Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

A to przepraszam :)
BTW. Co do poradnika... Czy na prawdę opłaca się wybulać te 3 dychy na te 300 stron? Na opisie wszystkich misji mi nie zależy(a jeszcze się przespojleruje), a resztę ew. w razie potrzeby można znaleźć w necie. To jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:18, siara82 napisał:

tekstury na high, chodzi zadziwiająco płynie, ale czasami zdarzy się przycięcie, naprawdę
rzadko


Ty, a jakiego masz kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:23, Crew 900 napisał:

Ludzie , mówię wam że to cienie tak spowalniają grę
Zobaczcie jak gra płynnie chodzi w pomieszczeniu , gdzie nie ma cieni



Mógłbyś mi napisać jak ci śmiga na twoim kompie to GTA??? (2 komp mam podobny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Podczas uruchamiania gry pokazuje mi się czarne okienko i wyskakuje błąd o sygnaturze feef04bd i gra nie rusza.
Czy ktoś spotkał sie z czymś takim?
Jestem pomyślnie zalogowany zarówno na Windows live jak i Socialu, zainstalowany SP3 i framework 3.5, stery 180..
HELP MEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:18, siara82 napisał:

tekstury na high, chodzi zadziwiająco płynie, ale czasami zdarzy się przycięcie, naprawdę
rzadko

a powiedz mi jak ominełeś bariere pamieci na karcie graficznej bo widze ze masz komuniakt a ustawienie na High.. ? ja akurat mam 490 MB i moge tylko medium wrzucic .. a wiem ze komp ma potencjał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj strasznie , lepiej nie mówić , mam te stery beta i nic nie pomogło
Nie ma różnicy czy detale jak najmniejsze czy największe , gra identycznie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw; 8800gs, 4200+ amd athlon 64 x 2, 2 gb ram i działa mi tylko na low. Jak można zmienić na medium? Automatycznie mi przywraca tekstury n low, resztę mogę mieć na maxa i bez przycinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już nie mam nerwów...Nawiązując do wcześniej pisanego posta a mianowicie chodziło o to że gdy kończę grę i sobie gdzieś idę na dwór i jak wracam na chatę to odpalam gta 4 i dupa za przeproszeniem czarny ekran i nic...musze ją za kazdym razem przeinstalowywac na nowo...ktos mi tam gadał ze tez tak ma i ze to potrwac moze 2-3 minutki no to dzisiaj czekałem tak ale czekałem aż 10 i nic...więc moje nerwy juz padają..wyjasni mi moze ktos to zjawisko?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sory , że w odpowiedź ale bardzo szybko potrzebuje odpowiedźi

dzisiaj ja włąnczyłem gta (i zainstalowałem)

wyskoczył błąd fatal error rmn40


HELP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już nie mam nerwów...Nawiązując do wcześniej pisanego posta a mianowicie chodziło o to że gdy kończę grę i sobie gdzieś idę na dwór i jak wracam na chatę to odpalam gta 4 i dupa za przeproszeniem czarny ekran i nic...musze ją za kazdym razem przeinstalowywac na nowo...ktos mi tam gadał ze tez tak ma i ze to potrwac moze 2-3 minutki no to dzisiaj czekałem tak ale czekałem aż 10 i nic...więc moje nerwy juz padają..wyjasni mi moze ktos to zjawisko?

Pozdr.

sorka za spam ale to naprawde wazne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:11, Petrick napisał:

No ja już nie mam nerwów...Nawiązując do wcześniej pisanego posta a mianowicie chodziło
o to że gdy kończę grę i sobie gdzieś idę na dwór i jak wracam na chatę to odpalam gta
4 i dupa za przeproszeniem czarny ekran i nic...musze ją za kazdym razem przeinstalowywac
na nowo...ktos mi tam gadał ze tez tak ma i ze to potrwac moze 2-3 minutki no to dzisiaj
czekałem tak ale czekałem aż 10 i nic...więc moje nerwy juz padają..wyjasni mi moze ktos
to zjawisko?


Jaki sprzęt?
Czy masz zainstalowane: SP3, najnowsze sterowniki, Dx9?
W jaki sposób grę uruchamiasz? Logujesz się online czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinienies.
a)odpalac gre przez Social Club(nawet bedąc wylogowanym!)
b)posiadać SP3(SP1 Do wiśty)
c)NET.Framework 3.5
d)najnowszy DirectX 9.0
e)Sterownik do karty NVIDIA 180.84(czy jakoś tak).
Jeśli masz ATi, pomiń ostatnie.
Jak ja to mówię, "ATi nie dobre GTA!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować