Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

2UP:A jaki masz problem z zainstlowaniem SP3?

BTW: Ja mam Viste, i jak tylko dostanę grę to napiszę jak na niej chodzi. Mój komputer:

AMD64 X2 5,2 GhZ, Ati Radeon HD3870x2 1gb ddr3, 4gb ram, Windows Vista SP!

Liczę na normalne granie na medium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo
mam takiego kompa
Windows XP - Service Pack 3
Intel Core 2 Quad 2,4 GHz
2 GB RAM
ATI Radeon HD3800 (512 MB)
podobno nawet na takim kompie - bo chyba dobry nie? GTA IV tnie klatkuje i wygląda jak Vice City! proszę powiedzcie że się mylę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:19, master94gt napisał:

elo
mam takiego kompa
Windows XP - Service Pack 3
Intel Core 2 Quad 2,4 GHz
2 GB RAM
ATI Radeon HD3800 (512 MB)
podobno nawet na takim kompie - bo chyba dobry nie? GTA IV tnie klatkuje i wygląda jak
Vice City! proszę powiedzcie że się mylę!


Proszę cie... GTA lV na najniższych detalach wygląda jak wersja konsolowa... tak to jest jak czekasz na pirata i czytasz fora pirackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:57, siatix napisał:

Gra wymaga SP3,bez niej sie nie uruchomi.


heh, a ja właśnie "obczaiłem" o co chodzi z tą wymaga. Okazuje się, że to nie gra wymaga SP3 tylko winszit live
Zrobiłem tak: Założyłem konto na LIVE ( po wielu próbach i crashach Firefoxa - okazało się, że nie wpisując gamertaga, i klikając accept program o tym nie informuje tylko od razu wywala firefoxa i hard reset, no ale to windows więc się nie dziwię :P) Chcąc zobaczyć co to to "cuś" jak LIVE odpaliłem Fallouta 3 login i info, dostępna nowa wersja Live, czy chcesz pobrać, klik: tak, lub nie co spowoduje zamknięcie usługi LIFE klikam: TAK. Ze cztery razy mnie wywaliło prosząc o kontakt z supportem..... Zainstalowałem SP3 i instalka LiVEA ruszyła od razu...
Bez SP3 nie ma nowego Live''a, bez LIVEA nie pogramy w GTA IV
Więc wiemy już co wymaga SP3 nie tyle gra co skomercjalizowane okienka :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak:
-Sebo0330 zobacz ile na przesyłkę trzeba czekać :) i nie można brać kurierem :) a mi na tym najbardziej zależy :)
-rafekx 12 na merlinie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktos do ...... pomoze bo normalnie zaraz wyrzuce tą płyte za okno
w instrukcji jest napisane ze na dvd 1 jest jakas aplikacja socjal club i musze ja wł .... szukam is zukam widze tylko skroty... do stron... i co mam zrobic ?

gdzie jest ten poradnik do instalacji... :(:( POMOCY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już o tym wspomniał czy nie(ten temat się szybko rozrasta :) ) ale na stronie Rockstar Games Support są różne ciekawe materiały dotyczące GTA 4 PC... miedzy innymi instrukcja instalacji, rejestracji GFWL i SC.
Zaciekawiła mnie jedna rzecz... cytat z instrukcji instalacji:

"During the Grand Theft Auto IV installation you will be prompted to register with Games for Windows - LIVE and Rockstar Games Social Club. Please note that registration into either is not mandatory to play the single player campaign."

Oznacza to że informacje jakoby GFWL i SC były niezbędne do gry SP nie są w 100% prawdziwe...
Jeśli ktoś nadal czeka na swój egzemplarz gry(tak jak ja) to może zerknięcie na stronę Rockstar Games Support rozwieje kilka wątpliwości i nieco skróci czekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy tylko ja nadal mam w szczegółach zamówienia w sklep.gram.pl "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) " ? Nie powinno być już czegoś w stylu "wysłane" lub "zrealizowane"? Przecież mieli dzisiaj wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:39, N3on25 napisał:

Hm, czy tylko ja nadal mam w szczegółach zamówienia w sklep.gram.pl "zamówienie jest
gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) " ? Nie powinno
być już czegoś w stylu "wysłane" lub "zrealizowane"? Przecież mieli dzisiaj wysłać.

Każdy tak ma :P Zobacz kilka ostatnich stron, niezła była dyskusja właśnie na ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktos tutaj mi pomoze.

Zainstalowałem najpierw aplikacje Rocstar Games Social Club. Nastepnie ruszyla instalacja GTA IV.
Po instalacji wklepałem kod aktywacyjny i zarejestrowałem się w Social Club.

Teraz gdy wchodzę do Social Club i klikam w „PLAY” wyświetla mi się taka informacja

„"Aplication Filed to Launch"

"the aplication you are attempting to launch no longer exist. please reinstall the aplication, or contact suport at : www.rocstargames.com/support"


Mam Windows Vista Sp.1.


Mial ktos cos podobnego?? Albo wie jak to rozwiazac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:40, siatix napisał:

Zgadza sie,do gry w singla nie trzeba zakladac zadnych kont na rgsc,ani na GFWL.Wiem
bo gram w singla i nie zakladalem ich.


Dzięki za potwierdzenie :)
Dzisiaj już w kilku miejscach(nawet w tym temacie na 213 stronie) otrzymałem informacje że trzeba się rejestrować na GFWL i Social Club aby w SP zagrać...ale liczyłem po ciuchu że może jednak nie trzeba i chyba się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem maile aktywowałem wchodze do socjal club i mam komunikat


Unable to validate email address
Your email address could not be validated.
Information
Unfortunately your email address could not be validated. This could be due to you having previously validated successfully, the link you followed being incorrect or a temporary problem with the site in which case you should try again later.


no i co ja mam zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolo... grzecznie cie proszę nie obrażaj mnie.. ja i pirat?? pff... nie macie zrealizowane bo dopiero 3 grudnia wysyłają albo nawet 4 bo dzwoniłem i pytałem. ja mam tak samo. czyli mam rozumieć że nie musze się bać problemów z GTA? skąd pobrać to GFWL i SC? trzeba za to zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:50, Sebo0330 napisał:

> To ktoś wie gdzie można kupić tan poradnik??
http://www.gta4poradnik.pl/

To tak:
-Sebo0330 zobacz ile na przesyłkę trzeba czekać :) i nie można brać kurierem :) a mi na tym najbardziej zależy :)
-rafekx 12 na merlinie nie ma:(

sorki ale już to pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:51, filip1-1 napisał:

> > To ktoś wie gdzie można kupić tan poradnik??
> http://www.gta4poradnik.pl/
To tak:
-Sebo0330 zobacz ile na przesyłkę trzeba czekać :) i nie można brać kurierem :) a mi
na tym najbardziej zależy :)
-rafekx 12 na merlinie nie ma:(

sorki ale już to pisałem

Chodzi o przesyłkę poradnika tak? No to tam masz dwa sposoby wysyłki: zwykły i priorytet, czyli w tym drugim przypadku do 3 dni i kosztuje 10 zł. No ja zamawiałem z taką przesyłką. Mnie jeszcze nie przyszło więc nie wiem ile tak naprawdę idzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować