Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 19:07, victorr napisał:

Mam problem.

Mam GTA (oryginał).
Mam SP3
Mam założone wszystkie konta
Zainstalowane GTA oraz Social Club

I właśnie to ostatnie się nie uruchamia. Klikam na ikonkę i nic sie nie dzieje :/
Nie ma żadnego procesu ani nic. Help!


Odświeżę bo strona się zmieniła, a mi bardzo zależy na tym :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co , nie chce mi się za bardzo wierzyć w to że wydadzą patcha optymalizującego
Klienci przenieśli grę z Konsol bez optymalizacji , żeby gra działała normalnie na kompach to musieliby przerobić od nowa cały silnik gry
Gra jak by była dobrze to by miała wymagania podobne do San Andreas , a nie jakie teraz są te "Kosmiczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2008 o 19:17, master94gt napisał:

> Nieprofesjonalnie.
Trzeba było zadzwonić i spytac! Ja zadzwoniłem, odebrała miła pani która powiedziała
że Cenega nie wywiązała się z zamówienia i nie mają wszystkiego na składzie. Następnie
dostałem maila z przeprosinami i jutro przyjdzie kurier!


Cóz jest to wierutne kłamstwo jezeli dostajecie takie informacje.Cenega wywiazała sie w 100% z umowy jaka jest pomiedzy nami a CDP/Gram.

Nie bede pisał oczywiscie co jest powodem zaistniałej sytuacji ale dobrze by było aby nie wprowadzac klientów własnego sklepu informujac o nieprawdzie i oczerniając firmę którą reprezentuje.

Bardzo nieprofesjonalne zachowanie ze strony pracowników CDP/gram ale jak juz doszło do wspierania również przez CDP/Gram grey importu to chyba świat się kończy


m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 13:26, Vanmati napisał:

nie przeklinaj na forum,nie wolno!A czy tam pisze PL?

PS.Dziękuję :D Dodam że Polska wersja GTA IV nie istnieje...może dostaniesz Instrukcję
PL ale gra będzie po angielsku...


Istnieje jednak polskie wydanie gry które zawiera wszystkie elementy składowe w jezyku ojczystym co potrafi być bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:40, tomii7 napisał:


> Mam nadzieję że Ci ulżyło po napisaniu tego posta. Dziś trzeba być upierdliwym!
O swoje
> trzeba walczyć a nie bać się zabrać głos. Chcesz by kurier przyniósł Ci grę w zębach

> w dniu premiery? W jakim świecie ty żyjesz? To życie a nie gra. Tu wszystko może
się
> zdarzyć czy tego chcesz czy nie.

Akurat mysle odwrotnie kolego. Dzis to szanująca sie firma dba o klienta, jesli nie dba,
to klient idzie sobie do konkurencji i ma w nosie kogos kto go olewa. Taką polityką nic
nie zyskują, a Ty myslisz (z calym szacunkiem) jak za czasów gdy bylem młody (lata 80-te)
kiedy trzeba bylo wyszarpywac, dobijac sie o swoje i plasczyć nawet o worek cementu :P
Teraz to właśnie inne czasy! I nie jest sklep "Gram" jedynym monopolistą na rynku, jak
dawniej, więc dbanie o klienta to dla nich poprostu interes i koniecznosc.
Pozdrawiam

Ja Cie doskonale rozumiem. Ale anulując zamówienie czekałbym jeszcze dłużej. Już nigdy nie skorzystam z usług tego sklepu. Ale nie można być zbyt wygodnym. Dziś olali nas a my jutro olejemy ich (zamawiając produkty w innych sklepach i odradzając gram.pl znajomym). Na krótkim telefonie do sklepu straciłem jedynie pare groszy a zyskałem weekend pełen atrakcji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA zainstalowałem bez problemu, wszędzie mi się loguje (do SC za drugim razem, ale się loguje). Gra w ogóle się nie tnie tylko są przekłamania graficzne (screen).
Jest na to jakaś rada??

Core 2 Duo 1.86 Ghz
3 GB RAM
GeForce 7950 GT 512 mb (najnowsze sterowniki)

20081204200707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:02, Marcuz napisał:


> > Nieprofesjonalnie.
> Trzeba było zadzwonić i spytac! Ja zadzwoniłem, odebrała miła pani która powiedziała

> że Cenega nie wywiązała się z zamówienia i nie mają wszystkiego na składzie. Następnie

> dostałem maila z przeprosinami i jutro przyjdzie kurier!

Cóz jest to wierutne kłamstwo jezeli dostajecie takie informacje.Cenega wywiazała
sie w 100% z umowy jaka jest pomiedzy nami a CDP/Gram.

Nie bede pisał oczywiscie co jest powodem zaistniałej sytuacji ale dobrze by było aby
nie wprowadzac klientów własnego sklepu informujac o nieprawdzie i oczerniając firmę
którą reprezentuje.

Bardzo nieprofesjonalne zachowanie ze strony pracowników CDP/gram ale jak juz doszło
do wspierania również przez CDP/Gram grey importu to chyba świat się kończy


m

rozwiązanie tego kto kogo robi w bambuko pozostawiam wam. Bo rozumiem że jesteś przedstawicielem Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problem z Social Club? Bo nie chce mi się włączyć, tylko wyskakuje komunikat "wystąpił błąd z aplikacją blabla" Jest na to jakaś rada? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:08, gitarka napisał:

GTA zainstalowałem bez problemu, wszędzie mi się loguje (do SC za drugim razem, ale się
loguje). Gra w ogóle się nie tnie tylko są przekłamania graficzne (screen).
Jest na to jakaś rada??

Core 2 Duo 1.86 Ghz
3 GB RAM
GeForce 7950 GT 512 mb (najnowsze sterowniki)


A już był ten problem u paru osób. Nie jestem pewien, ale to chyba wina za słabej karty graficznej...całe GTA IV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam, ze beda niektorzy zalamani gra. Ja napisze tyle - jak ktos ma porzadny sprzet bedzie gra bardzo zadowolony :-) Dla mnie miazga cala gra. Oczywiscie duzy minus to te wymagania, bo sa zbyt wysokie, ale moze cos z tym zrobia. Bo teraz fajnie pograc mozna tylko na naprawde dobrym sprzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoją prośbę. Mam nadzieję, że tym razem ktoś mi pomoże.

Ja mam taki problem mianowicie, gdy wchodzę w ustawienia klawiszy mam ukazanego pada i opis przycisków na nim i przez to nie wiem jak zmienić, aby dało się jeździć samochodem nie na WSADzie, lecz na strzałkach. Jeżeli ktoś z Was wie jak mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:18, Ecko09 napisał:

A ten cały SecuRom to trzeba instalować na kompa? Nie szpieguje kompa czy coś takiego?
Robi coś?


hmm... a SecuRom to chyba jest coś pirackiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzyć konto offline czy online ?
Czy tworząc konto offline będę mógł zmienić jego status na online i czym te konta się różnią ?


Proszę o odpowiedzi bo chcę wreszcie zapisać stan gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować