Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2008 o 20:37, natanadler napisał:

Nie wypowiadam się. oczywiście Cenega jak zwykle ta zła. Przyzwyczajony jestem:)

Nie mówie że zła, bo dzięki niej mamy GTA IV na PC w Polsce, ale tu śmierdzi jakimś szwindlem...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:34, rafekx 12 napisał:

siatix & Torvalds
Takie pytania to prosze na gg:) odp. chętnie póki jeszcze ejstem


Giera mi sie juz instaluje i mam pare pytan odnosnie rejestracji.Podaj numer gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:39, siatix napisał:

> siatix & Torvalds
> Takie pytania to prosze na gg:) odp. chętnie póki jeszcze ejstem

Giera mi sie juz instaluje i mam pare pytan odnosnie rejestracji.Podaj numer gg.

Jest coś takiego jak "gramsajt" , wystarczy wejść i zobaczyć jakie ma gg :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:37, natanadler napisał:

Nie wypowiadam się. oczywiście Cenega jak zwykle ta zła. Przyzwyczajony jestem:)


Natan nie przejmuj sie tym:) To są jednostki dla mnie Cenega jest te best:)

Do wszystkich-Cenega w przeciwienstwie do CDP posiada cos takiego jak Kompania Graczy czyli koljny powód aby kupować orginalne gry :)

Razofx-o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:07, P4WL4Q napisał:

Sorry, że tak późno ci to mówię... ale odkurz w pokoju, czy gdzie robiłeś te zdjęcia
GTA, bo ten dywan wygląda strasznie xD

spoko nie bój żaby... to nie mój pokój ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy tu tak piszecie jacy to biedni jestescie bo taaaki kawal musicie do sklepu jechac po swoj egzemplarz albo "jak to ja dotrwam do jutrzejszego popoludnia bla bla bla" LUDZIE!!! jestescie w super sytuacji i jeszcze narzekacie ?!

ja kupie gre najwczesniej po gwiazdce a i tak wtedy nie bede wiedzial czy mi gra w ogole ruszy . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj po 17 GTA na sklep.cenega.pl i cały czas jest "Potwierdzone" pewnie jutro zapakuja i wyśla do kuriera, a kurier wbije do mnie w czwartek :P Prawda ?? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:59, Sebo0330 napisał:

Ja pie*****! Przecież tu widać spisek jak nie wiem. Wiele znanych sklepów internetowych
nie dostało od producenta (Cenegi) gier! Na pewno chcieli sobie podbić sprzedaż! Na pewno!
A wy jeszcze im nabijacie portfel kasą za ich nieuczciwość?! Opamiętajcie się!

P.S. Powinniście opier***** Cenegę a nie gram.


Witam serdecznie

Cenega dołożyła wszelkich starań aby tytuł znalazł się w ofercie sklepu GRAM.pl i aby był wysłany tak jak miało to miejsce do tej pory.

Część klientów naszej firmy zdecydowała się jednak na inną opcję niż kupowanie produktu bezpośrednio u Nas stąd prawdopodobnie opóznienia w wysyłkach z tychze sklepów (takie moje domysły).

Nie mam problemów z opier**** jesli podstawy do niego są.W tym przypadku ich nie ma.


M.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:46, Torvalds napisał:

Zamówiłem dzisiaj po 17 GTA na sklep.cenega.pl i cały czas jest "Potwierdzone" pewnie
jutro zapakuja i wyśla do kuriera, a kurier wbije do mnie w czwartek :P Prawda ?? ;D

Dokładnie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:46, Torvalds napisał:

Zamówiłem dzisiaj po 17 GTA na sklep.cenega.pl i cały czas jest "Potwierdzone" pewnie
jutro zapakuja i wyśla do kuriera, a kurier wbije do mnie w czwartek :P Prawda ?? ;D


Prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:39, rafekx 12 napisał:

> Nie wypowiadam się. oczywiście Cenega jak zwykle ta zła. Przyzwyczajony jestem:)


Natan nie przejmuj sie tym:) To są jednostki dla mnie Cenega jest te best:)

Do wszystkich-Cenega w przeciwienstwie do CDP posiada cos takiego jak Kompania Graczy
czyli koljny powód aby kupować orginalne gry :)

A gram to czasem nie twór CDP? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2008 o 20:47, Sebo0330 napisał:

A gram to czasem nie twór CDP? :P


Gram jest niezależny:) fakt był kiedys związany z CDP ale to juz historia.

Nie wiem czy mówiłem czy nie ale polecam poradnik do GTA 4-świetna sprawa:) Zwłaszcza dla osób które nie rozumieją cut-scenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:46, Torvalds napisał:

Zamówiłem dzisiaj po 17 GTA na sklep.cenega.pl i cały czas jest "Potwierdzone" pewnie
jutro zapakuja i wyśla do kuriera, a kurier wbije do mnie w czwartek :P Prawda ?? ;D

jaki ma sens zamawiac... skoro dzis po 17.... we wszystkich sklepach wystawiają gta... a jutro to juz wogóle bedzie w sprzedaży ? no chyba ze wszędzie masz daleko... chodz i tak nie nie kalkuluje bo dochodzą zł za kuriera itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę. Mógłby ktoś zamieścić po jednym screenie z "czwórki" na minimalnych, średnich i wysokich ustawieniach grafiki? I jeszcze jedno - czy na moim kompie (C2D E8400, GTX 260 896MB, 4 GB RAM, ale Okienka 32bit, więc czyta tylko 3,25GB :/) mogę liczyć na odpalenie GTA IV na co najmniej wysokich, a najlepiej maksymalnych detalach? Od razu mówię, żebyście odpuścili sobie komentarze typu: "Poruwnaj se z wymaganiami na góże" itp. (błędy ortograficzne zamierzone, więc rady z kupnem słownika odpadają :P), bo oficjalne "sprzętówki" mają się nijak do rzeczywistości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała wskazówka.
Ponoć opcja "gęstość cieni/ shadow density" odpowiada za drastyczne spadki fps, zaś zmniejszenie jej nie wpływa praktycznie w ogóle na ogólny wygląd gry.

Wciąż czekam, aż za testowanie weźmie się ktoś z procesorem jednordzeniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować