Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 13:36, Damianuss1 napisał:

Grałem na najniższych możliwych ustawieniach : P.


Powiem ci jedno - masz fenomenalny głos (z początku gotowy byłem pomylić cię z Pawlakiem ;P), a komentarz do filmiku totalnie wymiata ("Slow motion").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie twórcy gry i sprzętu biorą się do roboty i zapewniają, że wszystko będzie działać jak należy !

~ Patch usprawniający działanie GTA IV ~


Wiele skarg i problemów opisanych przez graczy na łamach GTAForums.com, jak też na innych forach i witrynach traktujących o serii Grand Theft Auto w końcu dotarło "na górę".
Rzecznik Rockstar Toronto zapewnia, iż Rockstar Games doskonale zdaje sobie sprawę z wszelkich niedoskonałości swojego najnowszego dzieła. Zapewnia iż patch poprawiający błędy został już ukończony, jednakże z powodu iż Grand Theft Auto IV jest grą Games for Windows - Live, wszelkie modernizacje muszą być zaakceptowane przez firmę Microsoft. Rzecznik zawiadamia, iż uzupełnienie stworzone przez Panów z R* znajduje się już w siedzibie Microsoft''u i oczekuję na zatwierdzenie.

W patche ma się znaleźć pokaźna ilość usprawnień i modernizacji, w tym między innymi:

- Udoskonalenia edytora grafiki: postęp poziomu renderingu, ulepszenie fx podczas powtórek oraz inteligentniejsze mianownictwo plików wideo.
- Poprawki do kręgli, z których nie dało się swobodnie korzystać, w przypadku użytkowania wrażliwszych myszy.
- Innowacje dla ATI 1900.
- Zmniejszenie użycia pamięci.
- Udoskonalenie systemu grafiki.
- Wsparcie kontrolerów DirectInput (przed zainstalowaniem nowego programu, należy usunąć obecny, ponieważ może on nie działać z należytą funkcjonalnością).
- Problemy z programem do zarządzania energią, które powodowały powolne prędkości i przycięcia.

Ponad to, został zmodernizowany Social Club, w taki sposób, iż błąd MMA10 powinien już zostać zwalczony raz na zawsze. Jeżeli jednak komuś dalej będą trafiały się takie błędy, R* prosi o udzielnie informacji, które z pewnością pomogą w ew. dalszej korekcie.

~ Nowe sterowniki ~


Nvidia wydawała nowy sterownik, poprawiający wydajność i likwidujący błąd, który występował w przypadku użytkowania kart z serii 7900. Jeżeli jeszcze nie zaopatrzyliście się w ten sterownik, możecie pobrać go tutaj.

ATI zapowiedziało nowe sterowniki Catalyst 8.12, które mają ukazać się 10 grudnia. Według zapowiedzi, sterowniki dadzą znaczną poprawę wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:36, miszczu707 napisał:

Gdy przed rozgrywką loguje się do Windows Live wyskakuje błąd: 0x80151911 . Co mam zrobić
żeby wszystko działało? (Może ma znaczenie, że mam osiedłowke)

Gdzie ewentualnie mam się zgłosić z tym problemem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:42, filip1-1 napisał:

Wreszcie twórcy gry i sprzętu biorą się do roboty i zapewniają, że wszystko będzie działać
jak należy !

~ Patch usprawniający działanie GTA IV ~


Wiele skarg i problemów opisanych przez graczy na łamach GTAForums.com, jak też na innych
forach i witrynach traktujących o serii Grand Theft Auto w końcu dotarło "na górę".
Rzecznik Rockstar Toronto zapewnia, iż Rockstar Games doskonale zdaje sobie sprawę z
wszelkich niedoskonałości swojego najnowszego dzieła. Zapewnia iż patch poprawiający
błędy został już ukończony, jednakże z powodu iż Grand Theft Auto IV jest grą Games for
Windows - Live, wszelkie modernizacje muszą być zaakceptowane przez firmę Microsoft.
Rzecznik zawiadamia, iż uzupełnienie stworzone przez Panów z R* znajduje się już w siedzibie
Microsoft''u i oczekuję na zatwierdzenie.

W patche ma się znaleźć pokaźna ilość usprawnień i modernizacji, w tym między innymi:

- Udoskonalenia edytora grafiki: postęp poziomu renderingu, ulepszenie fx podczas powtórek
oraz inteligentniejsze mianownictwo plików wideo.
- Poprawki do kręgli, z których nie dało się swobodnie korzystać, w przypadku użytkowania
wrażliwszych myszy.
- Innowacje dla ATI 1900.
- Zmniejszenie użycia pamięci.
- Udoskonalenie systemu grafiki.
- Wsparcie kontrolerów DirectInput (przed zainstalowaniem nowego programu, należy usunąć
obecny, ponieważ może on nie działać z należytą funkcjonalnością).
- Problemy z programem do zarządzania energią, które powodowały powolne prędkości i przycięcia.

Ponad to, został zmodernizowany Social Club, w taki sposób, iż błąd MMA10 powinien już
zostać zwalczony raz na zawsze. Jeżeli jednak komuś dalej będą trafiały się takie błędy,
R* prosi o udzielnie informacji, które z pewnością pomogą w ew. dalszej korekcie.

~ Nowe sterowniki ~


Nvidia wydawała nowy sterownik, poprawiający wydajność i likwidujący błąd, który występował
w przypadku użytkowania kart z serii 7900. Jeżeli jeszcze nie zaopatrzyliście się w ten
sterownik, możecie pobrać go tutaj.

ATI zapowiedziało nowe sterowniki Catalyst 8.12, które mają ukazać się 10 grudnia. Według
zapowiedzi, sterowniki dadzą znaczną poprawę wydajności.



Jaką masz kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie z tym patchem to R* wykonało mistrzowskie posunięcie. patch już wczoraj poszedł do zatwierdzenia przez microsoft. Rockstar może spokojnie zająć się kolejnym, większym, podczas gdy wszystkie oczy,pytania, żale, skierują się w stronę mikromiętkiego (tak się zawsze zastanawiam czy to nie żona Billa Gatesa wymyśliła nazwę firmy, by mu na złość zrobić;P) ^_^.
Myślę, że im to nie będzie na rękę i postarają się zatwierdzić jak najszybciej- dla świętego spokoju ^_^ Bo już ich męczymy mailami przez Live'' - "gdzie patch do GTA???" ;P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj komp to:

C2D 2,5mhz
ram 2gb
asus EAH3780 512mb
Xp SP3

1. gra co dluzsza chwile wiesza mi sie na moment. czym to jest spowodowane?? czy miasto sie tak wczytuje??
2. gdy grałem wyłaczyło mi kompa 2 razy i uruchomiło ponownie. co sie dzieje??

PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:57, Lukasz924 napisał:

moj komp to:

C2D 2,5mhz
ram 2gb
asus EAH3780 512mb
Xp SP3

1. gra co dluzsza chwile wiesza mi sie na moment. czym to jest spowodowane?? czy miasto
sie tak wczytuje??
2. gdy grałem wyłaczyło mi kompa 2 razy i uruchomiło ponownie. co sie dzieje??

PROSZE O ODPOWIEDZ



Masz oryginał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:58, alduron napisał:

> moj komp to:
>
> C2D 2,5mhz
> ram 2gb
> asus EAH3780 512mb
> Xp SP3
>
> 1. gra co dluzsza chwile wiesza mi sie na moment. czym to jest spowodowane?? czy
miasto
> sie tak wczytuje??
> 2. gdy grałem wyłaczyło mi kompa 2 razy i uruchomiło ponownie. co sie dzieje??
>
> PROSZE O ODPOWIEDZ



Masz oryginał?


tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:57, Lukasz924 napisał:

moj komp to:

C2D 2,5mhz
ram 2gb
asus EAH3780 512mb
Xp SP3

1. gra co dluzsza chwile wiesza mi sie na moment. czym to jest spowodowane?? czy miasto
sie tak wczytuje??
2. gdy grałem wyłaczyło mi kompa 2 razy i uruchomiło ponownie. co sie dzieje??

PROSZE O ODPOWIEDZ


Typowy objaw przegrzewania się grafiki. Odkurz kompa, spróbuj trochę zmniejszyć detale.... Ew masz za słaby zasilacz i przy pełnej mocy procka,ramu grafy nie wydala, spada napięcie na szynie i komp się restartuje :/
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:03, masterkilim napisał:

mimo to kontynuuj !


Tak kurde, tylko 2 lata temu tak zrobiłem z radeonem 9550 i żadne gry mi nie chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:59, 0HoMicide0 napisał:

Intaluje te sterowniki i wyrzuciło mi taki komunikat - Nie wiem czy mam kontynuować instalację,
żeby nic się nie spieprzyło ;/

Wpierw musisz wywalić poprzednie sterowniki. Inaczej komp zwariuje i ci sie spiepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie, które mnie męczy:
Mam ustawione na social clubie region UK. Czy jak zmienię na PL to coś przykrego mi się zdarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować