Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 15:05, Bumber napisał:

> Jeśli masz komputer na minimalne wymagania (a masz chyba ponad) to nie zagrasz.
/.../
Eee... To ja już nic nie rozumiem. Nie zagram, jeśli mój komp spełnia minimalne wymagania?


I jeszcze kwestia procesora. Czy dwa rdzenie są obligatoryjne?


Na razie nie bo skopali optymalizacje i jak masz kompa na minimalnych to nie gwarantuję że zagrasz. Ja mam ponad rekomendowane (sapphire 4850, c2d e7200, 2 GB ramu 800mhz i gram na średnich na 25-35 fps''ach)

avatar

0HoMicide0
Tak! Jeśli zrobisz w innej kolejności to gra Ci formatuje dysk twardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:23, Messiash89 napisał:

> Kolejność wykonywania misji musi być taka, jak w poradniku?

Nie no, stary... naprawdę nie grałeś do tej pory w żadną gre z serii GTA?

Oczywiście że NIE. Masz kilka znaczników na mapie, od Ciebie zalezy do kogo pojedziesz.


Dla twojej świadomości - grałem we wszystkie części, nawet więcej, bo wszystkie przeszedłem. Dla tego myślałem, że w IV to poprawili. W San andreas po wykonaniu kilku misji w innej kolejności nic nie pokazywało się na mapie, żaden zleceniodawca.

"naprawdę nie grałeś do tej pory w żadną gre z serii GTA? " - żadną grę? chyba żadną "część"


//EDIT//


"Tak! Jeśli zrobisz w innej kolejności to gra Ci formatuje dysk twardy..." - i kogo chciałeś skompromitować spryciarzu? Samego siebie? W GTA SA zła kolejność wykonywania zadań = niewyświetlaniu nowych misji na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:30, 0HoMicide0 napisał:

"Tak! Jeśli zrobisz w innej kolejności to gra Ci formatuje dysk twardy..." - i kogo chciałeś
skompromitować spryciarzu? Samego siebie? W GTA SA zła kolejność wykonywania zadań =
niewyświetlaniu nowych misji na mapie.


To chyba tylko ty tak miałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:36, Sisiu21 napisał:

> "Tak! Jeśli zrobisz w innej kolejności to gra Ci formatuje dysk twardy..." - i kogo
chciałeś
> skompromitować spryciarzu? Samego siebie? W GTA SA zła kolejność wykonywania zadań
=
> niewyświetlaniu nowych misji na mapie.

To chyba tylko ty tak miałeś...


Tylko ja?! hahahha xD To znaczy, że jesteś kolejną dumną osobą, która myśli, że ukończyła grę bo "żadne misje nie pokazują mu się na mapce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z misja final interview. nie moge znalezc stosownego ubrania w perseusie za kazdym razie jak wychodze to pisze " you should only wear suit & tie + smart shoes" najsmieszniejsze jest to ze juz wszystkie suity wyprobowalem i nic. moglby ktos napisac jakie czesci garderoby kupic (dokladnie nazwa) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie małe pytanie dotyczące grafiki czy widzicie różnice między low a medium bo tak z ciekawości z medium zmieniłem na low i żadnej zmiany nie zauważyłem

BTW. ostatnio miałem dosyć śmieszną sytuacje w grze. Stuknąłem sobie autkiem (lekko) w taksówkę patrze, a tam zaczynają palić sie koła potem silnik i bum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok chyba znalzlem rozwiazanie, wyczytalem przed chwila ze nie wolno nosic okularow :P

przy okazji czy znajde jakis sklep z okularami (poza tym pierwszym ruskim ;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:38, 0HoMicide0 napisał:

> > "Tak! Jeśli zrobisz w innej kolejności to gra Ci formatuje dysk twardy..."
- i kogo
> chciałeś
> > skompromitować spryciarzu? Samego siebie? W GTA SA zła kolejność wykonywania
zadań
> =
> > niewyświetlaniu nowych misji na mapie.
>
> To chyba tylko ty tak miałeś...
>

Tylko ja?! hahahha xD To znaczy, że jesteś kolejną dumną osobą, która myśli, że ukończyła
grę bo "żadne misje nie pokazują mu się na mapce"


To że ty tak myślisz nie znaczy że wszyscy wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gameplayach na youtube widziałem, że Niko może zakładać i wyrzucać kask np. podczas jazdy motocyklem. W jaki sposób mogę zdobyć owe nakrycie głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:30, 0HoMicide0 napisał:

W GTA SA zła kolejność wykonywania zadań =
niewyświetlaniu nowych misji na mapie.


No to chyba na piracie grałeś bo ja nie miałem takich problemów a przechodziłem parę razy i to w różnych kolejnościach. Czasami po kolei, czasami tylko jednego kolesia męczyłem i nic się nie działo spryciarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:07, 0HoMicide0 napisał:

W gameplayach na youtube widziałem, że Niko może zakładać i wyrzucać kask np. podczas
jazdy motocyklem. W jaki sposób mogę zdobyć owe nakrycie głowy?

Jak wsiadasz na motor to nic nie naciskaj i poczekaj aż założy kask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:06, Sisiu21 napisał:

> > > "Tak! Jeśli zrobisz w innej kolejności to gra Ci formatuje dysk twardy..."

> - i kogo
> > chciałeś
> > > skompromitować spryciarzu? Samego siebie? W GTA SA zła kolejność wykonywania

> zadań
> > =
> > > niewyświetlaniu nowych misji na mapie.
> >
> > To chyba tylko ty tak miałeś...
> >
>
> Tylko ja?! hahahha xD To znaczy, że jesteś kolejną dumną osobą, która myśli, że
ukończyła
> grę bo "żadne misje nie pokazują mu się na mapce"

To że ty tak myślisz nie znaczy że wszyscy wiesz?


Człowieku, ty w ogóle myślisz?! Każdy kto w SA wykonał misję w złej kolejności nie mógł ukończyć gry. Powodem tego jest nie pokazywanie się zleceniodawców na mapce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:02, Joanna32 napisał:

BTW. ostatnio miałem dosyć śmieszną sytuacje w grze. Stuknąłem sobie autkiem (lekko)
w taksówkę patrze, a tam zaczynają palić sie koła potem silnik i bum ;)


Pirackie i scrackowane wersje tak mają. To nie koniec atrakcji, pojawi się wieczna faza pijaństwa i takie wybuchy będą się pojawiać po wejściu do auta (w późniejszej fazie)> no i multi nie ma ;/ To wina źle zrobionego cracka...
Tutaj dobra wersja :
http://www.cristgaming.com/pirate.swf

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:09, 0HoMicide0 napisał:

Człowieku, ty w ogóle myślisz?! Każdy kto w SA wykonał misję w złej kolejności nie
mógł ukończyć gry
. Powodem tego jest nie pokazywanie się zleceniodawców na mapce.

Lol? Przechodziłem SA kilka(naście?) razy. Różnie brałem zleceniodawców i zawsze kończyłem grę. To zaleta, że można brać jaką się chce misję. Nie gadaj głupot.

I tnij posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:09, 0HoMicide0 napisał:

Człowieku, ty w ogóle myślisz?! Każdy kto w SA wykonał misję w złej kolejności nie
mógł ukończyć gry
. Powodem tego jest nie pokazywanie się zleceniodawców na mapce.


Przechodziłem SA ponad 10 razy i w różnych kolejnościach robiłem misje. Jakoś nigdy nie miałem tak jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:12, KrzychoCJ napisał:

> Człowieku, ty w ogóle myślisz?! Każdy kto w SA wykonał misję w złej kolejności nie

> mógł ukończyć gry
. Powodem tego jest nie pokazywanie się zleceniodawców na mapce.

Lol? Przechodziłem SA kilka(naście?) razy. Różnie brałem zleceniodawców i zawsze kończyłem
grę. To zaleta, że można brać jaką się chce misję. Nie gadaj głupot.

I tnij posty.


Wiesz, co to jest rozbieżność w wykonywaniu misji? Oczywiście nie, więc raczej TY nie gadaj głupot. Jeśli np. w Vice City, albo w SA na samym początku damy sobie spokój z jakąś misją i będziemy wykonywali zadania dla innych zleceniodawców, to za Chiny nie ukończy się gry. Punkty z zdaniami na mapce przestaną się pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:16, 0HoMicide0 napisał:

Wiesz, co to jest rozbieżność w wykonywaniu misji? Oczywiście nie, więc raczej TY nie
gadaj głupot. Jeśli np. w Vice City, albo w SA na samym początku damy sobie spokój z
jakąś misją i będziemy wykonywali zadania dla innych zleceniodawców, to za Chiny nie
ukończy się gry. Punkty z zdaniami na mapce przestaną się pokazywać.


Nie żebym się wtrącał , czy stawał po czyjejś stronie ( ale nie kłóćcie się już) ukończyłem SA może z 3 tygodnie temu. I grałem w różnych wariantach wykonywania misji a czegoś takiego nie zauważyłem 0_o Część z nich powtarzałem w różnej kolejności... Myślałem, że może chodzi Ci o misje plotowe na przykład po wojnie gangów trzeba uciekać i możliwe, zaznaczam możliwe że niewykonane misje w danym rejonie znikną, ale ty napisałeś , że nie można ukończyć gry, więc nie mam pojęcia o co Ci chodzi... ( tak ukonczyłem, były napisy końcowe i free play- więc nie jestem jednym z tych co "myślą", że ukończyli.) Ahh wersja zwykła, nie to nowe 2.0 czy coś tam.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:26, RavenSoul napisał:

> Wiesz, co to jest rozbieżność w wykonywaniu misji? Oczywiście nie, więc raczej TY
nie
> gadaj głupot. Jeśli np. w Vice City, albo w SA na samym początku damy sobie spokój
z
> jakąś misją i będziemy wykonywali zadania dla innych zleceniodawców, to za Chiny
nie
> ukończy się gry. Punkty z zdaniami na mapce przestaną się pokazywać.

Nie żebym się wtrącał , czy stawał po czyjejś stronie ( ale nie kłóćcie się już) ukończyłem
SA może z 3 tygodnie temu. I grałem w różnych wariantach wykonywania misji a czegoś takiego
nie zauważyłem 0_o Część z nich powtarzałem w różnej kolejności... Myślałem, że może
chodzi Ci o misje plotowe na przykład po wojnie gangów trzeba uciekać i możliwe, zaznaczam
możliwe że niewykonane misje w danym rejonie znikną, ale ty napisałeś , że nie
można ukończyć gry, więc nie mam pojęcia o co Ci chodzi... ( tak ukonczyłem, były napisy
końcowe i free play- więc nie jestem jednym z tych co "myślą", że ukończyli.) Ahh wersja
zwykła, nie to nowe 2.0 czy coś tam.
Pozdrawiam


Na samym początku SA, kiedy pozostawiło się misję związaną z tuningowanymi samochodami (lowridery, czy coś takiego) i dalej wykonywało się misję, to po misji DOBREMAN nic nie pokazywało się na mapce, nawet jeśli wykonałem tą misję z samego początku gry - "Cesar Vialpando"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować