Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 20:58, Eye-Maze napisał:

Na jakiej stronie Games for Windows trzeba się zarejestrować żeby móc grać przez neta?
Bo ja się zarejestrowałem na jakiejś, ale jak się loguje w grze to piszę, że nie ma takiego
konta. Proszę o pomoc :)


http://www.playback.pl/numer25/pibi/jak-wlaczyae-multi-w-gears-of-war.html
Tam masz opisane jak zrobić konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ;/
Widzę , że nikt nie wie co zrobić w mojej sytuacji. Powtarzam - nie mogę zmienić rozdzielczości i detali w grze , wracają one do domyślnych , a żadnego pliku settings.cfg w save''ach nie mam. Wie ktoś co zrobić? Bardzo proszę o pomoc , bo to się staje wkurzające...

edit//
KrzychoCJ
Czegoś takiego też nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że Radeon wypuści sterowniki które poprawią jakoś rozgrywki w GTA - to jest pewne, jak to zrobiła Nvidia, tylko że ten patch poprawiający jakość i wydajność GTA, poprawiający błędy graficzne, R* go zrobi pewnie, ale na to trzeba będzie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:42, Ecko09 napisał:

> Na jakiej stronie Games for Windows trzeba się zarejestrować żeby móc grać przez
neta?
> Bo ja się zarejestrowałem na jakiejś, ale jak się loguje w grze to piszę, że nie
ma takiego
> konta. Proszę o pomoc :)

http://www.playback.pl/numer25/pibi/jak-wlaczyae-multi-w-gears-of-war.html
Tam masz opisane jak zrobić konto.

Dnia 08.12.2008 o 21:42, Ecko09 napisał:

>

Dnia 08.12.2008 o 21:42, Ecko09 napisał:

Eh, czyli na poprawkę dotyczącą działania gry na radeonach trzeba będzie jeszcze poczekać?
:/


W tym mają pomóc sterowniki, które mają wyjść 10 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:17, line's napisał:

Ja też dopiero grę kupuje(27 grudnia). Tyle się już naczytałem że... nie mogę się doczekać
kiedy dostanę swój egzemplarz :)
Ale że co, nie masz żadnych błędnych tekstur, problemów z SC, GFWL, błędami przy uruchamianiu,
nagłymi spadkami płynności?!

no wiec... multiplayer grałem 2 razy... no i sie połączyłem wszystko gra.. gra nie działa super pynnie czasami zwalni ale jest ok... komp widzisz w tym no na dole zapomniałem słowa.. a sterowniki mam te nvidi co były tutaj specjalne do gta iv....

Dnia 08.12.2008 o 21:17, line's napisał:

Błagam, mógłbyś podać konfigurację? Łącznie ze sterownikami :) Byłby ogromnie wdzięczny,

napisałem wyzej

Dnia 08.12.2008 o 21:17, line's napisał:

bo chcę trochę ustalić jak by u mnie gra działała. Mój sprzęt masz w stopce.

no stopka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:42, MarQs07 napisał:

Czy Wy też jak zginiecie w multi to macie 2-4 sekundowe wczytywanie ?
I czym to może być spowodowane?

brak zadnego wczytywania nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:44, kamil E napisał:

Ja mam takie pytanie: Czy opłaca się wydać te 160zł na tę grę? Z tego co widzę po tych
recenzjach to gra ma chyba tyle bugów co G3:ZB;/

no 160 nie ale 130 tak ;)
jak juz uruchomi sie gra... i nie masz 7900 grafy to ci sie spodoba i bedziesz grac.. ja obecnie koncze gre w Kings Bounty .... potem idzie gta IV jednak mówie co chcecie gra roku to KBL ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:46, Chester001 napisał:

> Ja mam takie pytanie: Czy opłaca się wydać te 160zł na tę grę? Z tego co widzę po
tych
> recenzjach to gra ma chyba tyle bugów co G3:ZB;/
no 160 nie ale 130 tak ;)
jak juz uruchomi sie gra... i nie masz 7900 grafy to ci sie spodoba i bedziesz grac..
ja obecnie koncze gre w Kings Bounty .... potem idzie gta IV jednak mówie co chcecie
gra roku to KBL ...


Mam na jednym kompie 7600, a na drugim 9800 więc na którymś na pewno pogram(?) ;)
Może się skuszę, ale wciąż to sporo kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../
Właśnie przed chwilą przeczytałem o sterownikach ATi (będą 10 grudnia). Odnośnie tego drugiego patcha, R* nie podał żadnej orientacyjnej daty wydania? :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:44, kamil E napisał:

Ja mam takie pytanie: Czy opłaca się wydać te 160zł na tę grę? Z tego co widzę po tych
recenzjach to gra ma chyba tyle bugów co G3:ZB;/


Nie grałem ( w g3:ZB), jednak możesz być pewien, że gra ma więcej bugów niż G3. Jednak mimo to, uważam że gra jest warta kupna ( może nie teraz, bo i tak jest słabo grywalna a powinna trochę stanieć) bo R* o nas nie zapomni, tego jestem pewien. łatki wychodzą a chłopaki pracują w pocie czoła i w w koncu wszystko będzei chodzić cacy. Jak było w przypadku G3 wszyscy wiemy. Każdy nowy patch psuł więcej, aż rzucili info o całkowitej zmianie silnika w patchu który będzie tak spory....że wyjdzie z dodatkiem dopiero. Dodatek mamy i co? Porażka na całej linii...
R* na szczęście myśli inaczej i prędzej czy później ta gra będziei najlepsza
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:50, czapla56 napisał:

/..../
Właśnie przed chwilą przeczytałem o sterownikach ATi (będą 10 grudnia). Odnośnie tego
drugiego patcha, R* nie podał żadnej orientacyjnej daty wydania? :|.

z tego co czytałem patch jest już gotowy... teraz czekają na jakiś certyfikat Games for windows live i bedzie opublikowany... mam nadzieje ze nastąpi to w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam takie pytanie. Zaraz po formacie kompa mam zainstalować stery 184.84 czy najpierw 178 a potem zrobić nakładkę z 184.84. Wiecie 184 maja tylko 69 MB a tamte maja 119 MB to jest różnica...

Co do patcha ma wyjść na dniach. Jest on już ukończony, czeka jedynie za zatwierdzenie od Microsoftu.
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:45, Chester001 napisał:

brak zadnego wczytywania nie ma.


W takim razie czym to może być u mnie spowodowane? Gram na najwyższych detalach, oprócz texture quality
( medium) i view distance (32). W singlu mam ok. 25-40 fps-ów, w sumie w multi też nie narzekam, ale zawsze po śmierci gra mi się chwile wczytuje.
Mój konfig: Intel Core 2 Quad 2.66 GHz, GeForce 8800GT(512ram), 2 GB RAM, Windows Vista.
Czy to może być kwestia ustawień graficznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie samej gry, a dokładnie jednej misji - Snow storm. Próbuje wyjść z tego @#$%^& szpitala już po raz n-ty i za każdym razem padam. Macie może jakąś drobną (dobrą) radę jak z tamtąd uciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu nowe, nigdy przenigdy nie robi się ze sterów "nakładki" jak to ująłeś. Ważą mniej, bo pewnie mają obsługę tylko jednego języka.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:58, MichSur napisał:

Mam pytanie odnośnie samej gry, a dokładnie jednej misji - Snow storm. Próbuje wyjść
z tego @#$%^& szpitala już po raz n-ty i za każdym razem padam. Macie może jakąś drobną
(dobrą) radę jak z tamtąd uciec?

Ja po prostu wychodziłem powolutku : )
Wszystko czyściłem powoli i dokładnie .
W sumie tam mało posiłków dochodzi . Wystarczy pamiętać o Hummerze który podjeżdża po wyjściu z rudery .
Jak już Tych wyeliminujesz, to droga wolna .
Łapiesz pierwszy - lepszy samochód i "Lose Your wanted lvl" :)

IMO, nie ma co tam sie spieszyć ^^. Ważne żeby amunicja była i Combat Shotgun ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:58, RavenSoul napisał:

Od razu nowe, nigdy przenigdy nie robi się ze sterów "nakładki" jak to ująłeś. Ważą mniej,
bo pewnie mają obsługę tylko jednego języka.
Pozdrawiam

Ok dzięki tak zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować