Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 09:52, Arek13 napisał:

Ponoć tutaj znaleźli sposób na poprawienia płynności gry,(ba! ponoć po zastosowaniu się
do instrukcji działa o wiele płynniej) sam nie sprawdzałem bo jeszcze moje GTA4 nie doszło
więc próbujecie na własne ryzyko...

http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=45917.0


Z tego co widzę to po prostu program do defragmentacji plików i w teorii powinien być całkowicie bezpieczny.
Właśnie go uruchomiłem i napiszę jakie są efekty jak deframgentacja sie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gry jeszcze nie mam i to co napiszę (a raczej wasz odzew) może wpłynąć na późniejszą decyzję o zakupie. Czy ktoś mógłby przetestować znalezioną przeze mnie metodę teoretycznie mogącą pozwolić na grę z XP SP2? Chodzi tylko o zainstalowanie .NET Framework 3.5 na windzie z SP2 i próbę odpalenia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od siebie dodam, że przed chwilą zainstalowałem nowe Catalysty 8.11 wydane 2go grudnia i na moim HD4850 wydajność w GTA spadła z 39 FPS na ok 21-26 więc wracam do 8.10

Cienie dalej, takie xboxowate jak spray w MSpaincie, problemy z teksturami dalej.....
Gdzie wyłączyć całkowicie te cienie, bo mnie do szału doprowadzają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 10:35, Zauri napisał:

> Ponoć tutaj znaleźli sposób na poprawienia płynności gry,(ba! ponoć po zastosowaniu
się
> do instrukcji działa o wiele płynniej) sam nie sprawdzałem bo jeszcze moje GTA4
nie doszło
> więc próbujecie na własne ryzyko...
>
> http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=45917.0

ciekaw jestem czy pomoze ten sposob na slabsze karty :D w sobote wybrobuje to na moim
7600GT :))

I mam prośbę napisz jak chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problem...sam już nie wiem czy nie kupic sobie Gta IV...oglądając filmik na youtube,powinno mi chodzić bez sieki...moze być nawet na low ale byle by nie było zacinek, i teraz sam nie wiem...chyba jednak zamówię,tylko teraz szukam osoby która ma podobny sprzęt do mnie i gra bez sieki.Czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 10:56, Vanmati napisał:

kurde mam problem...sam już nie wiem czy nie kupic sobie Gta IV...oglądając filmik na
youtube,powinno mi chodzić bez sieki...moze być nawet na low ale byle by nie było zacinek,
i teraz sam nie wiem...chyba jednak zamówię,tylko teraz szukam osoby która ma podobny
sprzęt do mnie i gra bez sieki.Czekam na odpowiedz.


Na low to Ci raczej powinno pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kompie z Podpisu niestety mam średnio 15 fps ze wszystkim na low. Ale gram, jestem hardcorowcem :P
Wszystko zwalnia procesor, który nie spełnia nawet minimalnych wymagań gry. Dodatkowo blokuje mi Kartę Graficzną która nie wykorzystuje 100% mocy.

Na szczęście niedługo wyplata i planuje zakup minimum 5400+ z zegarem 2.8 więc jeszcze w tym roku pogram sobie możne nawet na Medium :P

Co do gry - Jak to GTA - Jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 10:51, RavenSoul napisał:

od siebie dodam, że przed chwilą zainstalowałem nowe Catalysty 8.11 wydane 2go grudnia
i na moim HD4850 wydajność w GTA spadła z 39 FPS na ok 21-26 więc wracam do 8.10

Cienie dalej, takie xboxowate jak spray w MSpaincie, problemy z teksturami dalej.....
Gdzie wyłączyć całkowicie te cienie, bo mnie do szału doprowadzają :/


39 FPS ? jaki masz procek i w jakiej rozdziałce grasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 11:46, filip1-1 napisał:

Gdzie w necie ( oprócz kiosk.redakcja.pl ) można kupić tan poradnik ??????//


W kiosku Ruchu :) Widziałem nawet w trzech taki samiutki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 12:05, Isdead napisał:

JAK sprawdzić ile ma się FPS''ów w GTA IV?!


ściągnij sobie Frapsa,taki programi do mierzenia Fpsów,jak ci stać to kup pełną wersję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,cholera szkoda!Do tej pory myslałem że R* to specjaliści i nie zchrzanią konwersji jednej z najlepszych gier a tu taka lipa.Trzeba mieć nadzieję że wkrótce wydadzą patcha poprawiającego wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 12:10, Isdead napisał:

A ty sprawdzasz też tym programem?! Jest napewno jest jakaś komenda która pokazuje ile
ma się FPS''ów;]


pewnie jest,ale ja jeszcze nie mam GTA IV i nie wiem jak ona brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 11:48, Sarturias napisał:

> Gdzie w necie ( oprócz kiosk.redakcja.pl ) można kupić tan poradnik ??????//

W kiosku Ruchu :) Widziałem nawet w trzech taki samiutki :]

u mnie w całym mieście nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować