Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

ciagle sie zastanawiam nad kupnem nowej grafiki (oczywiscie pod GTA :)) i mam 2 opcje: GF 7900GT oraz 8600GT 512mb, rozsadek mowi bierz starsza ale lepsza, ale co na to gta ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, liczę na Waszą pomoc. Pierwszy problem. Nie mogę zalogować się do Social Club... Wyskakuje mi Could not connect to Rockstar games social club. please check your network connection. Najlepsze jest to, ze połączenie mam ok, bo no własnie pisze tego posta, ale co więcej mogę zalogować sie do Social Club z poziomu strony. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 20:03, Marcin08 napisał:

ok, liczę na Waszą pomoc. Pierwszy problem. Nie mogę zalogować się do Social Club...
Wyskakuje mi Could not connect to Rockstar games social club. please check your network
connection. Najlepsze jest to, ze połączenie mam ok, bo no własnie pisze tego posta,
ale co więcej mogę zalogować sie do Social Club z poziomu strony. Co z tym zrobić?


Mam to samo ;) Widać u R* coś nawala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 20:06, Joanna32 napisał:

Kolejne skriny z GTA 4 na moim pc. Konfiguracja:

Intel C2D 3.16 ghz
2gb ram
GeForce 9800gtx 512


Ile masz fps? Bo ja mam ta sama karte, tylko procek 2,4 GHz, ale moge go podkrecic ^^ Gry jeszcze nie kupilem, bo mnie wymagania martwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 20:08, Strusiasty napisał:

> Kolejne skriny z GTA 4 na moim pc. Konfiguracja:
>
> Intel C2D 3.16 ghz
> 2gb ram
> GeForce 9800gtx 512

Ile masz fps? Bo ja mam ta sama karte, tylko procek 2,4 GHz, ale moge go podkrecic ^^
Gry jeszcze nie kupilem, bo mnie wymagania martwia


Srednio ~30-35, gra się płynnie bez ścinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, właśnie na deathmatchu spotkałem kolegę, zaczeliśmy po polsku wymieniać grzeczności, dołączył się trzeci też polak... a wiadomo jak w deatchmatchu trzech zacznie co-op a każdy przeciw każdemu normalnie, to miasto nasze :P
Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaję, czy te cienie są takie jakby ktoś je spray''em namalował w paincie?
Wg. mnie wyglądają beznadziejnie...Wgl. pełno w tej grze pixeli...szczególnie na cieniach. Gdyby nie to, to nic by mnie już nie drażniło ;)
A tak btw. wczoraj grałem na 1024x768 Textury na Medium, view distance 8, i tam następne 3 paramtery kolejno 43, 43 i 16, i gra chodziła płynnie. A dziś jakby coś się rozleniwiło. Dodam, że karta 256mb bo moim małym oc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 20:01, heyboy napisał:

> Jak wgrać swoje mp 3 do radia ?
W WinXP C:\Documents and Settings\siakiś_użytkownik\Moje dokumenty\Rockstar Games\GTA
IV\User Music jak się tu wrzuci to powinno działać chyba.

Tóż tak zrobilem i nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 20:28, Coxsik napisał:

Tóż tak zrobilem i nie działa


Tak jak podałem, to wskazywałaby logika, a jak jest naprawdę, to nie mam pojęcia. Może coś w instrukcji jest napisane, a jak nie to trzeba na necie poszukać. Sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 20:30, jendrek1988 napisał:

Zejdę z tematu... Pewnie maniacy już wiedzą, ale powiem: Jest jeden mieszkaniec (zwykły
przechodzeń) w GTA4 który mówi po polsku. Jakaś laska :)

nie laska tylko starsza babka na oko ok.40 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 20:27, niki94 napisał:

Czy tylko mi się wydaję, czy te cienie są takie jakby ktoś je spray''em namalował w paincie?
Wg. mnie wyglądają beznadziejnie...Wgl. pełno w tej grze pixeli...szczególnie na cieniach.
Gdyby nie to, to nic by mnie już nie drażniło ;)
A tak btw. wczoraj grałem na 1024x768 Textury na Medium, view distance 8, i tam następne
3 paramtery kolejno 43, 43 i 16, i gra chodziła płynnie. A dziś jakby coś się rozleniwiło.
Dodam, że karta 256mb bo moim małym oc :D


Masz rację co do cieni w "pełnym słońcu" rażą tak, że nie można patrzeć, rano pod wieczór i w nocy jest w miarę ok. To kwestia renderu, mam nadzieję, że poprawią to w najbliższym patchu, :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciagle sie zastanawiam nad kupnem nowej grafiki (oczywiscie pod GTA :)) i mam 2 opcje: GF 7900GT oraz 8600GT 512mb, rozsadek mowi bierz starsza ale lepsza, ale co na to gta ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie napisać jak dodawać swoje mp-truchy do radyjka, ponieważ sam sobie wgrałem:

1. Wgrywamy je do folderu Moje Dokumenty/Rockstar Games/GTA IV/User Music.
2. Odpalamy GTA.
3. Gdy IV odpalone robimy następujący trick:
Options --> Audio --> Complete Scan
4. Czekamy aż skan zostanie ukonczony.
5. Opcjonalnie zmieniamy formę radia (Independence FM)
6. Nasze kawałki powinny być już w grze w radiu Independence FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 20:35, Crew 900 napisał:


Całkiem możliwe, też próbowałem norestrictions i większej różnicy w wydajności nie widziałem ( czyli i tak kijowo, ale nie gorzej niż na średnich)

łaaaaaa!!!! nie dość, że gra zabugowana, to jeszcze teraz serwery padły i nawet w multi popykać nie mogę!!! Tym razem to wina nie winszita tylko znów ROCKSTAR grrr!!! nie można się zalogować do sociala ( wiem że to nie mój problem bo jestem w kontakcie telefonicznym z czterema kumplami i nikt nie może.... Normalnie porażka na całej linii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować