Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2008 o 18:01, player000 napisał:

czytałeś newsa?? masz odpowiedź.
Teraz się zastanawiam czy nie anulować zamówienia... co prawda konto LIVE mam ale...


tak na serio to po co kupowac orginalna gre jezeli nie mozna zagrac na niecie ? zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 18:26, Gumiś2 napisał:

By pograć w singla. Nie tylko "nietem" człowiek żyje.


he :P singla se z neta moge sciagnac.. moze microsoft i rockstar pomysla o nas polakach wreszcie
( chodz moze oni odrauz sie nastawili ze nie kupia polacy tylko sciagna to po co im dawac multi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 18:21, Chester001 napisał:

> > Widzialem reklame z Saturna .. będzie GTA 4 .. w grudniu ! 149 zł ... :/
> Tez właśnie ją widziałem... lekko przesadzili bo o ile mi wiadomo to ten sklep
powinien
> miec gry w niższych cenach a nie takich samych jak sugerowana... Spodziewałm się
ceny
> gdzieś tak 119zł bo np. Fifa jest w saturnie po 99zł a jej cena sugerowana to 139.99zł.

> Ja tam będe kupował grę na sirius.pl bo jest najtańsza (i dla mnie z odbiorem osobistym:)),

> po 119zł
poczekaj w media markt w gazetcee napewno dadzą Gta 4.... :) coś tam sądze.


Po 1 saturn jest tańszy od media marktu :-)
A po 2 są to sklepy tego samego właściciela co już pewnie większość wie, a więc nie sądze aby w tym samym czasie obie gry pojawiły sie w gazetkach/sklepie w różnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 18:01, player000 napisał:

Teraz się zastanawiam czy nie anulować zamówienia...


Kurczę nie dziwiłem się *R że niechętnie wydawali grę na PC ze względu na Piractwo, ale przy takich zagraniach (bynajmniej w Polsce), raczej mniejsze To ono przy IV części GTA nie będzie...

Chyba anuluje zamówienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie przez takich jak Ty wydawcy zastanawiają się czy w ogóle opłaca się wydawać daną grę na PC, bo i tak zaraz chmara piratów zacznie działać na froncie. Ja głównie kupuję GTA IV dla samego singla.

PS:
I przy okazji szykuj się na działanie moderatora w sprawie tego szczerego orzeczenia w Twoim poście >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra konkretnie! Będziemy mieli możliwość gry w internecie czy nie? Z tego co wyczytałem będą jakieś kupony w egzemplarzach... czy ktoś ogarnięty byłby łaskaw mi wytłumaczyć? Za głupi jestem na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem. Niestety nie mam już możliwości modyfikowania poprzedniego postu. Prosiłbym aby moderator połączył moje 2 posty.

Najnowsze wiadomości z grasite.pl:

3 grudnia, w twoim pokoju pojawia się ktoś zupełnie nowy, choć wyczekiwany od dawna - Grand Theft Auto 4. Jakaż miła przyjemność spotka właśnie Ciebie, gdy otwierając pudełko z grą tak jak dzieciak urodzinowy prezent znajdziesz oprócz tego co naturalnie najważniejsze
- czyli płyty z grą - specjalne fanty od Cenegi Poland. Jaką niespodziankę sprezentowała nam Cenega? Przytoczę komunikat oficjalnego dystrybutora gier z serii Grand Theft Auto w Polsce:

"Gra ukaże się w Polsce już 3 grudnia, równocześnie z premierą światową. GTA IV PC dostępne będzie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w polskim opakowaniu wraz z dokumentacją w języku polskim oraz specjalnymi dodatkami:

• Polskim egzemplarzem „Głosu Liberty City”, czyli przewodnikiem po najciekawszych miejscach w mieście bezprawia,
• Dokładnym planem miasta Liberty City, wraz ze szczegółowymi, polskimi opisami każdej z dzielnic,
• Polskim poradnikiem gracza opisującym nowe funkcje, niedostępne wcześniej w wersji konsolowej,
• Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,
• Eleganckim opakowaniem w języku polskim z wytłoczonym logo gry oraz rozkładanymi skrzydełkami.

PAMIĘTAJ! Tylko kupując edycję wydaną przez Cenega Poland dostajesz te wyjątkowe, oficjalne elementy przetłumaczone na język polski oraz wspierasz rozwój polskiego rynku."


Czyli jednak dostęp do multi będziemy mieli, może nie do końca legalny, ale ten kto nie będzie oszukiwał i nie zwracał na siebie uwagi, nie będzie miał kłopotów. :-) Taka moja ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:23, lukas2491 napisał:

Dobra konkretnie! Będziemy mieli możliwość gry w internecie czy nie? Z tego co wyczytałem
będą jakieś kupony w egzemplarzach... czy ktoś ogarnięty byłby łaskaw mi wytłumaczyć?
Za głupi jestem na to wszystko.

Sam nie mam pojęcia jak by miało to wyglądać. Każdy kupujący grę będzie miał w pudełku login i hasło do konta na Games for Windows?? Przynajmniej ja tak zrozumiałem update newsa.
Mnie ogólnie to multi zbytnio nie interesuje, ale to nie w porządku ze strony Microsoftu.

Odpowiedź do posta powyżej: Kod może być. Ważne by dało się w multi czasem pograć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:23, lukas2491 napisał:

Dobra konkretnie! Będziemy mieli możliwość gry w internecie czy nie? Z tego co wyczytałem
będą jakieś kupony w egzemplarzach... czy ktoś ogarnięty byłby łaskaw mi wytłumaczyć?
Za głupi jestem na to wszystko.


Jest ta sama sytuacja, co z Gears of War tzn. "legalnie" niemożna, ale jak skłamiesz, co do miejsca zamieszkania to będziesz mógł zagrać. Znam kilka osób, które mają tak założone konto (sam też takie mam) i niebyło żadnych problemów czy banów. Microsoft raczej niema nic przeciwko takiemu drobnemu przekrętowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:31, lukas2491 napisał:

• Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,

Dnia 27.11.2008 o 19:31, lukas2491 napisał:

Czyli jednak dostęp do multi będziemy mieli, może nie do końca legalny, ale ten kto nie będzie oszukiwał i nie
zwracał na siebie uwagi, nie będzie miał kłopotów. :-) Taka moja ocena.


Nie trzeba zwracać na siebie uwagi, wystarczy że ktoś Cię sprzeda do GFWL i Twoje konto zostanie zablokowane, a co za tym idzie - jeśli będziesz chciał jeszcze pograć po necie będziesz musiał kupić nową kopię gry. Nie wspominając o tym że jest to łamanie licencji, przez co sprawa może się skończyć w sądzie.

Jak dla mnie to wszystko jest śmieszne po prostu :)

Dnia 27.11.2008 o 19:31, lukas2491 napisał:

Microsoft raczej niema nic przeciwko takiemu drobnemu przekrętowi...


Gdyby nie miał, GFWL było by dostępne w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym raczej powiedzial ze ma cos przeciwko, ale komu by sie chcialo sprawdzac tyle kont tylko po to aby dac pare banow ? nieoplacalne i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe to się mylisz. MM jest tańsze.
po za tym nie w tym samym czasie a w następnym tygodniu ;)
pewnie chcą zarobic na GTA 4 ... w saturnie a jak juz maniacy kupią.... to zrobią cene niższą dla MM... (99zł)( co do ceny to nie jestem na 100% przekonany )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co żeby w GTA IV pograć w multi to trzeba będzie robić tak jak choćby w Gears of War czyli robić konto tam gdzie usługa Live jest dostępna czyli na przykład podawać się za Anglika bo Polskę jak zwykle olali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:48, Damianuss1 napisał:

Mam rozumieć, że aby posiadać te elementy muszę dokonać zakupu w wirtualnym sklepie Cenegi?
Bo w innym ich nie będzie?


Nie, chodzi tu o edycję WYDANĄ przez cenegę, a nie sprzedawaną w jej sklepie. Chodzi o to że np. jak ktoś sobie kupi grę na allegro, czy w sklepie za granicą (co biorąc pod uwagę fakt jednoczesnej premiery w europie jest głupotą, chyba że ktoś za granicą mieszka) wtedy tego nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie skoro Microsoft zezwolil(bo to od niego zalezy) na obecnosc kodu do gry w multi w polskiej wersji gry,w kraju w ktorym nie wspiera GFWL, to jest to ciche przyzwolenie ze strony M$ na zakladanie kont,na np.angielskiego maila.Bo w innym przypadku po co on by byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować