Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Przed chwilą grałem w GTA 4 na kompie, którego parametry są w podpisie. I powiem jedno - TAKIE SPIEPRZENIE WERSJI NA PC NIE MIALO MIEJSCA NAWET W GOTHICU 3. Ustawiłem wszystko na low (gra wygląda gorzej niż GTA SA) z rozdzielczością 1024x768 - Mam 26-40fpsów... (40 tylko w mniej zaludnionych miejsach) Grafika jest ohydnie rozmazana i po 15 minutach bolą oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam, co tutaj piszecie i wychodzi mi na to, że GTA IV to... totalna klapa. Brak optymalizacji, brzydka grafika, upierdliwa aktywacja... hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:30, MC Black napisał:


Gdzieś ktoś napisał, ze właśnie przez cracka jest błąd w grze, polegający na tym, że
po kilku minutach obraz zaczyna sie kręcic/chwiać/ kołysac, tak jak gdyby Niko był pod
wpływem alko.


Grałem już z godzinkę i żadnego problemu nie było. Może występuje tylko w całkowicie spiraconych wersjach or sth like that ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jest aż tak źle? Aż boję się teraz kupować GTA IV bo po co mi gra za 140 zł która jest krótko mówiąc do dup... To ja już wolę nabyć takiego Dark Messiah czy Supreme Commander. Gry za 20 zł a lepsza zabawy niż w tą grę. Mam tylko ogromną nadzieję że R* szybko wyda patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą grałem w GTA 4 na kompie, którego parametry są w podpisie. I powiem jedno - TAKIE SPIEPRZENIE WERSJI NA PC NIE MIALO MIEJSCA NAWET W GOTHICU 3. Ustawiłem wszystko na low (gra wygląda gorzej niż GTA SA) z rozdzielczością 1024x768 - Mam 26-40fpsów... (40 tylko w mniej zaludnionych miejsach) Grafika jest ohydnie rozmazana i po 15 minutach bolą oczy. Do tego należy dodać kretyńską instalację, przez którą straci się sporo czasu i nerwów. Zapłaciłem 150zł za byle co... Wymagania ZALECANE mają się nijak do realnej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:33, Adamzzz napisał:

Tak sobie czytam, co tutaj piszecie i wychodzi mi na to, że GTA IV to... totalna klapa.
Brak optymalizacji, brzydka grafika, upierdliwa aktywacja... hm.


hehe, marudzenie zacznie się dopiero za dzień, dwa.... Na razie większość graczy pisze, że nie dostała swojej kopii ^_^.....
Dopiero po weekendzie zaczną się nawoływania o pomstę do nieba, z powodu optymalizacji i skaszanionej gry...
Jednak nie ma się co martwić rockstar już zapowiedziało patcha, może do świąt się uwiną....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2008 o 17:36, RavenSoul napisał:

Jednak nie ma się co martwić rockstar już zapowiedziało patcha, może do świąt się uwiną....
Pozdrawiam

Mógłbyś podać linka z tą informacją?? Byłbym wdzięczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:31, 0HoMicide0 napisał:

Przed chwilą grałem w GTA 4 na kompie, którego parametry są w podpisie. I powiem jedno
- TAKIE SPIEPRZENIE WERSJI NA PC NIE MIALO MIEJSCA NAWET W GOTHICU 3. Ustawiłem
wszystko na low (gra wygląda gorzej niż GTA SA) z rozdzielczością 1024x768 - Mam 26-40fpsów...
(40 tylko w mniej zaludnionych miejsach) Grafika jest ohydnie rozmazana i po 15 minutach
bolą oczy.

Uuuu kiepsko ;s czyli ja nie mam co kupować z moim sprzętem jak tak bezie działać(lub podobnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam GTA 4 na ps3 i kupiłem ją na pc wyłącznie dla multiplayera, ale niestety spotkała mnie nie miła niespodzianka bo
po założeniu konta w windows live, social club, instalacji windows live, aktywacji i instalacji gta 4 trafiłem na :

1. najważniejszych opcji graficznych takich jak tekstury czy rozdzielczości nie mogę przestawić.
2. Jak dla mnie multiplayer nie działa bo jak można nazwać spędzenie 1 godziny aby wbić się na jakąkolwiek grę bo w 90% wywala mnie przy próbie połączenia.

spadam grać w CoD:WoW bo na to nie ma co tracić czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest przesada nie dość, że z tego co inni mówią gra jest do dupy i kosztuje 147 zł razem z przesyłką. To jeszcze owa przesyłka jakoś nie ma zamiaru się wys(r)łać. Czekam od 2 jak to "kochane" gram.pl mówiło, a tu jeden wielki ch.. naprawdę gram.pl albo było lepsze albo nie wiem bo z tego co widzę teraz gram.pl się trochę "rozjechało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:42, Torvalds napisał:

Ej wiadomo coś jak z tym Multiplayerem ??! Bo mi pokazuje ze nie moge sie zalogowac bo
znajduje sie w regionie w którym usługa LIVE nie działa.

zarejestruj się w Irlandii albo cuś - podobno działa
YEAH!!!!!!!!!!!!! WYSŁANO!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:38, Maciek2194 napisał:

> Przed chwilą grałem w GTA 4 na kompie, którego parametry są w podpisie. I powiem
jedno
> - TAKIE SPIEPRZENIE WERSJI NA PC NIE MIALO MIEJSCA NAWET W GOTHICU 3. Ustawiłem

> wszystko na low (gra wygląda gorzej niż GTA SA) z rozdzielczością 1024x768 - Mam
26-40fpsów...
> (40 tylko w mniej zaludnionych miejsach) Grafika jest ohydnie rozmazana i po 15
minutach
> bolą oczy.
Uuuu kiepsko ;s czyli ja nie mam co kupować z moim sprzętem jak tak bezie działać(lub
podobnie)


A tak się cieszyłem na premierę GTA 4... Wyszła z tego wielka klapa - jak już wspomniano - "upierdliwa instalacja, strata czasu i nerwów, beznadziejnie zoptymalizowany silnik graficzny, na low gra wygląda znacznie gorzej niż GTA SA, a do tego wszystko jest ohydnie "rozmyte"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:36, RavenSoul napisał:

Dopiero po weekendzie zaczną się nawoływania o pomstę do nieba, z powodu optymalizacji
i skaszanionej gry...
Jednak nie ma się co martwić rockstar już zapowiedziało patcha, może do świąt się uwiną....
Pozdrawiam


Mam taką nadzieję,bo nie zamierzam kupić tej gry dopóki Rockstar nie zrobi sensownego patcha...
Również pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha, najbardziej mnie rozbawił ten kawałek :
"We are aware that a small number of fans are having problems running GTA IV on their PCs and we would like to assure them we are working to help solve these as quickly as possible," a Rockstar spokesperson told GTAGaming.

właściwie to przeczytałem tutaj bodajże dwa posty ludzi w pełni zadowolonych z optymalizacji gry na ich piecach. Support rockstara pęka w szwach, dodzwonić się nie można od premiery.... no ale cóż... small number of players..... litości.... ;/
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 4Gb ramu i właśnie niedawno zainstalowałem viste i mam taki problem że pokazuje że na moim 8600GE jest 2028mb ramu a tak naprawde jest 256mb, i to pokazuje mi w dxdiag everest i wszelkich innych programach, i tu moje kolejne pytanie czy w gta 4 tez bedzie pisało ze mam 2gb ramu na karcie i będę mógł ustawic wiekszą rozdzielczość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować