Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 21:00, Agntx napisał:

Witajcie. Kupiłem GTA4 w Wirtusie i zastanawiają mnie dwie rzeczy:
1. Czy kopia, którą posiadam, jest wydana przez Cenegę? Bo z tyłu pudełka jest napisane
"For sale in Asia only".
2. Gdzie w pudełku jest klucz do Games for Windows Live? Bo mam tam tylko jeden.


nie jest to wersja Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 22:08, Agntx napisał:

Ja na razie mam jeden problem - dałem 129zł za wybrakowaną grę, którą otrzymałem 6 dni
po premierze :/

Oddaj bo dostałeś nie to co zamawiałeś i miałeś dostac.

Tylko PL wersja jest i bedzie supportowana prze Cenege a mamy w planach coś zrobić fajnego z klientami którzy kupili nasze produkty.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie gram w SP i mam pytanko co do MP i GFWL:
CDKEY który jest z tyłu instrukcji( w wersji gry wydanej w Polsce przez Cenege) który wpisujemy aby aktywować grę jest również kluczem do GFWL? Czy gdzieś w pudełku jest jeszcze jakiś kod specjalnie dla GFWL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:47, Chrronnos napisał:

Na razie gram w SP i mam pytanko co do MP i GFWL:
CDKEY który jest z tyłu instrukcji( w wersji gry wydanej w Polsce przez Cenege) który
wpisujemy aby aktywować grę jest również kluczem do GFWL? Czy gdzieś w pudełku jest jeszcze
jakiś kod specjalnie dla GFWL?


To jest jedyny klucz jaki potrzebny jest do pełnego korzystania z GTA IV i używa się go tylko przy aktywacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GeForce 8600 GTS, 2GB ramu, procek Intel Core 2 Duo 2x 2.20 GHz i chodzi mi na rozdzielczości 1152 na 864 na teksturach low ale płynnie :) Gra bardzo fajna. Może mi ktoś powiedzieć, czy jak kupie GeForce 9600gt z 512 to będzie mi gra chodzić na teksturach medium i na rozdzielczości 1280 na 1024 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:49, cinus` napisał:

> Na razie gram w SP i mam pytanko co do MP i GFWL:
> CDKEY który jest z tyłu instrukcji( w wersji gry wydanej w Polsce przez Cenege)
który
> wpisujemy aby aktywować grę jest również kluczem do GFWL? Czy gdzieś w pudełku jest
jeszcze
> jakiś kod specjalnie dla GFWL?

To jest jedyny klucz jaki potrzebny jest do pełnego korzystania z GTA IV i używa się
go tylko przy aktywacji ;)

Do GFWL zakładasz konto tak jak do RSC i wpisujesz mail oraz hasło. Tylko zarejestruj się na jakiś kraj który obsługuje GFWL np. Irlandie. MP jest zajebioza! Jak coś to mój nick: KillgangsteR a jeśli ktoś gra w vc-mp to HunteR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie przestaje mnie zadzwiać :) Przed chwila zadzwonił Romuś, że chce iść do Strip Clubu. Myśle ok, podjechałem po niego, pojechaliśmy na Bohan, tam niechcący potrąciłem gościa no i gwiazdeczka na koncie. No to uciekamy. Trafiłem na most w trakcie budowy, brakowało jednego fragmentu jezdni i siuup do wody. Wydostaliśmy się z auta i dawaj do brzegu. W pocie czoła dopływam do drabinki, patrże Romek jeszcze daleko ale dziarsko płynie. To wyszedłem i czekam, nagle cieć się utopił. Wydawało mi się, że to koniec, pogrążony w żałobie wziąłem autko i w smutku zacząłem krążyć po mieście. nagle telefon, dzowni Roman, i prosi żeby go odebrać ze szpitala bo własnie wychodzi :)
No rozwaliła mnie ta sytuacja, a co najlepsze gra jest takich smaczków pełna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:53, conan8 napisał:

Ja mam GeForce 8600 GTS, 2GB ramu, procek Intel Core 2 Duo 2x 2.20 GHz i chodzi mi na
rozdzielczości 1152 na 864 na teksturach low ale płynnie :) Gra bardzo fajna. Może mi
ktoś powiedzieć, czy jak kupie GeForce 9600gt z 512 to będzie mi gra chodzić na teksturach
medium i na rozdzielczości 1280 na 1024
??

mi na karcie która rzekomo gryzie się z GTA IV czyli ATI Radeon HD 3850 512mb chodzi na medium, rozdziałka na max bez przycinek i spowolnień. Z kartą o której piszesz powinno ci chodzić płynnie na medium ale niech wypowiedzą się bardzie obeznani w tych kartach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie : czy Nicko możne się rozwijać jak w SA ? na 70% jestem pewny ze nie bo jeszcze nic nie widziałem ... ale chce się upewnić. podpiszcie i pójdę grac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV kupiłem już w dniu premiery. Kosztowało mnie 149 zł, dosyć dużo, ale mimo to nie żałuję, że kupiłem sobie tę grę. Grafika świetna i gra płynnie mi chodzi, mimo że mam procesor Intel Core 2 Duo 2x2.66. System jazdy samochodem mnie pozytywnie zaskoczył, wreszcie autem się trudniej kieruje, gdy się w coś uderzy auto jest tak świetnie oskryptowane, że nie ma takiego czegoś jak w GTA:SA, czyli - uderzasz w drugie auto zderzakiem - zderzak lekko odpada i maska się zginia. Tutaj jak uderzysz bardziej prawą stroną zderzaka - zgniata się ta strona w zależności od siły uderzenia. Warto kupić, polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:49, cinus` napisał:

To jest jedyny klucz jaki potrzebny jest do pełnego korzystania z GTA IV i używa się
go tylko przy aktywacji ;)


To super :)
Bałem się że czegoś może brakuje... widziałem w paru miejscach info że w pudełku będzie "unikatowy kod" specjalnie dla MP i GFWL... ale skoro mam wszystko co potrzeba to świetnie :)

master94gt -> Znam "problemy" z GFWL w Polsce... ale na razie SP wystarcza więc jeszcze czas na rejestracje, zakładanie kont itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzio smaczki miałem sytuację: 3 gwiazdki, siedzę za osłoną naprzeciw jedynych drzwi do pokoju i strzelam na oślep do każdego policjanta, który pojawia się w drzwiach. Gdy juz w progu leżało sporo ciał, kolejny policjant próbował mnie zaatakować z okrzykiem "BANZAII!" na ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie kiedy GFWL będzie działać w Polsce? Bo zarejestrowałem się jako Polak i nie mogę grać w multi... pisze, że jakoś " nie może mnie połączyć" czy coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 20:13, conan8 napisał:

A wiecie kiedy GFWL będzie działać w Polsce? Bo zarejestrowałem się jako Polak i nie
mogę grać w multi... pisze, że jakoś " nie może mnie połączyć" czy coś..

Nie wiadomo. Zarejestruj się na kraj w którym jest usługa Live (np. USA) i będziesz mógł grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta gra była świetnie zoptymalizowana bez większych bugów i miała normalne zabezpieczenia to zapewne sprzedała by się znacznie lepiej. A opinia Rockstar byłaby nienaruszona. A teraz? Piraci już i tak złamali te super zabezpieczenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dzisiaj bez problemu zagrałem w multi...ustawiłem nisko grafikę żeby lagów nie mieć i nawet grało się fajnie. TDM jest dobry, trochę pograłem również w wyścigi i trochę głupio, bo jest normalny miejski ruch i przechodnie więc łatwo o stłuczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnym "smaczkiem" są też polskie akcenty. Ja słyszałem już chyba 4. Np. Co jest k...., albo uważaj. Słyszałem też niemieckie, no i rosyjskie. Fajnie, że wzięli pod uwagę licznych imigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować