły powinni się zabierać bardziej profesjonalni wydawcy. Premiera za 4 dni ...


EK nie jest robione przez R* i nie ma pozwolenia na zrobienie EK przez C.
Jeśli byłaby planowana już dawno byłaby na stronie sklepu do zamówienia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować