Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 16:27, cinus` napisał:

> 1. Jest jakiś polski serwer?
Nie spotkałem nic takiego, poza tym Window Live jest teoretycznie niedostępny w Polsce,
więc polski serwer jakoś mi się przy tym nie widzi...


Mi się pary razy w GoW zdarzyło wpaść na polski serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:30, domek593 napisał:

no ja wlasnie tez chcialem sie spytac czy macie z tylu napisane "FOR SALE IN ASIA ONLY"
xP


Podobno ktos ma[alen ie chce mi sie w to wierzyć :)] ale ja nie mam,ja mam pudełko i instrukcje po polsku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spieprzyli silnik gry. W ZALECANYCH jest napisane, że wystarczy 8600 +2gb ramu... Mi na kompie (w podpisie) chodzi na low ;/ daję screen - badziewna grafika + ohydne cienie.

20081205163342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie nie pogram. Mam taką pikselozę, że głowa boli od tego. Wszystko rozmazane. Jednym słowem płacz i zgrzytanie zębów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:31, rafekx 12 napisał:

Podobno ktos ma[alen ie chce mi sie w to wierzyć :)] ale ja nie mam,ja mam pudełko i
instrukcje po polsku:D


Wklejali chłopaki zdjęcie nawet, a gry zamawiali w gram.pl :P a ja nieustannie twierdzę, że to chyba złamanie licencji ze strony gram, bo taka wersja gry nie powinna być rozpowszechniana na naszym rynku. Na waszym miejscu kłóciłbym się o wymianę i jakieś dodatkowe korzyści z tytułu czasu oczekiwania, a gdyby się nie chcieli zgodzić to straszył masowymi mailami do R*, że gram.pl łamie ich licencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:34, 0HoMicide0 napisał:

Spieprzyli silnik gry. W ZALECANYCH jest napisane, że wystarczy 8600 +2gb ramu...
Mi na kompie (w podpisie) chodzi na low ;/ daję screen - badziewna grafika + ohydne cienie.


U mnie wyglada podobnie,tylko cienie troszke ładniej...Ale z tymi wymaganiami to przesadzili,nie mogli w zalecancyh napisać Geforce 9800?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy się tak przyczepili do tej Azji? Chyba nie myślicie, ze polska jest w Europie?.... Jakby była to LIVE było by dostępne dla tego regionu.^_^
Jesteśmy gramowym zadupiem i tyle....
Cieszyłbym się, że gra doszła w ogóle, a nie narzekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:39, RavenSoul napisał:

Czemu wszyscy się tak przyczepili do tej Azji? Chyba nie myślicie, ze polska jest w Europie?....
Jakby była to LIVE było by dostępne dla tego regionu.^_^
Jesteśmy gramowym zadupiem i tyle....
Cieszyłbym się, że gra doszła w ogóle, a nie narzekał...


no dobrze, ale skoro część ludzi dostało wersję z polskim pudełkiem, instrukcją, poradnikiem itd., a część, zamawiając w tym samym sklepie i za takie same pieniądze wersje azjatycką z wszystkimi dodatkami po angielsku, nie będąc o tym wcześniej poinformowanym, to chyba coś jest nie tak?

Poza tym, jeśli kiedyś nadejdzie taki niesamowity dzień i Live w Polsce będzie działał, to nie sądzisz, że właśnie wtedy mogą oni mieć problemy z tytułu tego, że posiadają azjatycką wersję GTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem swój problem! :D Już wyjaśniam jak, bo może komuś innemu pomoże. To działa chyba tylko dla kart z serii 7, ale nie jestem pewien.

Ściągnąłem sterowniki 180.48. Rozpakowałem. Podmieniłem plik nv4_disp (do ściągnięcia z http://enklava.org/index.php?option=com_fireboard&func=view&catid=80&id=1883&Itemid=28 ) Uruchomiłem instalator. Zresetowałem kompa. Uruchomiłem GTA i wszytko gra! Zero mgły wojny (ja miałem taki problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:48, 0HoMicide0 napisał:

Jest już do kupienia poradnik GTA4 na kompa?


Nie i raczej nie bedzie,jedyny jaki jest dostepny poradnik[który ja mam] dodtyczy wersji konsolowych kóre niczym fabularnie się od wersji z PC nie różnią...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:42, ZC Booster napisał:

Gdzie się zwrócić w związku z wymianą gry albo zwrotem pieniędzy bo mi szajs nie chce
sie zainstalować (CRC)


CRC to może byc równięz błąd odczytu z czytnika spróbuj wgrać instalkę na dysk twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była ironia kolego ^_^
Co do gram.pl się zgodzę, nieczyste zagranie trochę, chociaż cena nie ma znaczenia.
Co do wersji Azjatyckiej się nie zgodzę, wersja nie ma nic wspólnego z LiVE więc można grać na jakiejkolwiek ;P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować