Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 14:04, line's napisał:

> Intaluje te sterowniki i wyrzuciło mi taki komunikat - Nie wiem czy mam kontynuować
instalację,
> żeby nic się nie spieprzyło ;/
Wpierw musisz wywalić poprzednie sterowniki. Inaczej komp zwariuje i ci sie spiepszy!


Ale jak mam je całkowicie usunąć z systemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:05, 0HoMicide0 napisał:

> > Intaluje te sterowniki i wyrzuciło mi taki komunikat - Nie wiem czy mam kontynuować

> instalację,
> > żeby nic się nie spieprzyło ;/
> Wpierw musisz wywalić poprzednie sterowniki. Inaczej komp zwariuje i ci sie spiepszy!


Ale jak mam je całkowicie usunąć z systemu?

W moim przypadku w Dodań/Usuń programy mam Nvidia drivers. Poszukaj tam swoich, powinny gdzieś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z dołączaniem do gier z MULTIPLAYEREM?! Ja potrafie dać ino qiuckmatch i tylko tam potrafie grać, a jak próbuje normalnie dołączyć to pisze "You have been removed from the game"! Też tak macie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2008 o 14:05, 0HoMicide0 napisał:

Ale jak mam je całkowicie usunąć z systemu?


Hmm, może odinstaluj z panelu sterowania/ dodaj usuń programy ? 0_o..... tak właśnie zrób ^_^
Pozdrawiam

ahh. przy instalacji kolejnych po tym co dałeś na screenie wyskoczy Ci komunikat że windows utracił spójność i pliki zostały zastąpione nierozpoznawalnymi przez system co może spowodować awarie komputera i poprosi Cię o włożenie płyty z windowsem... Ten komunikat też zignoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu tych sterowników do GeForce podanych kilka stron temu, mam około 10FPS więcej na takim kompie: 2gb RAM, Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4Ghz, GF8600GT 512Mb, z takimi ustawieniami: 1024x768, tekstury na medium, render (coś takiego, pod teksturami) na low, View Distance na 22, detail dist. na 10, vehicle density (albo jakoś tak, może traffic density) na 20 bodaj, shadows na 2. Mam teraz około 25FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko. Jak zachować ustawienia? Chodzi mi o to, że jak zmienię coś w grafice to po wyłączeniu i włączeniu gry znowu mam "Auto Settings" (czyli minimalne, ale trochę można podkręcić). Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:12, Assasin93 napisał:

Po zainstalowaniu tych sterowników do GeForce podanych kilka stron temu, mam około 10FPS
więcej na takim kompie: 2gb RAM, Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4Ghz, GF8600GT 512Mb, z
takimi ustawieniami: 1024x768, tekstury na medium, render (coś takiego, pod teksturami)
na low, View Distance na 22, detail dist. na 10, vehicle density (albo jakoś tak, może
traffic density) na 20 bodaj, shadows na 2. Mam teraz około 25FPS.


A mi to nie pomogło, a mam 7900 gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:26, Avar Neus napisał:

Hej mam pytanko. Jak zachować ustawienia? Chodzi mi o to, że jak zmienię coś w grafice
to po wyłączeniu i włączeniu gry znowu mam "Auto Settings" (czyli minimalne, ale trochę
można podkręcić). Wy też tak macie?

Ja mam to samo. Raczej wszyscy mają ten błąd.
Mam nadzieję, że patch to poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:27, Crew 900 napisał:

A co on ma niby dać jak oni centralnie przenieśli grę z Konsol na Komputer ?

Ten niby patch ma tylko poprawiać multiplayer i finito


Właśnie nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:31, makli napisał:

Mam pytanie czy na C2D 3,00 GHz i GF Asus 8800GT 512MB będzie działać na max detalach?


Żartujesz sobie z nas ? ^_^
low/ med to maks co teraz wyciągniesz przy czym na medium bez "scinek" się nie obędzie ;P
Za parę dni powinno być lepiej jednak.... ;/
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:31, gitarka napisał:

> Hej mam pytanko. Jak zachować ustawienia? Chodzi mi o to, że jak zmienię coś w grafice

> to po wyłączeniu i włączeniu gry znowu mam "Auto Settings" (czyli minimalne, ale
trochę
> można podkręcić). Wy też tak macie?
>
Ja mam to samo. Raczej wszyscy mają ten błąd.
Mam nadzieję, że patch to poprawi.


ROZWIĄZANIE (błąd wywołany zmianą sterowników):
przejdźcie do folderu
C:\Documents and Settings\"Username/imię użytkownika"\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTAIV\Settings.

Skasujcie pliczek SETTING.CFG. Teraz ustawienia powinny być zapamiętywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 15:04, Pawlo09 napisał:

Pochwale się wygrałem GTA 4 na PC w konkursie.


To gratuluję! Ale lepiej poczekaj z grą do wydania patcha inaczej będziesz miał od cholery frustracji, a tego nikt nie chce. W jakim konkursie wygrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu nowych sterowników gra chodzi lepiej. Ustawiłem wszystkie paski (oprócz pierwszego) na 30%. I drugą opcję od góry mam na Hight. 27-35fpsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować