Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 22:15, FoZz napisał:

> >
>
> Bo tych GHz w procesorze wielordzeniowym się nie sumuje ;P

Heh, mówiłem, że się nie znam :P ale wtopa :P się ośmieszyłem xD


Nie Ty pierwszy i nie ostatni. ten mit jest chyba nie śmiertelnyxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pograłem 2-3 godziny.

Grafika nawet niezła jest. Gra chodzi mi płynnie na e5200 @3.5 GHz, 2 gb ram, 9600gt. Dyski defragmentowane wczoraj ^^

Jedyny problem to cutscenki, one szarpią, na oko 15-20 fpsów ;/

Ale sama gra spox.
rozdziałka: 1400x900, potem medium, high, 25, 25, chyba 20 i 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem odnośnie gry a nie uruchomienia;/

Jak sie wczytuje (misja Jamaican Heat czy coś)
Pogram chwile jest normalnie a potem gra wariuje.

Np. Wsiadam do samochodu on od razu zaczyna się dymić, i zasuwa przed siebie i nie da się zatrzymać. Kamera też zaczyna się tak bujać jak wtedy kiedy Niko się upije.

Czego to może być wina?? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 22:53, Onybic napisał:

gierka ciekawa, tylko to sterowanie pojazdami po prostu masakra silzgaja sie po tej ulicy
jak by po lodzie sie jezdzilo..


Poważnie? Kurde... to widzę, że sprawy z kierowaniem nie poprawili... to samo było na PS3 ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 22:55, FoZz napisał:

> gierka ciekawa, tylko to sterowanie pojazdami po prostu masakra silzgaja sie po
tej ulicy
> jak by po lodzie sie jezdzilo..

Poważnie? Kurde... to widzę, że sprawy z kierowaniem nie poprawili... to samo było na
PS3 ; /


nie wiem czy wiesz ale nic wzgledem konsol nie zostalo poprawione, pare dni przed premiera byl artykul i w nim napisali ze wersja pc ma te same bugi co konsolowa, siedzieli pol roku zeby wyposcic na pc wersje ktora na bank byla gotowa 6 miechow temu, tyle ze pewnie MS zucil kasa zeby poczekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No taaak... przypominam sobie... było, było bo czytałem, ale jakoś mi się zapomniało... Swoją drogą to strasznie niedobrze, że nic nie poprawili... poszli na łatwizne ot co... pozatym jeśli jest tak jak mówisz to przez te 6 miesięcy mogliby spokojnie naprawić błędy konsolowej wersji. A propo kilkunasty postów wyżej... pokiego grzyba ktoś wydaje gre wiedząc (samamu to potwierdzając), że żaden komp (oprócz tych, na których ją robili) jej nie udźwignie na MAX detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy już mam rozpocząć rozgrywke muszę się zalogować do games for windows ..... (wiecie) loguje się na swoje konto i pokazuje mi, że nie może się połączyć i pokazuje błąd: 0x80151911 o co chodzi ? co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 23:10, miszczu707 napisał:

Gdy już mam rozpocząć rozgrywke muszę się zalogować do games for windows ..... (wiecie)
loguje się na swoje konto i pokazuje mi, że nie może się połączyć i pokazuje błąd: 0x80151911
o co chodzi ? co mam zrobić ?


Skoro taki z ciebie miszczu to powinieneś wiedzieć, że wpierw to się czyta parenaście powyżej wstawionych postów innych użytkowników i byś wiedział, że Social Club i Windows LIVE są, że tak powiem niedysponowane żeby nie używac brzydkich słów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 23:12, FoZz napisał:

> Gdy już mam rozpocząć rozgrywke muszę się zalogować do games for windows ..... (wiecie)

> loguje się na swoje konto i pokazuje mi, że nie może się połączyć i pokazuje błąd:
0x80151911
> o co chodzi ? co mam zrobić ?

Skoro taki z ciebie miszczu to powinieneś wiedzieć, że wpierw to się czyta parenaście
powyżej wstawionych postów innych użytkowników i byś wiedział, że Social Club i Windows
LIVE są, że tak powiem niedysponowane żeby nie używac brzydkich słów :P

Czytałem wcześniej, ale przed chwilą dostałem grę i tak się podjarałem, że zupełnie o tym zapomniałem. Dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 23:22, miszczu707 napisał:

A wiadomo kiedy Windows Live i Social Club będą dysponowane ?

Social już działa od godziny, z LiVE''m musisz mieć jakiś inny problem.
SP3 (XP) lub SP1(Vista) NET Framework 3.5. Jeśli masz/ nie pomoże, to nie mam pojęcia...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę ogólnie mogę włączyć, ale nie chcę się połączyć z Live''m. Przez przeglądarke również moge wejść na konto Live, ale w GTA nie mogę (wyskakuje błąd 0x80151911 i że nie może się połączyć:( ) Proszę o pomoc. Co mam robić ?

ps. A może trzeba coś specjalnego wypełnić na koncie Live ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować