Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 20:56, RavenSoul napisał:

Proszę, sprawdźcie czy ktoś obecnie może się zalogować do social club ( nie na stronie
tylko przez grę) bo już nerwowo nie mogę :/
Pozdrawiam

Spoko ja rano mogłem się zalogować a teraz tak po 19 już nie mogę ale grać się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i powiem co nieco od siebie. Instalacja przebiegła bezproblemowo, tylko długo :) Ale, żadnych błędów, problemów itp. Jedyny problem to nie możność zalogowania się do Social Club ale bez tego też można grać. Gra, mimo że uruchomiona na laptopie w rozdzielczości 1440x900, texture quality - medium, render quality high, view distance 38, detail distance 37, vehicle density 70, shadow density 16 chodzi w miarę płynnie. To znaczy chwilami zwalnia, ale nie wpływa to w żaden sposób na rozgrywkę. Grafika mi się na przykład bardzo podoba, jedyne co przeszkadza to jakość cieni... Są po prostu przedziwne... Rozegrałem narazie 2 misje, i muszę przyznać, że jest ciekawie... Gra się naprawdę fajnie, i o dziwo bardzo przypadł mi model jazdy aut... Mam to szczęscie chyba, że u mnie jest ok, i ani razu gra nie dała mi powodu do złości... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 20:42, Molotov13 napisał:

Pozwole sobie napisać jak dodawać swoje mp-truchy do radyjka, ponieważ sam sobie wgrałem:

1. Wgrywamy je do folderu Moje Dokumenty/Rockstar Games/GTA IV/User Music.
2. Odpalamy GTA.
3. Gdy IV odpalone robimy następujący trick:
Options --> Audio --> Complete Scan
4. Czekamy aż skan zostanie ukonczony.
5. Opcjonalnie zmieniamy formę radia (Independence FM)
6. Nasze kawałki powinny być już w grze w radiu Independence FM.

No ziomus dzieki działa. Tylko daj odpowiedz przy poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2008 o 21:12, Rogalq napisał:

Hmm:/ Service Pack 3 mam zainstalowany. Zaczyna mnie to powoli wkurzać;/



Hmm Social Club musisz sobie na razie darować bo nie działa ( chociaż można grać offline, bez zalogowania wystarczy sama aplikacja) z LIVE''m Ci w takim razie nie pomogę inaczej, bo nie miałem z nim problemów.... Aha czytałem, że to wina gry, z tą aktualizacja LIVE''a więc ja sobie aktualizowałem przez Fallout''a 3 i po włączeniu GTA już aktualizacja nie była wymagana... Jak masz jakąś inną grę wykorzystującą LIVE''a to spróbuj takiego zabiegu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:22, OstrekPL napisał:

DZIALAAA WAM LAUNCHER SOCIAL CLUB?



Kooooleeeegoooo nniiiieeee krzycz!!! ;P i czyyyyytaaaaajj pooooostyyyy!
Kilka postów wyżej pisało, że niiiieeee działa :/ ( dopiero co wyłączyli przerywając mi rozrywkę, skunksy :/)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z takim zaparciem ludzie czekali na wersje PC no co za niefart ;-/ nie rozumiem R* dlaczego wypuścili niedopracowaną grę przecież to nie wyścig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocieszcie mnie o powiedzcie że na moim sprzecie gta 4 ruszy (widzialem wymagania dlatego mnie pocieszcie zawsze wymagania producenta są zawyzone) moj sprzet to athlon 64 3400+ 1gb ram ati radeon 9550 256 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę... poda ktoś stronkę gdzie można sprawdzić czy PC udźwignie daną grę?

Wchodziłem już na www.systemrequirementslab.com ale chce mieć pełny obraz tego czy mam się martwić czy nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:29, Redjevel napisał:

A z takim zaparciem ludzie czekali na wersje PC no co za niefart ;-/ nie rozumiem R*
dlaczego wypuścili niedopracowaną grę przecież to nie wyścig

myślę że spieszyło im się, by wypuścić grę "na święta"..... No i się przejechali :/
Jednak dalej wierzę w R* i to że w miarę szybko uwiną się z patchami lub przynajmniej jakimś HOTfixem.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:34, FoZz napisał:

Mam prośbę... poda ktoś stronkę gdzie można sprawdzić czy PC udźwignie daną grę?

Wchodziłem już na www.systemrequirementslab.com ale chce mieć pełny obraz tego czy mam
się martwić czy nie ;p


Takie strony to gówno,tylko grając mozesz sie przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:34, mikus97 napisał:

Pocieszcie mnie o powiedzcie że na moim sprzecie gta 4 ruszy (widzialem wymagania dlatego
mnie pocieszcie zawsze wymagania producenta są zawyzone) moj sprzet to athlon 64 3400+
1gb ram ati radeon 9550 256 mb



Przykro mi chłopie, w tym wypadku wymagania są zaniżone i to sporo :(((
Nie ma najmniejszych szans, nawet nie odpalisz..... Sorry
Pozdrawiam


EDIT: DO ZAINTERESOWANYCH: SOCIAL WŁAŚNIE WRÓCIŁ ONLINE WIĘC MOŻNA SIĘ REJESTROWAĆ/GRAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... luzik, ale i tak potrzebuje adresu bo zapomniałem, a kiedyś ktoś podał w temacie Far Cry 2, ale znaleźć nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:34, mikus97 napisał:

Pocieszcie mnie o powiedzcie że na moim sprzecie gta 4 ruszy (widzialem wymagania dlatego
mnie pocieszcie zawsze wymagania producenta są zawyzone) moj sprzet to athlon 64 3400+
1gb ram ati radeon 9550 256 mb



Odpalisz po patchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:21, SoriusH napisał:

Mam takie pytanie?
Czy komuś nie wyświetla się stan amunicji? Bo chyba powinien.

Mi sie wyświetla w momencie strzału .
Zwróć uwagę na stan amunicji gdy strzelasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:21, SoriusH napisał:

Mam takie pytanie?
Czy komuś nie wyświetla się stan amunicji? Bo chyba powinien.


Ogólnie powinien się wyświetlać i to nawet na stałe, a czy kiedy zmieniasz broń, wyświetla się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2008 o 21:40, alduron napisał:

Odpalisz po patchu:)



Nie sądzę. Nie chcę go dołować, ale też nie rób mu nadziei..... Po patchu, to może podane wymagania w końcu będą się miały do siebie... A gdzie tam 9550 do x1900 z minimalnych? :/ Jednak spróbować mu nie bronię, to jego pieniążki....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:29, Redjevel napisał:

A z takim zaparciem ludzie czekali na wersje PC no co za niefart ;-/ nie rozumiem R*
dlaczego wypuścili niedopracowaną grę przecież to nie wyścig


Światem żądzą księgowi... Zbliżają się święta więc wydanie gry teraz to bardzo dobry czas co oznacza większe zyski

A tak swoją drogą nasz temat ma właśnie 6000 postów:) a końca raczej na razie i z obecnymi problemami nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować