Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 20:16, danzelmario napisał:


> Na średnich powinno działać.
powinno?? to mnie nie przekonuje:P a te srednie to choc dorówna crysisowi? czy to tak
skopany silnik ze nie ma o czym mówic? w ogole grasz w gta czy mowisz ot tak sobie?


Mówię na podstawie innych wypowiedzi, a sporo ich czytałem w tym temacie. A z Crysisem to grafa nawet na max sie nie może równać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2008 o 20:17, Ecko09 napisał:

Mówię na podstawie innych wypowiedzi, a sporo ich czytałem w tym temacie. A z Crysisem
to grafa nawet na max sie nie może równać.

a czyli jednak skopany silnik. wiec nie kupie gry. a z moim 9600 gso to jest z deka problem bo ciezko go porownac do jakiejs innej karty :P bo w sieci prawie nie ma testów mojej wersji karty(a mam najmocniejszy model)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:16, danzelmario napisał:


> Na średnich powinno działać.
powinno?? to mnie nie przekonuje:P a te srednie to choc dorówna crysisowi? czy to tak
skopany silnik ze nie ma o czym mówic? w ogole grasz w gta czy mowisz ot tak sobie?


grafika jest dużo gorsza na średnich niż w crysisie :/ Optymalizacją się nie wykazali. Crysis warhead chodził u mnie na wysokich, a GTA na niskich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co grafika na maksymalnych jest lepsza niż w Crysis''ie czy jak? Bo podobno twórcy powiedzieli że nie ma kompa jak na razie aby grac na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:19, Sisiu21 napisał:

>
> > Na średnich powinno działać.
> powinno?? to mnie nie przekonuje:P a te srednie to choc dorówna crysisowi? czy
to tak
> skopany silnik ze nie ma o czym mówic? w ogole grasz w gta czy mowisz ot tak sobie?


grafika jest dużo gorsza na średnich niż w crysisie :/ Optymalizacją się nie wykazali.
Crysis warhead chodził u mnie na wysokich, a GTA na niskich :/

nie no masakra, to to gorszy bubel jak gothic :) wracam jednak do warhead bo przynajmniej działa na high

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze grafa w crysisie jest lepsza ale nie porownuj duzej pieknej dzungli (drzewa, plus co jakis czas opor koreancow) do "zyjacego" miasta! w gta 4 o wiele wiecej sie dzieje, srodowisko w okol nico jest zywe! nie tak jak w Crysisie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:19, Kraju92 napisał:

Bo podobno twórcy
powiedzieli że nie ma kompa jak na razie aby grac na maksa.


To jest bzdura, po prostu nie chcą sie przyznać, że olali optymalizację silnika i wymyślają takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:21, Zauri napisał:

chodzi o to ze grafa w crysisie jest lepsza ale nie porownuj duzej pieknej dzungli (drzewa,
plus co jakis czas opor koreancow) do "zyjacego" miasta! w gta 4 o wiele wiecej sie dzieje,
srodowisko w okol nico jest zywe! nie tak jak w Crysisie!


Ano to wiadomo, dlatego ta gra ma większe wymagania. Ale też R* nie zoptymalizował silnik graficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:19, masterkilim napisał:

ludzie. GTA IV renderuje dużo większą ilość szczegółów niż Crysis... Nie ma co porównywać
!

wlasnie niech sie wypowiedza ci co grali. jakie sa roznice w grafice?? crysis szczegolnie warhead jest naszpikowany szczegolami, wybuchy, i szczegolnie koncowka gry, tak jak i crysis, w ostatnim levelu mial duzo do pokazania a mimo to dzialal ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:23, Kraju92 napisał:

> chodzi o to ze grafa w crysisie jest lepsza ale nie porownuj duzej pieknej dzungli
(drzewa,
> plus co jakis czas opor koreancow) do "zyjacego" miasta! w gta 4 o wiele wiecej
sie dzieje,
> srodowisko w okol nico jest zywe! nie tak jak w Crysisie!

tym chyba procesor głownie sie zajmuje o ile sie nie mylę, wiec gta 4 powinien korzystac z 4 rdzeni i dodatkowo physix''a chociaz watpie.. poprzednie gta tez bylo zyjacym miastem, a jakos działało. wiec optymalizacja sie kłania, bo na takim ps3 działa jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ecko09 zrozum, że pewnych rzeczy nie da sie zoptymalizować..

nie sprawisz, że gta z żyjącym miastem ruszy na full detalach na 8600gt, 7600gt, 7900gt, 9600gt czy 8800gt....
no nie ma szans !!!

ja wiem, że gra powinna być bardziej zoptymalizowana, ale nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:25, masterkilim napisał:

ecko09 zrozum, że pewnych rzeczy nie da sie zoptymalizować..

nie sprawisz, że gta z żyjącym miastem ruszy na full detalach na 8600gt, 7600gt, 7900gt,
9600gt czy 8800gt....
no nie ma szans !!!


Nic takiego nie powiedziałem, ale jednak powinni popracować więcej, bo gra potrafi sie ciąć nawet na minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:25, danzelmario napisał:

> > srodowisko w okol nico jest zywe! nie tak jak w Crysisie!
tym chyba procesor głownie sie zajmuje o ile sie nie mylę, wiec gta 4 powinien korzystac
z 4 rdzeni i dodatkowo physix''a chociaz watpie.. poprzednie gta tez bylo zyjacym miastem,
a jakos działało. wiec optymalizacja sie kłania, bo na takim ps3 działa jakos.


Z ps3 to inna bajka. zobacz jak tam gra działała. poza tym twórcy gier mają łatwiej z konsolami bo każda jest taka sama, a pc są różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2008 o 20:25, Ecko09 napisał:


Nic takiego nie powiedziałem, ale jednak powinni popracować więcej, bo gra potrafi sie
ciąć nawet na minimum.


Grasz na kompie takim jak w sygnaturce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:29, Mateox86 napisał:


>
> Nic takiego nie powiedziałem, ale jednak powinni popracować więcej, bo gra potrafi
sie
> ciąć nawet na minimum.
>

Grasz na kompie takim jak w sygnaturce?


Tak, ale GTA IV nie mam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2008 o 20:28, Mateox86 napisał:

Zps3 to inna bajka. zobacz jak tam gra działała. poza tym twórcy gier mają łatwiej z
konsolami bo każda jest taka sama, a pc są różne

ale to nikogo nie usprawiedliwia, inni twórcy jak crytek poradzili sobie z optymalizacją, na porzadnym sprzecie gra dobrze działa :-) oiczywiscie nie porownuje gier, ale jednak.. da sie zrobic aby dzialalo a przede wszystkim WYGLADAŁO ok. bo z tego co słysze gta nie wyglada tak bosko jak na swoje wymagania.. to taki kolejny gothic jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE.
w Crysisie na mapei bylo 30 renderowanych osob.

a w gta 30 osob jest na 2 ulicach, do tego jezdza auta, ludzie odbieraja komorki, chodza z zakupami, policjanci gonią złodziejów, MIASTO ŻYJE.

dżunglę dużo łatwiej wyrenderować niż miasto.


ell brek lepiej edytuj posta bo cie moderator zbanuje !
SIÓDME: NIE KRADNIJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 19:18, czapla56 napisał:

/.../
A nie możesz ich po prostu w grze zapisać na dysku? Filmy zapisują się w formacie *.wmv.
Edit: Jak wejdziesz w edytor to na dole masz "Export to Gallery" i tam wybierasz jedną
z trzech opcji. Pierwsza to wysłanie do social clubu, a następne dwie to zapis na dysk.


na druga bodajże 720... to tak- klikam na nia i zaczyna leciej ten mój filmik (strasznie się tnąc przy tym) a ta 3 1200 czy cos takiego... - to sie nie da z nią nic zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować