Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 23:08, Bllu-Man napisał:


> I najlepiej zwróćcie nam kasę i grę cholera :D Tak serio płacę wymagam. Trzeba dać
sobie
> spokój z gram.pl. Do tej pory uważałem tą firmę za porządne i godną uwagi. Teraz
to już
> szkoda gadać eh. Trzeba będzie przeniesć się do konkurencji. A dzwoniliście do działu

> obsługi klienta tak na marginesie??
>


Ja dzwoniłem 2-3 razy od środy ..

Standardowy tekst jest nam przykro wydawcą nie jest CDProjekt i nie mamy na to wpływu
Cenega zawaliła!

A ja jej:

- Co mnie to k* obchodzi. Ja kupuję od was a nie od Wydawcy!

- Cisza w słuchawce....



To jest po prostu szczyt chamstwa. Ja rozumiem każdemu może się zdarzyć, zawalić, ale oni nie potrafią się przyznać do błędu. Zero szacunku do klienta. Mogli chociaż wysłać na maila krótkie : "Dostawa gry opóźniona,przepraszamy", ale nie bo po co. Wyślemy dwa trzy dni później ale dolary i tak wpadną. Cholera znając życie to jeszcze my wyjdziemy na tych złych bo cierpliwie nie czeakmy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:12, KLucas napisał:

> jak sobie piraci patcha nie sciagna?? tylko pare gier widzialem co byly problemy
z patchami
> ale i tak w koncu je crackowali jakos

Masz jakąś grę, która wymaga Windows Live? Bo ja tak, i patche są ściągane przez Windows
Live, przynajmniej u mnie tak jest:)

Z tego co czytałem to rockstar nie zamierza wydawać patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:13, byverter napisał:

> > jak sobie piraci patcha nie sciagna?? tylko pare gier widzialem co byly problemy

> z patchami
> > ale i tak w koncu je crackowali jakos
>
> Masz jakąś grę, która wymaga Windows Live? Bo ja tak, i patche są ściągane przez
Windows
> Live, przynajmniej u mnie tak jest:)
Z tego co czytałem to rockstar nie zamierza wydawać patcha


Coś źle czytałeś, bo już podobno pracują nad dużym patchem, który dużo ma poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:08, Bllu-Man napisał:


> I najlepiej zwróćcie nam kasę i grę cholera :D Tak serio płacę wymagam. Trzeba dać
sobie
> spokój z gram.pl. Do tej pory uważałem tą firmę za porządne i godną uwagi. Teraz
to już
> szkoda gadać eh. Trzeba będzie przeniesć się do konkurencji. A dzwoniliście do działu

> obsługi klienta tak na marginesie??
>


Ja dzwoniłem 2-3 razy od środy ..

Standardowy tekst jest nam przykro wydawcą nie jest CDProjekt i nie mamy na to wpływu
Cenega zawaliła!

A ja jej:

- Co mnie to k* obchodzi. Ja kupuję od was a nie od Wydawcy!

- Cisza w słuchawce....


Mozemy sobie pewnie ponarzekac tylko, no ale raczej paru stalych amatorów pre-orderów stracili ;) Ciekawe tylko czy zrobia jak z TW Med2 - kiedy zabraklo drzewek rozoju w pudelku, interweniowalem, i dostalem z przeprosinami fajną paczkę z paroma rzeczami nie tylko z brakującym drzewkiem.... ciekawe jak tą sprawę zalatwią ;) <zart>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach go/
Noo, to pięknie by było, miliony ludzi, którzy kupili to GTA, zostanie ostatecznie zabitych w butelkę :/ Ech... ew. chcą wymusić na ludziach zmianę sprzętu, ale czemu akurat na GTA IV padło? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie czy na takim czyms
athlon x2 3800+
2 giga ramu
Gf 8600GT 512mb

bede mogl grac na minimalnych (sic!) detalach np. z wlaczonym blurem i zadowalajaca iloscia fps ? (co najmniej 25)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden problem mialem, kiedy kupilem stalker soc, i probowalem sciagnac patcha w wersji pl to byl wtedy tylko na gram.pl a ich lacza sa po prostu niewyobrazalnie slabe, myslalem ze umre sciagajac 100 mega z predkoscia 8 kilo :/ a co by to bylo jakbym musial sciagac patcha do takej gierki jak two worlds zajmowal 1.5 G :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:15, tomii7 napisał:

>
> > I najlepiej zwróćcie nam kasę i grę cholera :D Tak serio płacę wymagam. Trzeba
dać
> sobie
> > spokój z gram.pl. Do tej pory uważałem tą firmę za porządne i godną uwagi.
Teraz
> to już
> > szkoda gadać eh. Trzeba będzie przeniesć się do konkurencji. A dzwoniliście
do działu
>
> > obsługi klienta tak na marginesie??
> >
>
>
> Ja dzwoniłem 2-3 razy od środy ..
>
> Standardowy tekst jest nam przykro wydawcą nie jest CDProjekt i nie mamy na to wpływu

> Cenega zawaliła!
>
> A ja jej:
>
> - Co mnie to k* obchodzi. Ja kupuję od was a nie od Wydawcy!
>
> - Cisza w słuchawce....

Mozemy sobie pewnie ponarzekac tylko, no ale raczej paru stalych amatorów pre-orderów
stracili ;) Ciekawe tylko czy zrobia jak z TW Med2 - kiedy zabraklo drzewek rozoju w
pudelku, interweniowalem, i dostalem z przeprosinami fajną paczkę z paroma rzeczami nie
tylko z brakującym drzewkiem.... ciekawe jak tą sprawę zalatwią ;) <zart>



heh mogli by dorzucić w ramach przeprosin X-BOX-A 360 Fable, Fallout i Gta w wersji na x box-a oprócz PC of course. :D a to wszytko w wersji kolekcjonerskiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, co mnie najbardziej śmieszy? To: http://www.gram.pl/news_8g7kHe68_GTA_IV_PC_92.html
Patrzcie, co tu pisze: "Gra prezentuje się znakomicie z dwurdzeniowym procesorem i kartą graficzną modelu 8800. Zdarzały się momenty, w których klatkowała, ale nie działo się nic zgubnego " albo grali w inną wersję, albo nam się trafił crap :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 22:53, Gremo napisał:

ja tez nie otrzymalem, dzis kupilem w empiku, anulowalem zamowienie ale debile i tak
wyslali...


U mnie tak samo o 10 rano wysłałem wiadomość że rezygnuję z zamówienia i co przez 8 godzin nikt zapewne tego maila nie przeczytał bo o 18 wiadomość, że gra łaskawie została wysłana. Coś mi się zdaje że w tym Biurze Obsługi pracuje tylko jedna pani i odpiera tylko telefony. Nie gram.pl tylko żal.pl i jeszcze te piękne napisy w nagłówku

gram.pl / grasz? / IV
gram.pl / u nas ani grama nudy / IV


taaaa piękne słowa. Nigdy więcej pre-orderów! wolę iść do sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:16, Zauri napisał:

jak myslicie czy na takim czyms
athlon x2 3800+
2 giga ramu
Gf 8600GT 512mb

bede mogl grac na minimalnych (sic!) detalach np. z wlaczonym blurem i zadowalajaca iloscia
fps ? (co najmniej 25)


Wiesz co? ja pamietam sprawę crisisa, jaki to mialbyc wymagający..... gdzie mojemu kompkowi do niego :( Ale chodzi u mnie na ful, jeszcze z tym fixem ktory odblokowuje funkcje dx10 na D2C E6800 , GF8800 GTS 640 Mb, 2 G ram a mowiono mi na forach ze max średnie. Dużo zalezy jak masz skonfigurowany komp, jak obciążony procesor itd. Jesli bedzie ciezko, stworz sobie oddzielny profil, czysciutki, albo lepiej nowa instalke windy na innym hd, bez zbędnych pierdólek obciazających procek, i powinno jako tako chodzic. A przede wszystkim wywal zbedne rzeczy z autostartu. Najlepiej jakims programikiem do czyszczenia rejestru wyczysc rejestr itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:19, KLucas napisał:

Wiecie, co mnie najbardziej śmieszy? To: http://www.gram.pl/news_8g7kHe68_GTA_IV_PC_92.html
Patrzcie, co tu pisze: "Gra prezentuje się znakomicie z dwurdzeniowym procesorem i kartą
graficzną modelu 8800. Zdarzały się momenty, w których klatkowała, ale nie działo się
nic zgubnego " albo grali w inną wersję, albo nam się trafił crap :(

Gadają tylko że dobrze chodzi na owej karcie z serii, a wszyscy wiemy jak jest naprawdę.

Bo recenzenci pewnie grali i tak na lepsze karcie i sprzęcie. To tylko podpucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:21, AXA88 napisał:

> ja tez nie otrzymalem, dzis kupilem w empiku, anulowalem zamowienie ale debile i
tak
> wyslali...

U mnie tak samo o 10 rano wysłałem wiadomość że rezygnuję z zamówienia i co przez 8 godzin
nikt zapewne tego maila nie przeczytał bo o 18 wiadomość, że gra łaskawie została wysłana.
Coś mi się zdaje że w tym Biurze Obsługi pracuje tylko jedna pani i odpiera tylko telefony.
Nie gram.pl tylko żal.pl i jeszcze te piękne napisy w nagłówku

gram.pl / grasz? / IV
gram.pl / u nas ani grama nudy / IV


taaaa piękne słowa. Nigdy więcej pre-orderów! wolę iść do sklepu!



Tobie chociaż wysłali :D

Pamiętam jak to się grało w Gothica 3 ( nie wiem czy wszyscy tak mieli czy tylko ja ) Na początku gry to deatale wszystkie na maksa, w miarę odkrywania świata detale malały. W końcu zostały na low ;/ nie wiem czy w GTA jest tak samo:d( z powodu wspaniałego i jakże konsekwentnego sklepu gram.pl wiwat mu !! ;/ ) ale zobaczymy oby nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:18, Gremo napisał:

jeszcze jeden problem mialem, kiedy kupilem stalker soc, i probowalem sciagnac patcha
w wersji pl to byl wtedy tylko na gram.pl a ich lacza sa po prostu niewyobrazalnie slabe,
myslalem ze umre sciagajac 100 mega z predkoscia 8 kilo :/ a co by to bylo jakbym musial
sciagac patcha do takej gierki jak two worlds zajmowal 1.5 G :D

To prawdopodobnie wina Twojej Neostrady. Też tak mam, ale np. na uczelni sciąga mi patche po 150MB w 1min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole, to gdzies wyzej, wypowiadal sie ktos z Cenegi, i twierdzil, że oni wywiązali sie z umowy,a wina lezy po stronie sklepu vide CDP. Nie napisal w czym problem, tylko nadmienil cos o grey imporcie :O czyzby sprowadzanie gier z pominięciem polskiego dystrybutora ? :O to nie moja slowa, ale ja tak to zrozumialem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:22, Meykan napisał:

> Wiecie, co mnie najbardziej śmieszy? To: http://www.gram.pl/news_8g7kHe68_GTA_IV_PC_92.html

> Patrzcie, co tu pisze: "Gra prezentuje się znakomicie z dwurdzeniowym procesorem
i kartą
> graficzną modelu 8800. Zdarzały się momenty, w których klatkowała, ale nie działo
się
> nic zgubnego " albo grali w inną wersję, albo nam się trafił crap :(
Gadają tylko że dobrze chodzi na owej karcie z serii, a wszyscy wiemy jak jest naprawdę.

Bo recenzenci pewnie grali i tak na lepsze karcie i sprzęcie. To tylko podpucha.



Na moim konfigu: Core2Due e4300@2900Mhz, Asus GTX260 TOP 896 RAM, 2 GB RAM 800 MHZ
gra w rozdziałce 1600x1200 z teksturami i renderem ustawionymi na max i resztą opcji na 50% (napradę między 100 a 50 nie ma drastycznej różnicy, a np przy 50 w Vehicle Density są i tak niezłe korki) gierka chodzi bardzo płynnie, zaraz biorę się za testy z wyższymi ustawieniami parametrów.
Aha. Przy ustawieniu tekstur na Medium mogę w tej rozdziałce wymaksować wszystko, na ile tylko gra pozwala.

Klucz do sukcesu, to WYŁĄCZYĆ w opcjach w menu GAME pozycję Clip save (albo jakoś tak - na pewno ze słowem Clip) - wyłącza to ciągłe nagrywanie filmików w tle, ale daje niezłego kopa wydajności. Przed wyłączeniem tej opcji nie dało się grać w żadnej rozdziałce z teksturami na HIGH, a i na MEDIUM miałem czasami problemy. Teraz znikły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z radę. Sprawdzę juto rano.

A ktoś z was wie jak obejść te growe progi ustawień związanych ze sprzętem?

Mam tylko 320 MB RAMu na karice (3 GB w kompie) i nie mogę dać rozdziałki zbyw wysokiej i tekstur też :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rzeczesz :P Dzięki.
To było tak oczywiste, że nawet tego nie spróbowałem ( właściwie nie wiedziałem na czym ten "ficzers" polega, myślałem że można nim nagrywać filmiki a nie że CAŁY CZAS sobie nagrywa sam) a przyrost FPS i płynności jest na prawdę spory. Jakbyś jeszcze wpadł jak CAŁKOWICIE wyłączyć te wkurzające, migające, xboxowate cienie ( bo ustawienie na 0 tylko je zmniejsza) bo pliku .INI nie znalazłem, to daj znać ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować