Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2008 o 20:48, DAMMAGE napisał:

Ta gra, to po prostu klęska. Komercyjny shit. Tyle.

A jakieś argumenty, powody dla takiej opinii? Bo akurat nie zgadzam się z tym, że to komercyjny shit :) Jedna z lepszych gier ostatnich miesięcy. Zdanie oczywiście każdy ma swoje, ale proszę, powiedz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim kompie gra chodzi strasznie słabo c2d 2.00 3 giga ramu GF9300MG (256) Mam rozdzielczość ustawiona 800x600 Detale na low Vive distanse na 1 cienie 0 i te 2 na 20 i wyciągam m12 FPS bez przesady ale żeby tylko tyle FPS na takich ustawieniach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:48, DAMMAGE napisał:

Ta gra, to po prostu klęska. Komercyjny shit. Tyle.

Wow.. aleś powiedział jej [tej grze] Najlepiej zamiast coś gadać byś chociaż dłużej zagrał (o ile w ogóle grałeś). Poza tym może jakieś argumenty?

A ja mam problem, że jak zginę to pokazuje mi się czarny ekran i u doły Loading.. i tak się ładuje, ładuje.. i muszę robić restart gry. Drugim takim problemem jest to, że jak mam misję co jestem u tego gościa (na M ma imię :P) co najpierw sobie tańczy w jakimś studio potem gada o ludziach ulicy i mam tropić dealerów.. i jak tropię ten samochód to jedziemy jakby pod mostem tak jakby i jak wyjeżdżam do góry to nagle wyskakuje okienko z błędem szybko znika i wywala mnie do pulpitu :| Ma ktoś może rade na to? Wcześniej grałem normalnie i wszystko działało.. Mam SP3: GF 8800 GTS 312MB, Athlona 64 2x 2,4GHz i 2 GB ramu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, te Catalysty 8.12 miały dać przyrost wydajności, a zepsuły mi tylko tekstury. Wracam do wersji 8.10 na której gra chodziła najpłynniej i czekam na patcha.

Edit: Czy w czwóreczce możemy bawić się w taksówkarza, strażaka itp. Bo gdy wsiadłem do taksówki nigdzie nie było napisane, że mogę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 18:37, RavenSoul napisał:

Dodam swoje małe podsumowanie Catalystów 8.12 ( Sapphire Radeon HD4850 512MB)
W benchmarku wzrost z 41.9 do 49,6 Fps ( w sumie niewiele a cieszy)
-Sama gra chodzi płynniej i to sporo ( widocznie różnica tych 9 Fps zminimalizowała
skoki poniżej 25 Fps których widocznie teraz nie osiągam.)
-Cienie są "miękciejsie" ^_^ Tak jakby ten spray MS painta dokładniej sprajowali, jednak
dalej to ten sam spray i teraz zaczął denerwująco skakać na krawędziach ( wcześniej było
tak szachowo po prostu teraz jest dyskotekowo)

Co do tekstur się nie wypowiadam, bo to błąd adresowania pamięci w grze i żadne stery
nie mają prawa
tego poprawić, to już tylko i wyłącznie kwestia patcha...
Pozdrawiam



+20% to dużo te kilka FPS może uratować płynność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 18:34, Chester001 napisał:

po 4 godzinach w multi musze przyzać ze... zero lagów !! rozgrywaka bardzo płynna...
dużo gra polaków :) zaj.. sie gra. jestadrenalina dobra zabawa.. i wogóle :)

To da się grać w Multiplayera mimo, że (tak słyszałem) Windows Live nie jest w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:43, Bumber napisał:

> Zagrasz tak ale na najniższych.
A jak gra prezentuje się przy takich detalach? Da się to oglądać? ;)

> Przynajmniej na razie. Myślę że do czasu jakiegoś patcha.
> Może nawet pierwszego, kto wie?
Mam rozumieć, że ktomuś nie wyszła optymalizacja kodu? Myślałem, że taka produkcja jak
GTA IV wyjdzie na pecety wpełni dopieszczona. Czyli mogę liczyć na poprawę "mojego losu"?
;)


Na jakich najniższych?! on ma JEDNORDZENIOWY procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:11, Obelix93 napisał:

> po 4 godzinach w multi musze przyzać ze... zero lagów !! rozgrywaka bardzo płynna...

> dużo gra polaków :) zaj.. sie gra. jestadrenalina dobra zabawa.. i wogóle :)
To da się grać w Multiplayera mimo, że (tak słyszałem) Windows Live nie jest w Polsce?


Oczywiście, że da się grać. A czemu by nie? Program nie jest na tyle inteligentny, żeby ,,wiedzieć", że ty jesteś z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co tak czekacie na tego patcha

Poczytałem sobie co będzie niby poprawiał i mogę powiedzieć że zupełnie nic w optymalizacji i grafice nie poprawia
Tylko coś niby w zapisywaniu gry i coś do multiplayera i Social Clubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, zapewne pytań takich jak te pojawia się wiele, lecz nie potrafiłem się powstrzymać. Tak mi nie daje spać sumienie, czy właśnie zakupić GTA 4, czy WotLK. GTA 4 da mi pewnie dużo "niezobowiązującej" zabawy, nie wciągnę się znów w WoWa i nie będę bulił abo, a i tak na grę mam czas głównie w weekendy i czasami po szkole godzinkę, pół - dziennie, a wow mi zabierał czasami ponad posiadany ów czas.:)

Więc wracając do pytania:

Tak, czy jest możliwa płynna gra(czytaj: chyba od 20-35fpsow) na o to takim sprzęcie:

GF 8600 GT 256mb(wiem minimum, dosłowne:))
2giga ramu 800Mhz
i oczywiście dwu-rdzeniowy Intelowski popylacz 2,8.

Czy ktoś może grał już na takim komputerze(głównie chodzi mi o karte graf.)
Ostanie pytanie: Wiem już, że singiel zawsze w GTA to bajka,(bo jestem fanem serii) lecz czy multi to w miarę ciekawa sprawa, czy to jest bardziej taki FFA, totalna rozwałka bez myślenia taki UT, czy może coś co podchodzi pod bardziej taktyczną grę zespołową, nie chodzi mi jak multi w gta miał wyglądać, ale jak jest w rzeczywistości, bo zdania są podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:22, Crew 900 napisał:

Powinno ci tam trochę pełzać , ale nie spodziewaj się za wiele


Nawet się nie łudzę, tylko czy multi będzie na takim sprzęcie grywalne? Cały czas się pocieszam, bo słyszałem, że ktoś to odpalił na GF 6600 .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpaliłem na takim czymś co jest w podpisie ;P
Kilka sek. było ok, jest 3-4 FPS więc nie ma nawet co grać, wole poczekać na nowego kompa iż się stresować.
U ciebie powinno chodzić w miarę płynnie, chociaż karta trochę nie pasuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz komputer na minimalne wymagania (a masz chyba ponad) to nie zagrasz. R* jednak mówi że wszystko naprawi a ja im w sumie wierzę. Możesz kupować. Gra na niskich wygląda znośnie (na średnich już bardzo ładnie). Genialne multi i do tego zero lagów. Warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:30, jcl99 napisał:

Ja odpaliłem na takim czymś co jest w podpisie ;P
Kilka sek. było ok, jest 3-4 FPS więc nie ma nawet co grać, wole poczekać na nowego kompa
iż się stresować.
U ciebie powinno chodzić w miarę płynnie, chociaż karta trochę nie pasuje ;P


Hehe, nieźle. Poczekam chyba do wakacji, do roboty pójdę i zakupię nowy sprzęt, a narazie pogram w WoWa i tyle, szkoda.

Smaczku sobie narobiłem i co teraz... a co tam przejdę sobie znów GTA SA.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:53, destro177 napisał:

> Ta gra, to po prostu klęska. Komercyjny shit. Tyle.
A jakieś argumenty, powody dla takiej opinii? Bo akurat nie zgadzam się z tym, że to
komercyjny shit :) Jedna z lepszych gier ostatnich miesięcy. Zdanie oczywiście
każdy ma swoje, ale proszę, powiedz coś więcej.


Ta gra to jedna z najlepszych gier "w ogóle" jaki powstały. Średnia ocen na świecie mówi sama za siebie :) (99%)

Crew 900

Na stronie gtasite.pl masz napisane co zmieni patch. Tu masz dwie rzeczy z nich.

- Zmniejszenie użycia pamięci.
- Udoskonalenie systemu grafiki.

Pewnie dadzą trochę wydajności. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponad godzine próbowałem sie nauczyc ladac śmigłowcem....
wsad soe pbracasz/ i lecisz do góry lub na dół... jest jeszcze numeryczka klawiatura a strzelasz myszką ... no niezrozumiałe to jest . ja nie wiem innym w multi strzelają jak chcą a ja ledwo co wylądowac to juz szczyt... :/ jak to jest z tym helikopterem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować