Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2008 o 13:35, Damianuss1 napisał:

> a trzeba jakos zadzwonic i sie umawiac z kurierem?
Nie trzeba. Kurier przyjedzie pod adres podany w zamówieniu. Na tym polega jego praca.
Jeśli nie zastanie Cię w domu powinien sam się z Tobą skontaktować - telefonicznie o
ile podałeś jakiś nr tel przy zamówieniu.


dalem w danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 14:06, Pawlo09 napisał:

Podobna gra ma bardzo duże wymagania czy to prawda?

Może sprawdź sobie wymagania? (Są w górze tematu)... ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję że jutro już bankowo sobie pogram w GTA IV. Mój status na gram.pl to wysłanie 3 grudnia więc jutro kurier powinien zawitać. Znalazłem stronkę gdzie koleś napisał poradnik jak wszystko dobrze zainstalować więc jak ktoś chce to niech pisze na gadulca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 13:40, pinu¶ napisał:

Witam mam pytanie czy gra pojdzie u mnie na komputerze Intel Pentium Dual CPU E2160 1,8GHZ,
2gb ramu, Ati Radeon HD 2400 Pro, windows xp service pack 3?? prosze o odpowiedz

chyba ze na 800 600... ale co to za gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 14:13, AngelDeath napisał:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44196
Czytał ktoś z was? (tak, tak wiem że to GOL)
Btw. mam pytanie do tych którzy już grają, jak gra chodzi na 8800gt/gts + C2D?


wiec tak ja mam c2q @3.2 8800GT 512 troche wykrecona (rdzen na 720Mhz) rozdzielka 1280x1024 3gb ramu i nie moge ustawic wszystkiego na full bo mam za malo pamieci na karcie. a przy tym co moge ustawic na maxa no to jest jak dla mnie lipa. spadki do 20fps tak to ok 40. crysis to to nie jest a chodzi wolniej.
narazie lipa myslalem ze bedzie lepiej chodzic, widze ze w najblizszym czasie musze zakupic radka 4870 i widze ze jednak wersje 1gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 14:24, domek593 napisał:

a ja jak mam teraz status: pakowane i przygotowywane do wysyłki, to dopiero jutro wysla
co nie? :/

Lub dziś, tylko nie zmienili statusu, u mnie tak było nie raz. :P
P.S. a umnie wciąż ''''zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 14:26, Sebo0330 napisał:

> a ja jak mam teraz status: pakowane i przygotowywane do wysyłki, to dopiero jutro
wysla
> co nie? :/
Lub dziś, tylko nie zmienili statusu, u mnie tak było nie raz. :P
P.S. a umnie wciąż ''''zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie
produkty będą dostępne)''''


ok dzieki, mam nadzieje ze poprostu nie zmienili jeszcze statusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak dziś(ewentualnie do jutra)nie będzie wysłane GTA IV to już nic tu nie kupuje, nigdy tu nie miałem problemów z wysyłkami, ale sprawa z ''''IV'''' którego wciąż nie wysyłają mnie zniechęca. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając opinie użytkowników widzę, że gra jest słabo zoptymalizowana i grafika jest b. słaba w stosunku do wymagań sprzętowych. Ale co tam - o 17.00 idę kupić. Chcąc się upewnić pytam Was, czy będę mógł pograć sobie bez ścinek ? (parametry kompa podałem w podpisie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja właśnie instaluję GTA 4. ^^ Wymagania minimalne na opakowaniu spełniam, jedyne czego nie mam to SP3 do XP, ale chyba bez tego też się da grę uruchomić, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 14:38, Assasin93 napisał:

Heh, ja właśnie instaluję GTA 4. ^^ Wymagania minimalne na opakowaniu spełniam, jedyne
czego nie mam to SP3 do XP, ale chyba bez tego też się da grę uruchomić, nie? :)

Nie da sie. SP3 dla xp lub SP1 dla Visty sa wymogiem. Zreszta co to za problem zapuscic WU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na Cenedze na gram nie chciało mi się już dłużej czekać w szkole o 10 patrzę przez komę -status przyjęte do realizacji dałem potwierdź teraz w domku patrzę zrealizowane i potwierdzone jak myślicie dojdzie jeszcze dzisiaj kurierem (do mielca) ?

___
przy okazji macie problemy z zalogowaniem się na pocztę interii chciałem sprawdzić co tam dostawałem w spr. zamówienia

__
no już da się zalogować jakieś problemy tech były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest zenua po prostu... 5 minut, przyspieszam bryke na fulli gra sie zacina :}

a komp nie jest zly..

Intel Core 2 Duo E8400, 3GHz, 1333FSB, 6MB Cache, LGA775, 45nm, BOX
ASUS P5E3, X38, DualDDR3-1333, SATA2, RAID, GBLAN, FW, CrossFire, ATX
Corsair XMS3 4x1024MB 1333MHZ DDR3 non-ECC, CL9 DIMM
Segate Baracuda 7200.11; 500GB, Serial ATA/300, 7200 RPM, 32MB cache, NCQ, RoHS
Cooler Master Cav-T03 [black]
Asus ENGTX260 TOP GeForce GTX 260 896 MB DDR3 (448bit), HDTV/2xDualDVI, PCI-E,BOX
LG SuperMulti SATA DVD +/- 20x, DVD+RW 8x, DVD+R DL 12x, SecurDisc, bulk, [black]
Cooler Master ATX Real PSU Pro 620W Modular
IIYAMA ProLite E2202WS 22" [black]

nameczyelm sie z tymi aktywacjami i supportem po angielsku, ale sie wkoncu udalo, teraz w windows livwe wyskakuj, ze usluga ich nie obejmuje danej strefy(kraju) w ktorej jestem...wiec zapisac gry nawet nie moge, bo mi marudzi non stop o on line, w offline dzieja sie cuda... pogralem chwile, zenada na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować