Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Ten problem mnie nie dotyczy, ale mojego kolegi, otóż gdy włącza grę to pokazuje mu się tylko czarny ekran, sterowniki ma te najnowsze od ATI, wymagania minimalne spełnia...
P.S Awans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie gdzieś się spotkamy, niestety na multi śmigam od piątku ( ok 19:00) do niedzieli wieczorkiem, bo w tygodniu praca i mało czasu, ew zgadamy się na GWF i damy popalić innym ^_^

Pozdrawiam



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A twoja karta ile ma Ramu?
Z tego co wiem, to wyłączenie tych restrykcji pomaga, ale może zrobić błędy w wyświetlaniu grafy. Polecam opcję drugą, Gra będzie sie mniej cięła, a będzie wyglądać równie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:22, Joanna32 napisał:

mam pytanie czy konto offline da się przerobić na konto online bez utraty save''ow ?


Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:17, line's napisał:

A twoja karta ile ma Ramu?

512

Dnia 11.12.2008 o 22:17, line's napisał:

Z tego co wiem, to wyłączenie tych restrykcji pomaga, ale może zrobić błędy w wyświetlaniu
grafy. Polecam opcję drugą, Gra będzie sie mniej cięła, a będzie wyglądać równie dobrze.

Ale ona się nie tnie ani przy jednej ani przy drugiej opcji ;)
Chodzi mi jedynie o wrażenia wizualne :)
A jeżeli miałaby sie ciąć, to bardziej przy opcji 2. a nie 1. bo po pierwsze w benchmarku wyszło mniej klatek na sekundę, a po drugie w opcji 1. zużycie karty to 64% a w 2. 99% :)

I właśnie z tego względu biorę opcję 2. bo przynajmniej wykorzystuję w pełni kartę graficzną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam pytanie. Pewnie posypią się bluzgi, bo takie pytania występowały już w ilościach masowych. Klucz, który otrzymujemy to gdzie powinniśmy aktywować? Gry jeszcze nie mam, ale pytam z czystej ciekawośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten social Club jest potrzebny do uruchomienia gry czy do multi tylko? Bo mnie multi nie interesuje w ogóle, jakoś tak te w SA mnie zniechęciło i w IV nie zamierzam tykać. Chce grać tylko na singlu, ale na koncie GfW online, żeby te achievmenty móc zdobywać. Konto na GfW mam już od dawna, więc z założeniem nie będzie problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@line''s
To klucz do Life''a i do aktywacji internetowej, wszystkiego dowiesz się w popupach ;)

@crash807
Bodajże F Lub E, ( jeśli chodzi Ci o taksówki) ale musisz spełnić dwa warunki. Opcja ta musi się odblokować po jakimś quescie ( będzie o tym info w okienku) no i musi Cię mijać jakaś taryfa oczywiście :p

@Ecko09

Aplikacja musi być , jeśli nie chcesz grać w multi, możesz włączać offline tylko, ale zachęcam, grałem w te "multi" SA i powiem Ci, że całkiem inny eksperience... Dla mnie wymiata, najlepsze multi w jakie grałem, (nie liczę MMorpG oczywiście)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:30, line's napisał:

Hmmm, a wyłączenie restrykcji na twoim sprzęcie działa? Bo z tego co wiem, to bez wyłączenia
powinienieś mieć max medium :)

heh nie rozumiem co masz na myśli mówiąc restrykcje... :]
Daję screeny opcji ;)

20081211223727

20081211223736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2008 o 22:35, RavenSoul napisał:

@Ecko09

Aplikacja musi być , jeśli nie chcesz grać w multi, możesz włączać offline tylko, ale
zachęcam, grałem w te "multi" SA i powiem Ci, że całkiem inny eksperience... Dla mnie
wymiata, najlepsze multi w jakie grałem, (nie liczę MMorpG oczywiście)


A ten Social Club nie szpieguje kompa czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:49, Ecko09 napisał:

A ten Social Club nie szpieguje kompa czy coś?


Nie, to już bardziej GFWL szpieguje. ( Pamiętasz jak pisaliśmy w temacie o LIVE, że nam się sam region zmienił w Livie? Okazuje się, że life sobie przeczesuje windowsa i sprawdza różne ustawienia i katalogi jak w tym przypadku "ustawienia regionalne- strefa czasowa itp stąd mamy region- Polska)
Social Club to taki podobny do Live''a wynalazek tylko rockstara, pozwala on grac w multi i od razu z poziomu gry uploadować filmiki z gry itp. Według mnie jest mniej szkodliwy ( i pamięciożerny) niż Live ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mama taki problem z GTA IV :D otóż mam na maks ustawieniach ( większych się nie da ustawić - za słaby komp) i grafa jest bardzo brzydka - zamazana, a iskry lub ogień wyświetlaja się jako takie kwadraciki zamazane, wie ktoś co z tym zrobić ? w końcu gra się nie tnie, mam na maksa ustawieniach a taka nieładna grafika :/

mój sprzęt: AMD Athlon 4200+ , 2GB RAM , Radeon X1950 GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować