Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 15:42, Lukasz924 napisał:

u mnie gta IV dziala tak

mam najnizsze detale i odleglosc i gra chodzi plynnie


a grałeś na wysokich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:46, Pazur123456 napisał:

> u mnie gta IV dziala tak
>
> mam najnizsze detale i odleglosc i gra chodzi plynnie
>
>
a grałeś na wysokich,



na poczatku i gra wygladala super. ale na takich detalach i rozdzielczosci 1024 gra mi sie praktycznie nie tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam czestotliwosc monitora ( nie wiem jak to sie nazywa) 75Hz i w GTA mialem ustawiana rozdzielczosc na 1152 (75hz) i sie gra b. czesto cieła. Zmieniłem na rozdzielczosc 1024( tez 75Hz) i gra tnie sie od czasu do czasu na chwile.
I mam pytanie:

czy jak zmienie czestoliwosc na nizsza np 60- 70Hz to cos pomoze na to zacinanie sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o spory płynności.
Nie ma co porównywać FC2 i GTA IV.
GTA jest bardziej złożone, ma większą interakcję ze środowiskiem niż FC
Poza tym... to 2 różne silniki.
R* mogło się brardziej przyłożyć al tak to jest jak się konwersje z konsoli robi na prętce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nAPISZE TAK BYLEM WSCIEKLY NA ROCKSTAR MAM MOCNEGO KOMPA i tu po kupnie gta 4 gra swirowala wyrzucalo mnie do windowsa klatkowala musialem ja wyrzucic a tu nagle NVIDIA mila niespodzianke sprawia wydaje nowe stery do karty pod gta 4 180.84 i mile zaskoczenie wszystkie problemy zniknely gra hula na high bez zadnych problemow NVIDIA DEBEST!!!!!!! nawet w multi wszystko odpalilo czekam teraz na latke od Rockstar zeby wydajnosc poprawili juz muslalem ze 120 zl w bloto wydalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam kilka screenów z mojej gry:)

Na ostatnim widoczne są ustawienia na jakich gram: 1280x1024 High High, liczba FPS oscyluje około 30.
(GF 8800GTS 640MB, Athlon X2 5200, 2GB GoodRam PRO- wszystko po OC)


20081207161150

20081207161406

20081207161734

20081207161815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię, że nie którzy już bawili się edytorem video. Pliki z niego zapisują się w formacie Vid. Znacie jakis program aby zamienić ten format na jakiś bardziej popularny dzię ki któremu bedzie mozna filmik obejrzeć np. w media playerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 16:40, Mawop napisał:

To naprawdę gra na wysokich detalach? Zgubiłeś gdzieś wygładzanie krawędzi? Wygląda gorzej
niż wersja konsolowa...


Ja w grze nie zauważyłem opcji wygładzania krawędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam czestotliwosc monitora ( nie wiem jak to sie nazywa) 75Hz i w GTA mialem ustawiana rozdzielczosc na 1152 (75hz) i sie gra b. czesto cieła. Zmieniłem na rozdzielczosc 1024( tez 75Hz) i gra tnie sie od czasu do czasu na chwile.
I mam pytanie:

czy jak zmienie czestoliwosc na nizsza np 60- 70Hz to cos pomoze na to zacinanie sie??

ODPOWIEDZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 16:34, crash807 napisał:

Nie wątpię, że nie którzy już bawili się edytorem video. Pliki z niego zapisują się w
formacie Vid. Znacie jakis program aby zamienić ten format na jakiś bardziej popularny
dzię ki któremu bedzie mozna filmik obejrzeć np. w media playerze?


Pobierz darmowy odtwarzacz VLC Media Player - możesz za jego pomocą otworzyć praktycznie dowolny format pliku audio, video etc.

http://www.videolan.org/vlc/download-windows.html

Lukasz: częstotliwość odświeżania nie ma wpływu na płynność, rozdzielczość tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie ma znaczenia, bardziej zmniejsz rozdzielczość niż odświeżanie. Ale możesz spróbować, ta gra i tak za bardzo zadziwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja GTA IV dostanę dopiero jutro,a akurat mnie prawie cały dzień nie będzie na chacie,bo bede na meczu z Górnikiem w Wałbrzychu.Jutro gra dotrze do mnie około 15 a wrócę o 20...5 godzin straty,a z tego co wiem instalacja może potrwać długo,tym bardziej na moim uszkodzonym napędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować