Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dobra już nie mam problemu z kamerą. Miałeś racje to do pirackiego exe takie coś jest;/
a wgrałem go bo nie chce mi się za każdym razem jak chce se pograć sięgać po płytkę... masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 09:23, Irc100 napisał:

Od czego zależy to "Resource Usage" w opcjach?

Wykorzystana pamięć z tej dostępnej. Jak mam GF8800GTS 640MB to do wykorzystania mam ok. 670MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 09:31, Grinczar napisał:

> Od czego zależy to "Resource Usage" w opcjach?
Wykorzystana pamięć z tej dostępnej. Jak mam GF8800GTS 640MB to do wykorzystania mam
ok. 670MB.



A to szkoda bo myślałem że można to jakoś powiększyć. Ja mam 512 więc mam ponad 500...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem, wykonuje sobie powoli misje i odblokował mi się sklep z bronią, ale troszki za droga i mało arsenału jak na początek, coś mi się oboło o uszy, że jeden z naszych przyjaciół ma jakiś arsenał w samochodzie, jak to odblokować i o kogo chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 09:36, piterpan napisał:

Mam taki mały problem, wykonuje sobie powoli misje i odblokował mi się sklep z bronią,
ale troszki za droga i mało arsenału jak na początek, coś mi się oboło o uszy, że jeden
z naszych przyjaciół ma jakiś arsenał w samochodzie, jak to odblokować i o kogo chodzi?


Chodzi o Little Jacoba. Nasz Me Breda pozwoli nam kupować u niego kosy i pestki dopiero trochę później.
Ale pyli się u niego kupować i to bardzo. Przykład? Pestki 9mm normalnie to chyba tam po 35 czy 50 a tak to po 20. Pestki do uzi też są o wiele tańsze. Shotgun, który w sklepie stoi 1600$, u LJa kupimy za 800$. Złoty interes ^^

Gra ogólnie ...kosmiczna xD Naprawdę dobry tytuł. Szkoda, że tak słabo zoptymalizowany. No nic biorę się za dalsze oc karty i zainstaluje te stery nowe co tam towarisz wyżej podał.

Gothix13:
Tak my też mamy takie dziwne cienie xD Bynajmniej ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 09:05, piterpan napisał:

Zna ktoś może skrót klawiszowy do rozmów między graczami na multi, albo czat, albo mikrofon.....

czat to klawisz "y"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 10:03, piterpan napisał:

a da się w czasie rozgrywki używać "voice chat", jeśli tak to jaki klawisz za to odpowiada?


HOME i tam masz chat''y wszelkie. Jak jestes polaczony do serwera, to tam bedzie jego kanal. Chociaz nigdy tego nie uzywalem, wiec nie wiem, czy gadasz automatycznie, czy trzeba jakis klawisz wdusic jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takik razie jeszcze jedno pytanie, mam nadzieje ostatnie:) Jakie macie sposoby lub jakie są sposoby na zarobienie jakiejś sporej gotówki w grze, bo jak tak dalej pójdzie to nie starczy mi na hot-dogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aktywacją gry.
Wyskakuje mi "Sprawdzanie daty wydania nieduane". Klikam na "Activate Manually" tak jak karzą w takich przypadkach i nic się nie dzieje. Porażka. Miał ktoś taki przypadek?

Oczywiście z łączem jest wszystko ok i w firewall''u ustawiłem wyjątek na Port 443.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dwa razy jak chcialem z GTA IV wyjsc do pulpitu... to wyskoczyl mi.. "niebieski ekran śmierci"...

a kompa mam dobrego, na medium bez wiekszych lagow mi chodzi ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 10:30, duchu015 napisał:

Mam problem z aktywacją gry.
Wyskakuje mi "Sprawdzanie daty wydania nieduane". Klikam na "Activate Manually" tak jak
karzą w takich przypadkach i nic się nie dzieje. Porażka. Miał ktoś taki przypadek?

Oczywiście z łączem jest wszystko ok i w firewall''u ustawiłem wyjątek na Port 443.


no to moze wylacz firewalla na czas aktywacji -_-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 10:36, St0ck napisał:

> Mam problem z aktywacją gry.
> Wyskakuje mi "Sprawdzanie daty wydania nieduane". Klikam na "Activate Manually"
tak jak
> karzą w takich przypadkach i nic się nie dzieje. Porażka. Miał ktoś taki przypadek?

>
> Oczywiście z łączem jest wszystko ok i w firewall''u ustawiłem wyjątek na Port 443.


no to moze wylacz firewalla na czas aktywacji -_-?


Wyłączenie firewalla nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować