Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

no i mam juz gre, dziala jako tako na 64x2 6000+, 4gb ram, 8800gts, vista x64
ale
JEDEN DUZY *** MINUS NIE MOZNA GRAC NA PADZIE O ILE NIE JEST TO PAD O XBOXA360
przeceiz to wziasc zabic za cos takiego, ktos juz wpadl jak to obejsc?

[M - w]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem jedno: Pod żadnym pozorem nie kupować...!


Wracam do piractwa kupie tylko to czego nie ściągne w grywalnej wersji. Prawda jest taka mamy jesteśmy gożej traktowani niź piraci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:45, Adamzzz napisał:

> Dopiero po weekendzie zaczną się nawoływania o pomstę do nieba, z powodu optymalizacji

> i skaszanionej gry...
> Jednak nie ma się co martwić rockstar już zapowiedziało patcha, może do świąt się
uwiną....
> Pozdrawiam

Mam taką nadzieję,bo nie zamierzam kupić tej gry dopóki Rockstar nie zrobi sensownego
patcha...
Również pozdrawiam :).

Też chyba tak robię xd Miałem dostać na Mikołaja ale jednak chyba przełożę to pod choine. Co prada zagrał bym sobie zobaczył jak i co ale jeszcze przed zakupem pozycze od kolegi i się okaże xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:54, domek593 napisał:

YEA!!!!!!! moje tez juz wyslane :DDDD

Ta? Szkoda że moje ma od 2 tygodni ma ten sam stan (zamówienie gotowe do wysyłki lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:52, kozioł1990 napisał:

powiem jedno: Pod żadnym pozorem nie kupować...!
Wracam do piractwa kupie tylko to czego nie ściągne w grywalnej wersji. Prawda jest taka
mamy jesteśmy gożej traktowani niź piraci...


Ano racja że producenci po prostu robią sobie jaja. Ale żeby aż tak spieprzyć GTA IV bo inaczej nazwać tego nie można, to po prostu szczyt. Zobaczymy możliwości gry po patchu bo czytałem że R* już nad nim pracuje. Szkoda tylko że od razu nie wydali doskonałej gry, co z tego że opóźniło by się to o 1-2 miesiące, ale jak widać R* chciał koniecznie zdążyć przed gwiazdką, ale niestety tylko na tym stracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem jeszcze na pc ( grałem na xbox 360 ) i pewnie nie pogram do lutego kiedy będe miał całkiem nowy komputer lub do świąt kiedy będe miał nową grafę i zasilacz ale jak dla mnie to R* powinno poczekać do końca grudnia/stycznia dopracować grę zoptymalizować ją i by było dla wszystkich a nie tylko same problemy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:51, Silvah napisał:

JEDEN DUZY SKURWYSYNSKI MINUS NIE MOZNA GRAC NA PADZIE O ILE NIE JEST TO PAD O XBOXA360
przeceiz to wziasc zabic za cos takiego, ktos juz wpadl jak to obejsc?


No bo przecież pady MS''a są najlepsze, bo ich konsola też jest najlepsza... O ile pamiętam coś takiego ma też miejsce w Kane & Lynch. Też mnie to nieziemsko wnerwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem teraz gotowy podlozyc c4 pod samochody każdego kto miał cokolwiek wspólnego z gta 4 od programistow az po gram.pl ktore sprzedaje taki syf (wam też chodzi o kaske ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:56, Kraju92 napisał:

> powiem jedno: Pod żadnym pozorem nie kupować...!
> Wracam do piractwa kupie tylko to czego nie ściągne w grywalnej wersji. Prawda jest
taka
> mamy jesteśmy gożej traktowani niź piraci...

Ano racja że producenci po prostu robią sobie jaja. Ale żeby aż tak spieprzyć GTA IV
bo inaczej nazwać tego nie można, to po prostu szczyt. Zobaczymy możliwości gry po patchu
bo czytałem że R* już nad nim pracuje. Szkoda tylko że od razu nie wydali doskonałej
gry, co z tego że opóźniło by się to o 1-2 miesiące, ale jak widać R* chciał koniecznie
zdążyć przed gwiazdką, ale niestety tylko na tym stracą.

Fakt dla wszystkich producentów gier liczą się tylko zyski, co z tego że tak w zapowiedziach było że super oh i ah ale co z tego wyszło WIELKIE GÓWNO ( sorry za określenie ) ale taka prawda:( potem się tylko wszyscy producenci się patchami ratują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statistics
Average FPS: 26.96
Duration: 37.32 sec
CPU Usage: 96%
System memory usage: 91%
Video memory usage: 92%

Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (60 Hz)
Texture Quality: Low
Render Quality: Medium
View Distance: 22
Detail Distance: 31

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Home Premium
Service Pack 1
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8600M GT
Video Driver version: 179.14
Audio Adapter: Głośniki (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T7300 @ 2.00GHz


Mam identyko kompa tylko z 4 GB RAMu (tj. laptop Compal FL 90), wiec jest gitarka. W poniedzialek cisne do Empiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:59, kozioł1990 napisał:

Ja jestem teraz gotowy podlozyc c4 pod samochody każdego kto miał cokolwiek wspólnego
z gta 4 od programistow az po gram.pl ktore sprzedaje taki syf (wam też chodzi o kaske
;) )



Dobrze, że tym od crysisa chodziło o działalność dobroczynną...

nie kompromituj się..

Każdemu chodzi o kase. Ja sądzę, że w styczniu to będzie świetna gra. po 2-3 patchach będzie cud miód i orzeszki. I wtedy powinna zostać wydana. ale cóż. prawa biznesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj ...
Ja okazałem brak kultury ? : >
Ciekawe gdzie . Grzecznie Cie napomniałem .
Chaos w tej głowie ... 14 lat, dorastanie etc ;]
I mam tutaj większy staż niż Ty, więc lepiej wiem co mi wolno a czego nie .
A pozatym jeżeli chciałeś mi ogłosić, że się poprawiłeś to wypadało odpowiedzieć na mój post , a nie na swój .
Nie mam obowiązku wałkować tematu tyle razy ile w niego wejde .
Dlatego ogarnij się i zacznij od siebie .
Ach, i skoro twierdzisz, że forum to przeznaczone jest dla ludzi z kulturą, to nie wiem dlaczego jeszcze tutaj jesteś .
Człowiek kulturalny raczej nie miewa takich zachowań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:00, filip1-1 napisał:

Fakt dla wszystkich producentów gier liczą się tylko zyski, co z tego że tak w zapowiedziach
było że super oh i ah ale co z tego wyszło WIELKIE GÓWNO ( sorry za określenie ) ale
taka prawda:( potem się tylko wszyscy producenci się patchami ratują


Co prawda wydali świetne GTA IV na konsolę, więc grę trzeba było tylko przenieść na komputery, a przecież to nie jest tak wiele roboty na tyle miesięcy. A produkcja na PC trwała dosyć długo, więc mam pytanie. Co producenci robili przez tyle czasu skoro są tak rażące błędy i jakich zatrudnili beta testerów (zaczynam wątpić że wogóle jacyś byli)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:59, 0HoMicide0 napisał:

Jednak trochę przesadziłem... Kiedy rozpoczyna się dzień gra zaczyna wyglądać fajnie
:) grafa robi się o wiele lepsza.

Dla nie musi gra ładnie wyglądać w każdych okolicznościach ;p

btw napisz na gg moje muszę się coś spytać a nie chce spamować na forum
GG-3896872

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... Kupiłek GTA IV (oczywiście nie w gram.pl bo bym się nie doczekał) i powiem jedno... SUPER!! Grafika nie najlepsza ale ten klimacik ;] U mnie chodzi płynnie. Ustawienia macie w screenach... Oto linki do nich:
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/0dc1cd23f6e4a096e018957e11891aa0a03b1273.png
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/93cbf36ebf599d9150b7e144393aa7f54fdec2c5.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:07, Kraju92 napisał:

> Fakt dla wszystkich producentów gier liczą się tylko zyski, co z tego że tak w zapowiedziach

> było że super oh i ah ale co z tego wyszło WIELKIE GÓWNO ( sorry za określenie )
ale
> taka prawda:( potem się tylko wszyscy producenci się patchami ratują

Co prawda wydali świetne GTA IV na konsolę, więc grę trzeba było tylko przenieść na komputery,
a przecież to nie jest tak wiele roboty na tyle miesięcy. A produkcja na PC trwała dosyć
długo, więc mam pytanie. Co producenci robili przez tyle czasu skoro są tak rażące błędy
i jakich zatrudnili beta testerów (zaczynam wątpić że wogóle jacyś byli)?


sorry że użyje przekleństwa co robili??? OPIERDALALI SIĘ NA WAKACJACH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować