Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2008 o 16:45, Dominix napisał:

>


Cóż, dla mnie najważniejsze jest, żeby dał osie grać w singla i były achievmenty. Od multi mam inne gry ;] Zwłaszcza, że serwy na multi sa już przeciążone xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysłano do mnie paczkę ze sklepu.gram.pl ale dzwoniąc do obsługi klienta powiedziano mi że paczka będzie zawierała nie edycję wydaną przez Cenegę (polskie opakowanie) tylko wersję w pełni angielską.

Trochę tego nie rozumiem i mam pytanie:
Czy nie będzie problemów z zarejestrowaniem się, aktywacją itp. ?

Z tego co wiem to dane jakie mam podać to mają być dane z UK czyli np.
47 Portland Place , London W1B 1JH
Jest to adres ambasady polskiej w UK i czy coś zmieniać w tym adresie przy rejestracji czy podać identycznie to samo.
Co do imion to podać swoje prawdziwe czy jakieś z UK jeśli to drugie proszę o przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:32, Principes napisał:

> > > > nie zapominaj ze po prostu na kartach ATI gra chodzi o wiele slabiej.

> Ciekaw
> > jestem
> > > jak
> > > > dziala na karcie rzedu 8800/9600 ?
> > >
> > > Za 20min idę kupić gta, ale i tak dzisiaj sobie nie pogram ;/ muszę instalować

> internet
> >
> > > na kompie stacjonarnym, bawić się w kretyńskie intalacje, rejestracje,
aktywowanie
>
> > kodu
> > > itp.
> >
> > Wiesz, że nie jest to konieczne?
>
> Tzn. co? Intalacja przez internet?

Nie musisz podłączać internetu do stacjonarnego, nie musisz rejestrować się w sc oraz
live.
Na etapie instalacji podadzą ci kod, który wpiszesz na odpowiedniej stronie (adres będzie
podany) na DOWOLNYM komputerze. Dostaniesz kod zwrotny, wprowadzisz go i voila.
Po uruchomieniu załóż sobie konto offline na windows live (domyślnie klawisz home).


Jeśli mówisz prawdę, to super :) Podasz swoje gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, byłem, kupiłem w Saturnie za 129 zł

Na razie się instaluje :D


Mam pytanie: Czy jest w GTA gdzieś kod do rejestracji na stronie Cenegi? (Kompania Graczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - Mam internet tylko na laptopie. Chcę zainstalować GTA na komputerze, który nie posiada neta. Tzn. mogę wpisać jakiś tam adres strony na lapku i zgenerowany kod, jaki mi prześlą wpisać podczas instalacji na kompie stacjonarnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:28, Torvalds napisał:

Wczoraj zamówiłem na cenega.pl i dzisiaj jest "Przyjęte do realizacji". Ale jak widze
teraz to GTA IV "nie ma towaru" czy to znaczy, że nie przyślą mi tak szybko??!! Dopiero
gdy będzie towar ?? Bo wczoraj jak zamawiałem było "Towar dostępny od zaraz" ;p


Piszę z konta koleżanki

Nie przejmuj się załapałeś się podobnie jak ja, też wczoraj zamówiłem na cenega.pl gdy był status "towar dostępny natychmiast" a dziś rano sprawdziłem to towar był już niedostępny. Dosłownie przed chwilą zmienili mi status na zrealizowane, więc to tylko kwestia czasu kiedy Ci wyślą o ile już nie wysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 03.12.2008 o 16:57, Joanna32 napisał:

Piszę z konta koleżanki

Nie przejmuj się załapałeś się podobnie jak ja, też wczoraj zamówiłem na cenega.pl gdy
był status "towar dostępny natychmiast" a dziś rano sprawdziłem to towar był już niedostępny.
Dosłownie przed chwilą zmienili mi status na zrealizowane, więc to tylko kwestia czasu
kiedy Ci wyślą o ile już nie wysłali


Wczorajsze zamówienia wyszły wszystkie. Własnie kurier je zabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagraj ktoś z grających jakiś gameplay ;P Najlepiej ze strzelaniny. Bo na necie to są tylko takie, jak ktoś jeździ bądź se biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Wirtus właśnie przed chwilą wysłał, tylko że zamawiałem pocztą polską więc raczej nie będę miał gry w piątek tylko dopiero w poniedziałek. Choć patrząc na gameplaya od Damianussa to i tak wątpię żebym pograł komfortowo;/ Ale nie dzielmy skóry na niedźwiedziu póki żyw i w borze biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ja mam zrobic :/ bo wciaz nie moge sobie poradzic z windows live. Zmienilem adres mailowy na hotmail zmienilem dane na uk a mimo to pisze ze moj region nie obslugiwany jest. o co biega do cholery ?? boze 3y godziny walcze z tymi zabezpieczeniami. Ale dali ciala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:09, RadeXMaster napisał:

co ja mam zrobic :/ bo wciaz nie moge sobie poradzic z windows live. Zmienilem adres
mailowy na hotmail zmienilem dane na uk a mimo to pisze ze moj region nie obslugiwany
jest. o co biega do cholery ?? boze 3y godziny walcze z tymi zabezpieczeniami. Ale dali
ciala....


Bo przy rejestracji nie możesz zaznaczyć, że jesteś z Polski. Wybierz np. Irlandię albo Anglię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować