Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 20:06, Joanna32 napisał:


Nie chce nic mówić, ale na tej stronce jest wirus ;PP

Dnia 11.12.2008 o 20:06, Joanna32 napisał:


hahahahahah ta! szkoda że ja na 8600GT 512MB Magic wyciągam 20-30 Fpsów a 7600 to syf
i mam go w drugim kompie,ona ledwo uciąga assasin''s creed na low,a co dopiero GTA :D


To jakim cudem grałem na niej w AC w full detalach (tylko cienie 2/3) w 1280x1024?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Zauriego i aldurona

dodam że to wersja Galaxy po OC fabrycznym a potem moim,tylko że GS i 128mb DDR3
na 8600GT gram na low w GTA IV bo po jakims czasie i tak mi FPS spadna i bede lagi a ja wole miec syf grafe ae bez przycinek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji sterowników 180.84 wzrost wydajności niezauważony. Stwierdzam - te sterowniki beta to bubel.

Pierwsze zdjęcie to 180.48

Drugie zdjęcie to 180.84

Na identycznych ustawieniach.

Swoją drogą wbudowany benchmark nie ma nic wspólnego z rzeczywistym stanem gry ( w grze są ludzie, w benchmarku skutery (7) ) :D


pzdr

20081211202709

20081211202717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy detalach, to mam pytanie jak mi pójdzie GTA4?
Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz||
ASUS P5K PRO||
Patriot 2x2GB 800MHZ CL5||
ASUS 9800GTX+||
Chieftec 400W GPS 400AA 101A||
LG GH20NS15||
SAMSUNG HD502IJ(500GB)||
CoolerMaster Elite 334|
Service Pack 2 ||
Kurcze, do dzisiaj żałuję, że nie kupiłem HD4870 z niereferencyjnym chłodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH, którzy mówią, że INTEL PENTIUM DUAL CORE e2180 2.0GHz jest za słaby na gta IV

To jedna wielka bzdura! Sam gram na tym procku (+ GF 7900 gs i 2 gb ram) i gra spokojnie chodzi na low, a z mocniejszą grafą pewno i na większych pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:30, ppoz93 napisał:

Skoro już jesteśmy przy detalach, to mam pytanie jak mi pójdzie GTA4?
Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz||
ASUS P5K PRO||
Patriot 2x2GB 800MHZ CL5||
ASUS 9800GTX+||
Chieftec 400W GPS 400AA 101A||
LG GH20NS15||
SAMSUNG HD502IJ(500GB)||
CoolerMaster Elite 334|
Service Pack 2 ||
Kurcze, do dzisiaj żałuję, że nie kupiłem HD4870 z niereferencyjnym chłodzenia.



NIE PÓJDZIE. Czytaj przedostatni wiersz.

Nie rozumiem po co chwalisz całym zestawem. Poczytaj chwilę o wymaganiach, a sam odpowiesz na swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam widziałem na filmiku(nie pamiętam gdzie)jak gość grał w GTA 4 właśnie na 7600 gt na średnich mając bodajże 30 fpsów.Także taki syf to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:46, Agntx napisał:

Zauważ jedną istotną rzecz: grę kupowałem w Wirtusie. Wirtus zamówił cały rzut wersji
nieprzeznaczonej na rynek Polski: tj. Azjatyckiej, która jest pod względem wersji PL
wybrakowana (m.in. nie ma nawet read me po Angielsku, ani nie ma supportu w naszym kraju).
Tak więc masz rację - otrzymałem grę, której nie powinienem był otrzymać. Tyle że przecież
Cenega zupełnie nic do tego nie miała - ba, to nie była wcale od niej gra. Kupowałem
ją w Wirtusie i to oni POWINNI mi grę wymienić.


Ale w takim razie cenega traciła by na tym i to sporo więc wirtus musiał kupować u cenegi bo to tak jakbyś kupił w Angli gierkę która ci nie działa a np. cd projekt by ci ją wymienił jakby była popsuta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:06, Joanna32 napisał:

> Czyli sądzisz, że mam pirata tak ? to jesteś w błędzie ...

Dnia 11.12.2008 o 20:06, Joanna32 napisał:

@EDIT:
Skąd wiesz, że to jest wina niby nielegalnej wersji gry lub złego cracka ;f może to ty
masz nielegalną wersję gry


Nic nie sądzę, bom nie sędzia ;) Nie nazwałem Cię przecież piratem, ani nie napisałem, że masz pirata :p

Stwierdzam tylko fakty że każdy na scrackowanej grze ma takie błędy, a nie spotkałem nikogo na legalu mającego problemy z wiecznym pijaństwem Nico, lub wybuchających od dotknięcia samochodów (lub od próby wejścia do nich) a także szalonych policjantów ( jeszcze nie wiem o co biega, jestem w trakcie śledztwa.....
Tak często odwiedzam ostatnio strony warezowe, bo nowe kawały się nie pojawiają a temat GTA IV i jego próby scrackowania, to obecnie najśmieszniejszy temat jaki się pojawia w sieci. Nawet admini takich stron już nie wytrzymują i banują userów zamieszczających 100% działający crack od ( tu różne nazwy grup)

Ale skoro już tak ripostujesz i kwestionujesz mojego legala, to zapraszam na partyjkę multi ^_^
Rozwiążemy spór za pomocą broni i przekonamy się, "żeśmy obaj legalni", hehehe ( tylko podaj nicka bym Cię znalazł)
Mój GFWL- MadRavenSoul
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zainstalować sterownik 180.84 dla kart Nividi. W moim przypadku gra się szybciej wczytuje w singlu i multi. Mam więcej fps-ów (na wysokich detalach od 25-40 kilku), a na średnich wyciągam nawet około 50. Wydaję mi się, że gra troszkę ładniej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem mój komputer jest w opisie ale dlaczego nawet na minimalnych mam od 11-23 FPS tylko przy takiej ilości nie da się grać bo ciągle są zwolnienia animacji ma ktoś jakąś radę oprócz wymiany sprzętu
a do tego te "cienie" na budynkach nie do wytrzymania
mam najnowsze sterowniki do kary graficznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:59, Joanna32 napisał:


Czyli sądzisz, że mam pirata tak ? to jesteś w błędzie ...


Yhm... nie wiem czy ktoś już odpowiedział na to, ale czasami tak jest... ostatnio jade sobie na misje i stuknalem jakiś samochod, potem patrze kola sie pala i koles ktory kierowal rowniez sie pali.... a mam orginala wiec wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:32, kedzior141 napisał:

Jestem w kropce:D Jeden mówi że na low ścinki, inny że będzie płynnie...


Moim zdaniem powinieneś brać - prawdopodobnie pójdzie Ci na średnich, a w najgorszym razie pograsz na minimalnych, a gra wcale tak źle nie wygląda (tylko te ząbki i cienie z painta wkurzają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 21:21, Avar Neus napisał:

> Jestem w kropce:D Jeden mówi że na low ścinki, inny że będzie płynnie...

Moim zdaniem powinieneś brać - prawdopodobnie pójdzie Ci na średnich, a w najgorszym
razie pograsz na minimalnych, a gra wcale tak źle nie wygląda (tylko te ząbki i cienie
z painta wkurzają)


No jeszcze się zastanowię, mam nadzieję że faktycznie na minimalnych pogram płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy znowu mam problem z gta a mianowicie z zawiechami ,gralem przed chwila i zacielo sie na okolo 1min i dosc czesto i gesto skacze klatkami ma wszystko na minimum mam najnowsze sterowniki bo kazaliscie mi sciagnac i nic nie dalo,co moge jeszcze zrobic ???opis kompa Amd phenom 9750 Quad-Core Processor,2,0GB Ram,Nvidia Ge force 8600GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

które ustawienia polecacie bardziej?

Statistics
Average FPS: 28.63
Duration: 37.55 sec
CPU Usage: 95%
System memory usage: 60%
Video memory usage: 64%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 720 (75 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: High
View Distance: 45
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Home Premium
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.621
Audio Adapter: Głośniki (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHz

CZY

Statistics
Average FPS: 26.71
Duration: 36.84 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 63%
Video memory usage: 99%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 720 (75 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: High
View Distance: 1
Detail Distance: 100

Ja jestem za opcją drugą, bo z tego co widzę, view distance za wiele nie zmienia, a między high texture a medium jest spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:46, RavenSoul napisał:

> > Czyli sądzisz, że mam pirata tak ? to jesteś w błędzie ...

> @EDIT:
> Skąd wiesz, że to jest wina niby nielegalnej wersji gry lub złego cracka ;f może
to ty
> masz nielegalną wersję gry

Nic nie sądzę, bom nie sędzia ;) Nie nazwałem Cię przecież piratem, ani nie napisałem,
że masz pirata :p

Stwierdzam tylko fakty że każdy na scrackowanej grze ma takie błędy, a nie spotkałem
nikogo na legalu mającego problemy z wiecznym pijaństwem Nico, lub wybuchających od dotknięcia
samochodów (lub od próby wejścia do nich) a także szalonych policjantów ( jeszcze nie
wiem o co biega, jestem w trakcie śledztwa.....
Tak często odwiedzam ostatnio strony warezowe, bo nowe kawały się nie pojawiają a temat
GTA IV i jego próby scrackowania, to obecnie najśmieszniejszy temat jaki się pojawia
w sieci. Nawet admini takich stron już nie wytrzymują i banują userów zamieszczających
100% działający crack od ( tu różne nazwy grup)

Ale skoro już tak ripostujesz i kwestionujesz mojego legala, to zapraszam na partyjkę
multi ^_^
Rozwiążemy spór za pomocą broni i przekonamy się, "żeśmy obaj legalni", hehehe ( tylko
podaj nicka bym Cię znalazł)
Mój GFWL- MadRavenSoul
Pozdrawiam



heh mamy podobne nicki tylko ja mam revoltsoul (przypadek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować