Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 15:31, Blestwave napisał:

Tylko ze Assasins Creed Na full dziala i NFS Undercover może to wina tego pirata i sterowników

tylko że GTA zostało śmiesznie zoptymalizowane. Mi AC na full chodzi 2x lepiej niż GTA na medium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:31, 0HoMicide0 napisał:

Na samym początku SA, kiedy pozostawiło się misję związaną z tuningowanymi samochodami
(lowridery, czy coś takiego) i dalej wykonywało się misję, to po misji DOBREMAN nic nie
pokazywało się na mapce, nawet jeśli wykonałem tą misję z samego początku gry - "Cesar
Vialpando"


huh? No tego to nie mogę potwierdzić, ani zaprzeczyć, bo wykonałem ten kawałek w "dobrej" kolejności. W każdym bądź razie to mały błąd stringa ( możliwy do pominięcia bug), a Ty wcześniej ująłeś to tak "dosadnie", że zabrzmiało : "jedyna słuszna kolejność questów w SA inaczej lipa panowie" no to się trochę zdziwiłem ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, trzeba usunąć jakiś plik po instalacji najnowszych sterowników, żeby można było zapisywać ustawienia. Może ktoś napisać jaki plik trzeba usunąć i gdzie go znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:21, Irc100 napisał:

Ale co z tego że ci dadzą nowe jak na początku nie dali tego co kupowałeś? Żadne brawa
się nie należą. Zrobili to co powinni.

Zauważ jedną istotną rzecz: grę kupowałem w Wirtusie. Wirtus zamówił cały rzut wersji nieprzeznaczonej na rynek Polski: tj. Azjatyckiej, która jest pod względem wersji PL wybrakowana (m.in. nie ma nawet read me po Angielsku, ani nie ma supportu w naszym kraju). Tak więc masz rację - otrzymałem grę, której nie powinienem był otrzymać. Tyle że przecież Cenega zupełnie nic do tego nie miała - ba, to nie była wcale od niej gra. Kupowałem ją w Wirtusie i to oni POWINNI mi grę wymienić.

***

Co do wykonywania misji w VC czy SA - oczywiście, że robiąc je w innej kolejności ukończymy grę. Ale z drugiej strony jeśli np. odpuścimy sobie misje gościa A, a w tym czasie zrobimy gościa B i C, to potem za cholerę nam się nie pokaże gość D, tylko będziemy musieli ukończyć wszystkie A, by ruszyć dalej. I fakt - jak zapuścimy się trochę dalej w fabułę, olewając jednego z pierwszych gości od misji, to w pewnym momencie żadnych nowych "misjonarzy" nie znajdziemy, co li tylko ikonkę pana A z początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:41, MarQs07 napisał:

Z tego co widzę, trzeba usunąć jakiś plik po instalacji najnowszych sterowników, żeby
można było zapisywać ustawienia. Może ktoś napisać jaki plik trzeba usunąć i gdzie go
znajdę?


c:\Documents and Settings\USERNAME\Local Settings\Application Data\Rockstar Games

Foldery są ukryte więc odkryj wpierw jest to plik Settings ( cośtam) nie pamiętam.... bo usunąłem ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:37, mr.Nowak napisał:

> Tylko ze Assasins Creed Na full dziala i NFS Undercover może to wina tego pirata
i sterowników
tylko że GTA zostało śmiesznie zoptymalizowane. Mi AC na full chodzi 2x lepiej niż GTA
na medium


Heh, tylko ciekawe, czy te ludzie wogóle się brały za optymalizacje. Przecież to jak ta gra chodzi to śmiech na sali. Były już gry o wiele ładniejsze itp. fakt, że GTA jest niezwykle wielkie i wogóle super hiper pro uber to powinni chociaż wymagania podwyższyć...Gdyby optymalizacja okazała się trochę lepsza ta gra byłaby przeogromnym hitem. Tak jest tylko hitem. Wg. mnie najgorsza konwersja z konsol w tym roku (jeżeli chodzi o wymagania)
Miejmy tylko nadzieje, że patche, które powinny wyjść jak najszybciej, poprawią coś w optymalizacji i dadzą, żebym miał te przynajmniej 32 fpsy na med ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:56, Agntx napisał:

Niesamowite.
Kupiłem w tym zdziadziałym Wirtusie GTA4 w pre-orderze (przyszła 6 dni po premierze)
i otrzymałem wersję "FOR SALE IN ASIA ONLY". Oczywiście od strony sklepu zero odzewu.
Zainstalowałem już grę, użyłem klucza i gram trzeci dzień z rzędu, a tu telefon:
Odbieram: "Cenega z tej strony. Zaoferujemy panu wymianę UŻYTEGO GTA4 na wersję wydaną
w Polsce całkowicie za free, kurierem i do tego jeszcze koszulka gratis".
Nie no normalnie szok! BRAWA DLA CENEGI! Jeszcze czegoś takiego nie słyszałem od żadnego
dystrybutora.
(Oczywiście użytą grę muszę odesłać).

Skąd Cenega miała Twój numer telefonu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:52, RavenSoul napisał:

> Z tego co widzę, trzeba usunąć jakiś plik po instalacji najnowszych sterowników,
żeby
> można było zapisywać ustawienia. Może ktoś napisać jaki plik trzeba usunąć i gdzie
go
> znajdę?

c:\Documents and Settings\USERNAME\Local Settings\Application Data\Rockstar Games

Foldery są ukryte więc odkryj wpierw jest to plik Settings ( cośtam) nie pamiętam....
bo usunąłem ^_^
Pozdrawiam

A mógłby ktoś podać to samo tylko dla Visty (po polsku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C:\Użytkownicy\Username\AppData\Local\Rockstar Games\GTAIV\Settings


żeby zobaczyć katalog AppData musisz włączyć opcję: pokaż ukryte pliki i foldery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wykonywania misji w kolejności to jest to możliwe, bo z tego co pamietam w GTA III ''były misje u gościa z kasyna (yakuza, typ na K), i jednocześnie były misje dla kogoś innego, w trakcie której mogłes goscią (tego z kasyna zabić), wówczas nie otrzymywało się wecej zadań od niego. W ten sposób obszedłem misje której nie mogłem przejsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:15, zpawelz napisał:

C:\Użytkownicy\Username\AppData\Local\Rockstar Games\GTAIV\Settings


żeby zobaczyć katalog AppData musisz włączyć opcję: pokaż ukryte pliki i foldery


Dzięki za odp. ale obeszło się bez usuwania. Zainstalowałem sterowniki 180.84 dla Nividii i mogę zmieniać i zapisywać ustawienia graficzne bez usuwania tego pliku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:00, niki94 napisał:

Heh, tylko ciekawe, czy te ludzie wogóle się brały za optymalizacje. Przecież to jak
ta gra chodzi to śmiech na sali. Były już gry o wiele ładniejsze itp. fakt, że GTA jest
niezwykle wielkie i wogóle super hiper pro uber to powinni chociaż wymagania podwyższyć...Gdyby
optymalizacja okazała się trochę lepsza ta gra byłaby przeogromnym hitem. Tak jest tylko
hitem. Wg. mnie najgorsza konwersja z konsol w tym roku (jeżeli chodzi o wymagania)
Miejmy tylko nadzieje, że patche, które powinny wyjść jak najszybciej, poprawią coś w
optymalizacji i dadzą, żebym miał te przynajmniej 32 fpsy na med ;p


czasem sie zastanawiam czy to nie był zaplanowany ruch R* - wydanie gry w jakiej takiej wersji w okresie świąt kiedy sprzedaż jest naj większa, a potem optymalizacja przez patche... Bo troche nie dowieżam żeby tak mieli PCty w du***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
własnie zainstalowałem GTA IV na swoim kompie, bez żadnych większych problemów. Oczywiście podmieniłem jedną rzecz w rejestrze i gram na SP2. Gram na:
Textury - Medium
Rendering - Highest
Widoki - 40, samochód 100, dym(?) 16 (max)
Rozdzielczość: 1680 1050
Ściągnąłem najnowsze stery ATi 8.12 i w porównaniu do 8.11 światło nie wariuje i gra wygląda normalnie. Gra się płynnie, nawet gdy jest sporo rzeczy na ekranie ;p Niestety mam pewien problem...gra mi się zawiesza razem z całym kompem po jakichś 5 min...tak ni z tego ni z owego....NET Framework 3.5 SP1 jest...więc zastanawiam się czy by to nie była wina brakującego SP3...Jeśli ktoś już miał z tym do czynienia i rozwiazał ten problem to proszę o poradę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:36, Midnight16 napisał:

Witam,
własnie zainstalowałem GTA IV na swoim kompie, bez żadnych większych problemów. Oczywiście
podmieniłem jedną rzecz w rejestrze i gram na SP2. Gram na:
Textury - Medium
Rendering - Highest
Widoki - 40, samochód 100, dym(?) 16 (max)
Rozdzielczość: 1680 1050
Ściągnąłem najnowsze stery ATi 8.12 i w porównaniu do 8.11 światło nie wariuje i gra
wygląda normalnie. Gra się płynnie, nawet gdy jest sporo rzeczy na ekranie ;p Niestety
mam pewien problem...gra mi się zawiesza razem z całym kompem po jakichś 5 min...tak
ni z tego ni z owego....NET Framework 3.5 SP1 jest...więc zastanawiam się czy by to nie
była wina brakującego SP3...Jeśli ktoś już miał z tym do czynienia i rozwiazał ten problem
to proszę o poradę. :P


Dobrze by było zainstalować ten SP3. A jaki masz komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra podobno wymaga SP3 do XP, więc to może być przyczyna, w końcu ta gra ciągle zadziwia. Polecam i tak zainstalować SP3 bo się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:46, Midnight16 napisał:

SP3 wcale się nie przydaje...ale dobra...spartole system i zainstaluje...zdam
relacje za jakieś 30 min. :P


Niby czemu spartolisz? Ja mam SP3 już od dłuższego czasu i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować